Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Pomiechówek

„Kursy robotyki i programowania oraz półkolonie w Pomiechówku w oparciu o naszą metodykę nauka w formie dobrej zabawy!“

Zobacz szczegóły kursów i półkolonii poniżej:

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Pomiechówek to lokalne półkolonie dla dzieci oraz cykliczne kursy z robotyki i programowania, które odbywają się przez cały rok. W wakacje i ferie zimowe zapraszamy na półkolonie, natomiast podczas roku szkolnego na zajęcia pozalekcyjne.

Twoj Robot

Pomiechówek

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i kursy Pomiechówek
dla dzieci 5-14 lat

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot organizujemy w całej Polsce półkolonie i zajęcia dla dzieci oparte na programowaniu robotów oraz minecraft. Od 2 lat jesteśmy także z naszymi zajęciami i półkoloniami w Pomiechówku.

Zajęcia z robotyki to budowanie i programowanie robotów dla dzieci 5-14 lat. Pracujemy na najlepszych zestawach do robotyki i korzystamy z naszej autorskiej metodyki: zajęcia zaczynamy od budowania robota zgodnie z isntrukcją, następnie przechodzimy do jego programowania w języku scratch lub python, a na koniec pozostaje nam dobra zabawa. W taki sposób dzieci uczą się cyfrowych kompetencji w formie dobrej zabawy!

Zajęcia programowanie w Minecraft to zajęcia dla dzieci od 6-7 roku życia i nawet do 14! Uczymy się programowania poprzez znaną platformę Minecraft tylko w wersji edukacyjnej. Każde zajęcia to inny projekt, nowa mapka i nowe zadania dla agenta!

Pomiechówek to miasto, gdzie organizujemy półkolonie i kursy pozalekcyjne.

Półkolonie to organizacja czasu wolnego dla dzieci w wakacje i ferie zimowe przez 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat. Przygotowane mamy 2 programy półkolonii: bardziej cyfrowe dla dzieci starszych i bardziej zainteresowanych światem cyfrowym oraz drugi program dla młodych odkrywców, gdzie dzieci mają więcej zajęć zróżnicowanych- jest i sport, i zajęcia artystyczne, czy kreeatywne. Każde półkolonie prowadzone są przez młodą, pełną pasji kadrę, która dobrze rozumie cyfrowy świat. :)

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki i programowania to zajęcia, które organizujemy w soboty- co 2 sobota. To zajęcia w ramach kursu rocznego, ale także zapraszamy na kurs online, z którego można skorzystać także w ciagu tygodnia. Oprócz tego chętnie współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i możemy przyjechać, gdy tylko zbierze się odpowiednia grupa. Jeżeli chcesz zorganizować także fajne mikołajki lub dzień dziecka to chętnie pomożemy z naszymi warsztatami! Zapraszamy do współpracy :)

Średnia ocena: 4.86 (97.2%)
Na podstawie: 88 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Pomiechówek 2024!

Zapisz się na zajęcia w Pomiechówku już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej

5.2022

Półkolonie w Pomiechówku – kto pyta nie błądzi! Zebraliśmy listę najczęstszych pytań dotyczących półkolonii!

O co chodzi z tą robotyką? Robotyka to budowanie i programowanie robotów LEGO. Roboty składają się ze zwykłych klocków LEGO ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor.   Jakie warsztaty przewidziane są podczas…

czytaj dalej

5.2022

PÓŁKOLONIE I WARSZTATY DLA DZIECI Z ROBOTAMI I MINECRAFTEM W POMIECHÓWKU! Wakacje 2022

Półkolonie letnie 2022 w Pomiechówku, Lato w mieście w Pomiechówku! Wakacje w Pomiechówku! Rozpoczynamy zapisy: szczegóły 606 299 977 lub ZAPIS półkolonie Pomiechówek Mamy nowe bloki tematyczne na półkolonie letnie dla dzieci w wakacje 2022! Wiemy, że program półkolonii ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ich atrakcyjność, Dlatego na nasze wakacyjne półkolonie przygotowaliśmy DWA bloki tematyczne, podczas których dzieci angażują…

czytaj dalej