Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Siedlce

„W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie rozbudzanie w nich ciekawości, kreatywności i chęci poznawania czegoś nowego. Zajęcia z robotyki są dla mnie nauką przez zabawę, która w naturalny dla dziecka sposób podnosi jego kompetencje i umiejętności.“

Kinga

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Siedlcach i Węgrowie
Kinga i Bartek 537-413-837

Telefon do opiekuna: Kinga i Bartek

537-413-837

Planeta Kreatywności

Twój Robot Siedlce od kilku lat z pasją i zaangażowaniem organizuje zajęcia i warsztaty z robotyki dla dzieci. Proponowane przez nas kursy stanowią doskonały sposób, aby pokazać, że nauka programowania może odbywać się poprzez zabawę. Zarażając najmłodszych zamiłowaniem do nowych technologii, stosujemy najnowocześniejsze zestawy edukacyjne: klocki LEGO EV3, BOOST, NXT, a także platformę pozwalającą na przyjemne programowanie z Minecraftem.

Planeta Kreatywności
08-110 Siedlce
ul. Browarna 18
www.planetakreatywnosci.com

+48 537-413-837
siedlce@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "zero nudy, sto procent zabawy!"

Chcesz odkryć przed najmłodszymi nowe technologie i pokazać im, jak fascynująca może być robotyka? Zależy Ci, aby wprowadzić programowanie dla początkujących do programu swojej szkoły? Jeśli tak, doskonale trafiłeś! Twój Robot Siedlce to jedyne w swoim rodzaju inicjatywy edukacyjne, dzięki którym możliwa jest efektywna nauka poprzez zabawę. Każdy organizowany przez nas kurs programowania to niepowtarzalna okazja do zaznajomienia dzieci z nowinkami technologicznymi. Podczas zajęć proponujemy nie tylko budowanie z klocków LEGO, czy programowanie przy wykorzystaniu gier stworzonych przez twórców Minercraft.

Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie, ferie zimowe, urodziny, a także różne inne atrakcje dla dzieci, których motywem przewodnim są oczywiście roboty. Dzięki starannie dopracowanej strukturze zajęć i wykorzystaniu najlepszych zestawów edukacyjnych nasi wykwalifikowani instruktorzy nie tylko zarażają pasją do programowania, ale także stymulują kreatywność, rozwijają wyobraźnię i uczą logicznego myślenia.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

9.2019

Nowy Rok Szkolny

Cześć🖐. Nowy rok szkolny właśnie wystartował 🙂 Zapraszamy do zapisów na Warsztaty w Pracowni 🙂 Mnóstwo atrakcji, robotów i programowania ! Sprawdź, jak możesz rozwinąć swoją pasję w Twój Robot Siedlce i wskakuj na pokład 🚀. Odlotowa zabawa gwarantowana😀 Warsztaty robotyki to połączenie informatyki, programowania, budowania robotów i świetnej zabawy. Każde zajęcia to nowy projekt do realizacji! Najpierw zaczynamy od budowania, następnie programowanie i na koniec dobra zabawa! Przykładowe tematy: wyścigówki, linefollowery, łazik marsjański, robo-manipulator! Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego.

czytaj dalej