Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Płock

„Warsztaty, półkolonie i kursy robotyki, programowania, Minecraft dla dzieci pod znaną marką TwojRobot.pl w Płocku i całej Polsce.“

Telefon do opiekuna: twojRobot.pl

882-775-479

Robocreator sp. z o.o.

Firma TwojRobot.pl aktualnie poszukuje partnera do prowadzenia zajęć z robotyki i programowania dla dzieci w mieście Płock. Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas!

Twoj Robot

Płock

+48 882-775-479
franczyza@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz pokazać dziecku nieskończone możliwości, jakie niosą ze sobą roboty do programowania? A może zależy Ci, aby w Twojej szkole odbywały się pozalekcyjne zajęcia z robotyki dla młodzieży? Jeżeli tak, doskonale trafiłeś! Twój Robot Płock to jedyne w swoim rodzaju inicjatywy edukacyjne, które mają na celu wprowadzenie najmłodszych w niesamowity świat nowoczesnych technologii. Dostarczając dzieciom mnóstwo radości, proponujemy naukę poprzez zabawę, ucząc programowania, rozwijając wyobraźnię i pokazując, jak efektywnie pracować w zespole.

Nasze warsztaty to przede wszystkim budowanie konstrukcji z LEGO. W tym celu wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne, do których należą między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT. Razem z uczestnikami tworzymy inteligentne roboty, modyfikując je i wprawiając w ruch. Organizowane przez nas zajęcia to angażujące atrakcje dla dzieci, eksperymenty naukowe, a także rozmaite gry ruchowo-zespołowe, które pozwalają odbyć fascynującą podróż do świata robotyki. W naszej ofercie znajdują się ponadto półkolonie, ferie zimowe oraz urodziny dla dziecka, które możemy przygotować zarówno w Płocku, jak i w każdym innym mieście Polski.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen