Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Siedlce

„W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie rozbudzanie w nich ciekawości, kreatywności i chęci poznawania czegoś nowego. Zajęcia z robotyki są dla mnie nauką przez zabawę, która w naturalny dla dziecka sposób podnosi jego kompetencje i umiejętności.“

TwojRobot

TwojRobot.pl 600380780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600380780

Robocreator sp. z o.o.

Twój Robot Siedlce od kilku lat z pasją i zaangażowaniem organizuje zajęcia i warsztaty z robotyki dla dzieci. Proponowane przez nas kursy stanowią doskonały sposób, aby pokazać, że nauka programowania może odbywać się poprzez zabawę. Zarażając najmłodszych zamiłowaniem do nowych technologii, stosujemy najnowocześniejsze zestawy edukacyjne: klocki LEGO EV3, BOOST, NXT, a także platformę pozwalającą na przyjemne programowanie z Minecraftem.

Twoj Robot

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "zero nudy, sto procent zabawy!"

Chcesz odkryć przed najmłodszymi nowe technologie i pokazać im, jak fascynująca może być robotyka? Zależy Ci, aby wprowadzić programowanie dla początkujących do programu swojej szkoły? Jeśli tak, doskonale trafiłeś! Twój Robot Siedlce to jedyne w swoim rodzaju inicjatywy edukacyjne, dzięki którym możliwa jest efektywna nauka poprzez zabawę. Każdy organizowany przez nas kurs programowania to niepowtarzalna okazja do zaznajomienia dzieci z nowinkami technologicznymi. Podczas zajęć proponujemy nie tylko budowanie z klocków LEGO, czy programowanie przy wykorzystaniu gier stworzonych przez twórców Minercraft.

Dopełnieniem naszej oferty są warsztaty letnie, ferie zimowe, urodziny, a także różne inne atrakcje dla dzieci, których motywem przewodnim są oczywiście roboty. Dzięki starannie dopracowanej strukturze zajęć i wykorzystaniu najlepszych zestawów edukacyjnych nasi wykwalifikowani instruktorzy nie tylko zarażają pasją do programowania, ale także stymulują kreatywność, rozwijają wyobraźnię i uczą logicznego myślenia.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

8.2020

Darmowe zajęcia próbne!

Darmowe zajęcia próbne!

czytaj dalej

8.2020

✅Rok Szkolny 2020/2021✅

Drodzy Rodzice, z radością informujemy, że otwieramy zapisy na nowy rok szkolny 😀 Jeśli macie wątpliwości, chcielibyście poznać nasze zajęcia zapraszamy na zajęcia próbne! ✅Informacje oraz zapisy na Naszej stronie: ➡️ www.planetakreatywnosci.com ⬅️ ✅Serdecznie zapraszamy, jeśli pojawią się jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy.

czytaj dalej