Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Płock

„Warsztaty, półkolonie i kursy robotyki, programowania, Minecraft dla dzieci pod znaną marką TwojRobot.pl w Płocku i całej Polsce.“

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

660411116

TwójRobot.pl

Twoj Robot

Warszawa

+48 660411116
centrala3@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Czy wiesz, że nauka programowania dla dzieci przynosi najlepsze efekty, gdy odbywa się przez zabawę? Chcesz, by w Twojej szkole odbywały się zajęcia z robotyki dla najmłodszych? Jeżeli tak, doskonale trafiłeś. Twój Robot Płock to lider na rynku edukacyjnych inicjatyw pozalekcyjnych, których głównym celem jest rozwijanie zamiłowania do takiej dziedziny jak robotyka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kadrze wysoce wykwalifikowanych instruktorów z pasją i zaangażowaniem wprowadzamy dzieci oraz młodzież w niesamowity świat programowania. Do tego celu wykorzystujemy najlepsze zestawy edukacyjne takie jak klocki LEGO NXT, BOOST, EV3 oraz łatwą w obsłudze platformę umożliwiającą programowanie z Minecraftem.

Na naszych zajęciach mali konstruktorzy mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda budowanie robotów, przyswajając w ten sposób wiedzę informatyczną i rozwijając kreatywne myślenie. Wspólnie z uczestnikami tworzymy proste roboty do programowania, krok po kroku wyjaśniając ich sposób funkcjonowania i nieograniczone możliwości działania. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie Minercraft, ferie zimowe oraz różne inne edukacyjne atrakcje dla dzieci, które jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu w Polsce.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen