Twój robot
Sieradz

„Błysk w oku oraz promienny uśmiech po każdych zajęciach, sprawiają, że chce się tutaj wracać częściej “

Anna, mama Oliwiera

Telefon do opiekuna: Damian Kruglak

508 909 844

Twój Robot - Sieradz

98-200 Sieradz

+48 508 909 844
sieradz@twojrobot.pl

Naszym mottem jest: "Razem zaprogramujmy naszym dzieciom lepszą przyszłość!"

Sterowniki, silniki, czujniki, przekładnie, algorytmy, pętle czy switch'e? Młodzi programiści, którzy konstruują z nami roboty mają to w małym paluszku!
Każde warsztaty to NOWY PROJEKT, NOWY ROBOT, NOWE WYZWANIE! Takiej robotyki w SIERADZU jeszcze nie było! Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. Pracujemy z nimi w nielicznych grupach, żeby miały jak najlepsze warunki do pracy, nauki i zabawy. Uczymy ich logicznego myślenia, kreatywności i współpracy, a także cierpliwości i radzenia sobie ze stresem.

Nasze najlepsze "robociaki" wyjeżdżają raz w roku na Zawody Sumo robotów, które odbywają się na Politechnice Warszawskiej, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i z udziałem mediów o zasięgu krajowym. Mamy wypracowane metody edukacyjne, dzięki którym dzieci nabywają kluczowych umiejętności XXI wieku. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć wielką przygodą z robotyką! Weź się do ROBOTA!

Aktualności

1.2019

Ruszamy w Sieradzu – Twój Robot w Galerii Dekada 09.02.2019

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na nasz Event pokazowy gdzie zaprezentujemy dla dzieci i rodziców jak wyglądają nasze zajęcia z programowania robotyki. Każde dziecko w wieku 6-14 lat będzie  mogło sprawdzić swoich sił podczas meczu piłkarskiego robotów oraz walki robotów sumo. Dodatkową atrakcją będzie robot humanoidalny i kilka innych ciekawych robotów Galeria Dekada 9 luty 2019  […]

czytaj dalej