Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Płock

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

512-790-339

ECG EURO CONSULTING GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Twój Robot Płock to wyjątkowe warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które gwarantują wspaniałą zabawę oraz rozwój kompetencji z zakresu nauk ścisłych. W kreatywny sposób pokazujemy, czym jest programowanie i robotyka, wprowadzając najmłodszych w fascynujący świat nowoczesnych technologii. Nasze kursy dla początkujących to doskonały sposób, aby zaszczepić w dziecku zamiłowanie do programowania.

Twoj Robot

09-402 Płock
al. Jana Kilińskiego 12A

+48 512-790-339
plock@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz pokazać dziecku nieskończone możliwości, jakie niosą ze sobą roboty do programowania? A może zależy Ci, aby w Twojej szkole odbywały się pozalekcyjne zajęcia z robotyki dla młodzieży? Jeżeli tak, doskonale trafiłeś! Twój Robot Płock to jedyne w swoim rodzaju inicjatywy edukacyjne, które mają na celu wprowadzenie najmłodszych w niesamowity świat nowoczesnych technologii. Dostarczając dzieciom mnóstwo radości, proponujemy naukę poprzez zabawę, ucząc programowania, rozwijając wyobraźnię i pokazując, jak efektywnie pracować w zespole.

Nasze warsztaty to przede wszystkim budowanie konstrukcji z LEGO. W tym celu wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne, do których należą między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT. Razem z uczestnikami tworzymy inteligentne roboty, modyfikując je i wprawiając w ruch. Organizowane przez nas zajęcia to angażujące atrakcje dla dzieci, eksperymenty naukowe, a także rozmaite gry ruchowo-zespołowe, które pozwalają odbyć fascynującą podróż do świata robotyki. W naszej ofercie znajdują się ponadto półkolonie, ferie zimowe oraz urodziny dla dziecka, które możemy przygotować zarówno w Płocku, jak i w każdym innym mieście Polski.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen