Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Pniewy

„Pniewy to miasto, gdzie Twojrobot.pl także organizuje kursy robotyki i programowania dla dzieci oraz kultowe półkolonie!“

TwojRobot.pl Pniewy

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl jest znaną marką w Polsce, ponieważ od kilkunastu już lat organizuje kursy robotyki i programowania dla dzieci, szkoląc co roku kilkanaście tysięcy kursantów. Oferta znajduje się i w dużych miastach, ale także tych mniejszych więc znaleźć nas można także w mieście Pniewy.

Twoj Robot

Pniewy

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Programowanie dla dzieci w mieście Pniewy
tylko w formie dobrej zabawy z robotami!

Naszym celem jest nauczyć dzieci programowania w przystepny dla nich sposób! W formie oczywiście dobrej zabawy. Osiągamy te założenia dlatego, że wykorzystujemy najlepsze narzędzia: roboty LEGO, świat Minecrafta i inne. Ponadto oprócz programowania podczas zajęć rozwijamy inne ważne umiejętności: logiczne myślenie, wyobraźnia przestrzenna, pracujemy nad koncentracją i uczymy się tworzyć algorytmy.

W mieście Pniewy organizujemy:
-kursy pozalekcyjne z robotyki i programowania
- półkolonie w wakacje i ferie zimowe.

Dzieci znajdą dla siebie kurs zarówno w wakacje, jak i podczas roku szkolnego. Rok szkolny to przede wszystkim nauka programowania z robotyki w dwóch językach: dla młodszych Scratch, a dla starszych Python. Grupy wiekowe na kursy roczne to 5-7 lat, 8-10 i dzieci powyżej 11 lat.

Natomiast podczas wakacji stawiamy przede wszystkim na zabawę i tutaj dzieci mają do wyboru tematy: kosmiczne półkolonie, z superbohaterami, czy może w świecie Minecraft lub samo programowanie z robotami. Każdy miłośnik nowych technologii znajdzie coś wyjątkowego dla siebie w mieście Pniewy.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen