Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Przemyśl

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat.“

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

atrakcje-dla-dzieci
Mateusz Stefanik 600 380 780

Telefon do opiekuna: Mateusz Stefanik

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl w Przemyślu organizuje kursy roczne z programowania i robotyki LEGO oraz półkolonie letnie i zimowe. Jesteśmy ogólnopolską firmą, która od ponad 10 lat organizuje półkolonie, jak i kursy robotyki i programowania dla dzieci, także w Przemyślu

Twoj Robot

plac Czackiego 2
37-700 Przemyśl

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej! Dlatego też stawiamy na edukację kluczowych kompetencji jakimi są programowanie, logiczne myślenie, wyobraźnia przestrzenna i inne! A to wszystko przeprowadzamy w formie najlepszej zabawy dla dzieci, wykorzystując zestawy do robotyki znanej firmy LEGO, także w mieście Przemyśl!

Na naszych zajęciach mali konstruktorzy mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda budowanie robotów, przyswajając w ten sposób wiedzę informatyczną i rozwijając kreatywne myślenie. Wspólnie z uczestnikami tworzymy proste roboty do programowania, krok po kroku wyjaśniając ich sposób funkcjonowania i nieograniczone możliwości działania. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie Minercraft, ferie zimowe oraz różne inne edukacyjne atrakcje dla dzieci, które jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu w Polsce.
Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5 – 15 lat. Kurs robotyki i programowania przewidują wspólną naukę i zabawę przez kilka dobrych lat :) można zarówno programować i budować roboty wybierając odpowiednie dla dzieci kursu.

Warsztaty robotyki prowadzimy również podczas organizowanych przez nas półkolonii - to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje dla dzieci lub ferie zimowe bez nudy.

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Przemyśl półkolonie- roboty, minecraft i inne atrakcje!

Półkolonie letnie dla dzieci 2022 w Przemyślu! Ruszyły zapisy na wyjątkowe półkolonie z TwójRobot.pl w Przemyślu.  Nasze półkolonie to doskonały moment, aby oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych wyzwań lub w świat gier znanych i lubianych. Jak wygląda program półkolonii?  robotyka i nowe technologie- zajęcia z programowania,  tworzenie filmików w stylu Tik-Tok, kreatywne warsztaty z LEGO,  warsztaty w świecie MINEGRAFT.  zajęcia sportowe i animacje, Oferta zawiera także:  wyżywienie (obiad + na podwieczorek słodka przekąska),  2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat),  grupy max. 12-14 osobowe, PółkoloniePrzemyśl – Jak wygląda przykładowy dzień podczas wakacji 2022? Bezpiecznie, kreatywnie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! zaczynamy od zajęć z robotyki. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!  następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. Na koniec niespodzianka w postaci słodkiej przekąski. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie? Podczas wakacji czy ferii zimowych chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do dziadków, […]

czytaj dalej