Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Sieradz

„Błysk w oku oraz promienny uśmiech po każdych kursach z robotyki w Sieradzu, sprawiają, że moje dziecko nie chce opuszczać zajęć i szybko na nie wraca!“

Anna, mama Oliwiera

Damian Kruglak 508909844 lub 514728405

Telefon do opiekuna: Damian Kruglak

508909844 lub 514728405

FABRYKA ROZWOJU - Twój.Robot.PL Sieradz

Fabryka Rozwoju w Sieradzu to kolejny oddział franczyzowy Firmy TwójRobot.pl. Nasz oddział powstał w 2018 i zaraża dzieci pasją do robotyki i programowia! Jako rodzice zauważyliśmy, że w Sieradzu brakuje zajęć z robotyki, które rozwijają logiczne myślenie i umiejętności programowania, dlatego też sami postanowiliśmy stworzyć takie miejsce! Już w pierwszym roku zainteresowaliśmy naszym pomysłem warsztatów z robotyki ponad 200 dzieci!

Twoj Robot

98-200 Sieradz
UL.Armii Krajowej 1A/1

Zajęcia prowadzimy również w szkołach:
- Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz
- Szkoła Podstawowa SP 10 w Sieradzu
- Szkoła Podstawowa w Jakubicach
- Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
- Szkoła Podstawowa w Burzeninie
- Szkoła Podstawowa w Brzeźniu
- Szkoła Podstawowa w Brąszewicach
- Szkoła Podstawowa w Błaszkach
- Szkoła Podstawowa w Rzechcie
- Szkoła Podstawowa w Zapolicach
- Szkoła Podstawowa w Charłupi Małej
- Przedszkole Publiczne w Braszewicach

+48 508909844 lub 514728405
sieradz@twojrobot.pl

Kursy robotyki Sieradz, nasze motto:
"Razem zaprogramujmy naszym dzieciom lepszą przyszłość!"

Sterowniki, silniki, czujniki, przekładnie, algorytmy, pętle czy switch'e? Młodzi programiści, którzy konstruują z nami roboty mają to w małym paluszku!
Każde warsztaty z robotyki w Sieradzu to NOWY PROJEKT, NOWY ROBOT, NOWE WYZWANIE! Takiej robotyki w SIERADZU jeszcze nie było!

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 13 lat. Pracujemy z nimi w nielicznych grupach, żeby miały jak najlepsze warunki do pracy, nauki i zabawy- grupy maksymalnie 10-12 osobowe! Uczymy ich logicznego myślenia, kreatywności i współpracy, a także cierpliwości i radzenia sobie ze stresem, wykorzystując do tego zestawy edukacyjne z robotyki LEGO WeDo 2.0, LEGO Boost i LEGO Ev3 oraz roboty edukacyjne Photon. Od 2021 ruszamy z nowymi kursami: Programowanie w świecie Minecraft Education dla dzieci z klas 3-6 oraz kurs Zostań YOU TUBEREM dla dzieci z klas 3-7. Zapisy na nowe kursy wciąż trwają :)

Nasze najlepsze "robociaki" wyjeżdżają raz w roku na Zawody Sumo robotów, które odbywają się na Politechnice Warszawskiej, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i z udziałem mediów o zasięgu krajowym.

Mamy wypracowane metody edukacyjne, dzięki którym dzieci nabywają kluczowych umiejętności XXI wieku. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć wielką przygodę z robotyką w Sieradzu! Weź się do ROBOTA!

Zachęcamy do korzystania z dwóch opcji aktywności:
-półkolonie z robotami podczas wakacji i ferii zimowych- najlepszy sposób na ciekawe spędzenie lata i zimy w mieście!
-kursy z robotyki podczas roku szkolnego w ramach zajęć pozalekcyjnych dla trzech grup wiekowych: dzieci 5-6, dzieci 7-8 lat i 9-12 lat na zestawach LEGO WE.DO, LEGO Boost i LEGO Ev3

Średnia ocena: 4.27 (85.4%)
Na podstawie: 29 ocen

Aktualności

8.2019

Zapisy na Kursy roczne

Zapraszamy do zapisywania dzieci na nasze kursy. LEGO BOOST (6-9lat) LEGO EV3 (9-11Lat) ARDUINO (12-18) Lekcję z kursów Lgo boost bę  dą odbywały się tak jak dotychczas w szkołach plus dodatkowo kilka terminów w naszej sali Kursy z EV3 oraz Arduino w naszej sali z wyjątkiem SP Błaszki tam zajęcia zostają w szkole.        

czytaj dalej

5.2019

Półkolonie z robotami!

Podczas naszych półkolonii dzieci opracowują, programują i tworzą wspaniałe roboty, które następnie wykonują niesamowite misje, odkrywają świat widowiskowych eksperymentów chemicznych, spróbują wcielić się w rolę architekta, budując ciekawe konstrukcje przy pomocy naszych długopisów 3D. Z pomocą Minecraft, LEGO, robotów, eksperymentów i pełnych entuzjazmu instruktorów, zarazimy pasją do nauk ścisłych dzieci w każdym wieku. Zajęcia zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez 5…

czytaj dalej