Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Rzeszów

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

601-783-590

Firma Usługowa Adam Poręba

Twój Robot Rzeszów realizuje jedyne w swoim rodzaju warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które udowadniają, że nauka przez zabawę jest jak najbardziej możliwa. Prowadzone przez nas kursy programowania stanowią umiejętne połączenie kreatywnej zabawy z przekazywaniem wiedzy, pozwalając zaciekawić małych obserwatorów świata i mile spędzić czas. Rozwijając najważniejsze umiejętności, wykorzystujemy między innymi roboty z LEGO, klocki LEGO NXT, a także przyjazną platformę umożliwiającą programowanie z Minecraftem.

Twoj Robot

39-110 Wielopole Skrzyńskie
Wielopole Skrzyńskie 255

+48 601-783-590
rzeszow@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Działając jako grupa instruktorów– pasjonatów, doskonale wiemy, w jaki sposób zainteresować małych konstruktorów i sprawić, by programowanie było przede wszystkim doskonałą okazją do zabawy. Przygotowując atrakcje dla dzieci, staramy się płynnie połączyć naukę z grami i zajęciami ruchowymi, rozwijając w ten sposób kompetencje informatyczne, matematyczne i techniczne najmłodszych. Jako Twój Robot Rzeszów prowadzimy nie tylko zajęcia z robotyki. Naszą specjalnością są także półkolonie, ferie zimowe, warsztaty z zakresu programowania dla początkujących oraz edukacyjne urodziny dla dziecka.

Robotyka nie ma przed nami żadnych tajemnic, a każdy realizowany przez nas kurs, czy półkolonia, stanowi starannie przemyślany projekt ściśle dopasowany do potrzeb dzieci oraz młodzieży. Z pasją pokazujemy najmłodszym, czym jest i jak wygląda robot do programowania, wpierając w ten sposób rozwój maluchów i wprowadzając w fascynujący świat robotyki. Podczas naszych zajęć wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone zestawy edukacyjne, takie jak LEGO EV3, LEGO BOOST oraz gry stworzone przez twórców Minecraft. Poprzez budowanie z klocków i obcowanie z robotami nie tylko zarażamy pasją do programowania, ale także rozwijamy kreatywność, wyobraźnię i uczymy pracy w zespole.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen