Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Radomsko

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

792-902-610 , 733294000

AKADEMIA KREATYWNOŚCI DZIECIĘCEJ

Chcesz zachęcić swoją pociechę do odkrywania niesamowitego świata programowania? Jeśli tak, Twój Robot Radomsko zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Od kilkunastu lat organizujemy kreatywne kursy i zajęcia z robotyki dla dzieci, które polegają na nauce poprzez rewelacyjną zabawę. Nasze warsztaty dla początkujących nie tylko rozbudzają ciekawość do programowania, ale także uczą logicznego myślenia, spostrzegawczości i pracy w zespole.

Twoj Robot

97-500 Radomsko
ul. Przedborska 149

+48 792-902-610 , 733294000
radomsko@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz zapewnić dziecku dobrą zabawę, jednocześnie pokazując mu, jak fascynująca może być robotyka? A może interesuje Cię nauka programowania z Minecraftem dla dzieci, która odbywałaby się w szkole w Radomsku? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi inicjatywami edukacyjnymi. Działając jako zespół instruktorów – pasjonatów, od kilkunastu lat zarażamy najmłodszych pasją do nowoczesnych technologii, rozwijając zainteresowanie naukami ścisłymi i ucząc logicznego myślenia. Na naszych zajęciach obfitujących w różne angażujące atrakcje, pokazujemy, jak funkcjonują roboty do programowania, jakie mogą realizować zadania i w jakich dziedzinach mogą być wykorzystywane.

Wykorzystując popularne zestawy edukacyjne, takie jak LEGO BOOST, EV3 oraz NXT, rozbudzamy kreatywność, pozwalając uczestnikom na samodzielne budowanie robotów i wprawianie ich w ruch. W ten sposób utwierdzamy w przekonaniu, że programowanie dla dzieci może być fascynującą przygodą, dającą możliwość tworzenia wielofunkcyjnych urządzeń z LEGO o nieograniczonym potencjale. Dopełnieniem naszej oferty są urodziny, ferie zimowe oraz półkolonie, które organizujemy z wykorzystaniem edukacyjnych gier Minecraft.

Średnia ocena: 4.12 (82.4%)
Na podstawie: 14 ocen