Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Rzeszów

„Firma TwojRobot.pl prowadzi zajęcia z robotyki, programowania i minecraft w Polsce i Rzeszowie od ponad 10 lat! Półkolonie, kursy, warsztaty“

Telefon do opiekuna: twojrobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl jest znaną marką w Polsce, ponieważ od kilkunastu już lat organizuje kursy robotyki i programowania dla dzieci, szkoląc co roku kilkanaście tysięcy kursantów. Oferta znajduje się i w dużych miastach, ale także tych mniejszych więc znaleźć nas można także w mieście Rzeszów.

Twoj Robot

Rzeszów

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Działając jako grupa instruktorów– pasjonatów, doskonale wiemy, w jaki sposób zainteresować małych konstruktorów i sprawić, by programowanie było przede wszystkim doskonałą okazją do zabawy. Przygotowując atrakcje dla dzieci, staramy się płynnie połączyć naukę z grami i zajęciami ruchowymi, rozwijając w ten sposób kompetencje informatyczne, matematyczne i techniczne najmłodszych. Jako Twój Robot Rzeszów prowadzimy nie tylko zajęcia z robotyki. Naszą specjalnością są także półkolonie, ferie zimowe, warsztaty z zakresu programowania dla początkujących oraz edukacyjne urodziny dla dziecka.

Robotyka nie ma przed nami żadnych tajemnic, a każdy realizowany przez nas kurs, czy półkolonia, stanowi starannie przemyślany projekt ściśle dopasowany do potrzeb dzieci oraz młodzieży. Z pasją pokazujemy najmłodszym, czym jest i jak wygląda robot do programowania, wpierając w ten sposób rozwój maluchów i wprowadzając w fascynujący świat robotyki. Podczas naszych zajęć wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone zestawy edukacyjne, takie jak LEGO EV3, LEGO BOOST oraz gry stworzone przez twórców Minecraft. Poprzez budowanie z klocków i obcowanie z robotami nie tylko zarażamy pasją do programowania, ale także rozwijamy kreatywność, wyobraźnię i uczymy pracy w zespole.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Rzeszów 2022- start zapisów!

Półkolonie letnie dla dzieci 2022 w Rzeszowie! Ruszyły zapisy na wyjątkowe półkolonie z TwójRobot.pl w Rzeszowie.  Nasze półkolonie to doskonały moment, aby oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych wyzwań lub w świat gier znanych i lubianych. Jak wygląda program półkolonii?  robotyka i nowe technologie- zajęcia z programowania,  tworzenie filmików w stylu Tik-Tok, kreatywne warsztaty z LEGO,  warsztaty w świecie MINEGRAFT.  zajęcia sportowe i animacje, Oferta zawiera także:  wyżywienie (obiad + na podwieczorek słodka przekąska),  2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat),  grupy max. 12-14 osobowe, Półkolonie Rzeszów – Jak wygląda przykładowy dzień podczas wakacji 2022? Bezpiecznie, kreatywnie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! zaczynamy od zajęć z robotyki. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!  następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. Na koniec niespodzianka w postaci słodkiej przekąski. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie? Podczas wakacji czy ferii zimowych chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do […]

czytaj dalej