Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Płońsk

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Płońsk to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym.

Twoj Robot

Płońsk

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia pozalekcyjne robotyka i programowanie dla dzieci Płońsk 2022/2023

Akademia TwójRobot.pl Płońsk to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2022/2023 kursy programowania python i scratch z robotami.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Robotyka Płońsk – gdzie i kiedy odbywają się kursy?

Lokalizacja: już wkrótce
Dwa poziomy: podstawowy i zaawansowany. Pomożemy wybrać odpowiedni poziom dla Twojego dziecka!

Terminy darmowej lekcji próbnej w mieście Płońsk:

UWAGA! Na lekcje bezpłatną obowiązują zapisy oraz ograniczona liczba miejsc! Zapisu na bezpłatną lekcję można dokonać przez stronę internetową: https://twojrobot.pl/miasto/plonsk/kursy-robotyki/#sprawdz-kursy

Ile kosztują kursy roczne z robotyki i programowania?

Koszt kursu rocznego to 1050zł w przypadku płatności jednorazowej. Oczywiście mamy także możliwość płatności miesięcznej i półrocznej. Miesięczna płatność wynosi 145zł przez 8 miesięcy, natomiast półroczna to kwota 550zł!

Przy zapisach do 9 września 50zł mniej!

Średnia ocena: 4.74 (94.8%)
Na podstawie: 76 ocen

Aktualności

5.2023

Półkolonie 2023 Płońsk – zapisz się już dziś!

Półkolonie letnie 2023 w Płońsku – start zapisów! Półkolonie i lato w mieście dla dzieci to świetna opcja na zapewnienie kreatywnego i fajnego czasu dla dziecka! W Płońsku półkolonie będą odbywać się: Termin: 21-25.08.2023 Lokalizacja: Zespół Szkół nr 1, ul. Sienkiewicza 8 Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie w Płońsku? Półkolonie to również forma wypoczynku, tzw. Lato w mieście Płońsk !…

czytaj dalej

9.2022

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Polecamy kursy programowania i robotyki- dlaczego warto? Zobacz jakie kluczowe umiejętności zyska Twoje dziecko!

czytaj dalej