Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Pabianice

„Półkolonie oraz kursy robotyki i programowania w mieście Pabianice dla dzieci już od 5 roku życia. Wszystkie zajęcia prowadzone są innowacyjną metodyką nauczania.“

TwojRobot.pl

Patrycja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Patrycja - Koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

Kursy robotyki i programowania pod marką TwojRobot.pl prowadzone są od kilkunastu lat w Polsce w wielu miastach. w tym i w mieście Pabianice. Podczas roku szkolnego to są kursy pozalekcyjne z programowania i robotyki dla dzieci, a podczas wakacji i ferii zimowych to półkolonie.

Twoj Robot

Pabianice

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy programowania i robotyki organizujemy
z misją rozwoju kompetencji cyfrowych wśród dzieci

W mieście Pabianice również rozwijamy naszą wizję już z przed kilkunastu lat, aby przeszkolić jak najwięcej dzieci pod kątem kompetencji cyfrowych. To bardzo ważne umiejętności w dzisiejszym zmieniającym się świecie.

Podczas kursów z robotyki i programowania dzieci uczą się logicznego myślenia, algorytmów, rozwijają wyobraźnie przestrzenną, umiejętności manulane. Ponadto dzieci trenują swoją koncentracje i skupienie oraz uczą się pracy projektowej i zespołowej.

Taka metodyka rozwija umiejętności programistyczne, ale także kluczowe kompetencje XXI wieku.

Znaleźć nas można podczas roku szkolnego, jak i wakacji oraz ferii zimowych. Co roku we wrześniu startują nabory na kursy robotyki i programowania dla dzieci w wieku 5-15 lat. W mieście Pabianice mamy przygotowaną ofertę programowania na najnowszych zestawach LEGO Inventor! Dzieci młodsze programują w Scratch, a dzieci starsze w Python. Na każdych zajęciach budują nowego robota, programują go, a następnie wykonują misję!

Półkolonie to natomiast forma zajęć podczas wakacji i ferii zimowych. Mamy bogatą ofertę tematyczną w Pabianice, która co roku jest aktualizowana!

Zapewnij dziecku najlepszą edukację i najlepsze kompetencje! Zapraszamy do twojRobot.pl Pabianice.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Pabianice 2024!

Zapisz się na zajęcia w Pabianicach już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Pabianice 2023- minecraft, roboty

Nowe ciekawe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Pabianicach! Ogłaszamy, że właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl w TWOIM mieście. Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści…

czytaj dalej

5.2022

Półkolonie w Pabianicach 2022! FAQ – pytania i odpowiedzi na temat półkolonii letnich!

O co chodzi z tą robotyką na półkoloniach letnich? Robotyka polega na budowaniu i programowaniu robotów LEGO. Nasze roboty składają się ze zwykłych klocków LEGO, ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor. Jakie…

czytaj dalej