Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Ostrów Wielkopolski

„Kiedy weźmiesz sobie pod lupę choćby jednego człowieka, który odniósł sukces zobaczysz, że im mniej miał wymówek, tym większe sukcesy.“

Bartek Popiel

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Ostrzeszowie i Ostrowie Wielkopolskim
Magdalena Rosińska 693-316-161

Telefon do opiekuna: Magdalena Rosińska

693-316-161

MAGROS Magdalena Rosińska

Twój Robot Ostrów Wielkopolski to realizowane z pasją inicjatywy edukacyjne przeznaczone dla maluchów już od piątego roku życia. W zakres naszej oferty wchodzą kreatywne warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które uczą podstaw programowania, rozwijają wyobraźnię oraz zaszczepiają zamiłowanie do nowych technologii. Ponadto organizujemy półkolonie, ferie zimowe oraz różne inne atrakcje dla najmłodszych.

Twoj Robot

63-510 Mikstat
Kaliszkowce Kaliskie 8

+48 693-316-161
ostrow.wielkopolski@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz zabrać swoją pociechę w fascynującą podróż po świecie robotyki? A może jesteś zainteresowany zajęciami pozalekcyjnymi z programowania dla początkujących, które mogłyby odbywać się w placówce oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Działając jako zespół pasjonatów, od kilkunastu lat prowadzimy jedyne w swoim rodzaju kursy robotyki, które są adresowane zarówno do młodszych, jak i do starszych dzieci. Naszą misją od samego początku jest propagowanie nauki poprzez zabawę, dzięki której uczestnicy mogą przekonać się, jak niesamowite i wciągające może być programowanie.

Nasze zajęcia dla dzieci to nie tylko przekazywanie wiedzy teoretycznej z zakresu tak dynamicznie rozwijającej się dziedziny, jaką jest robotyka. To przede wszystkim warsztaty praktyczne, które obejmują gry zespołowo-ruchowe, a także wspólne budowanie konstrukcji z LEGO. Mali inżynierowie mogą samodzielnie przekonać się, jak wygląda robot do programowania, a także wprawić go w ruch. Podczas spotkań wykorzystujemy wyłącznie najlepsze i najbardziej cenione na rynku zestawy edukacyjne, do których należą między innymi klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT. Przy ich pomocy najmłodsi uczestnicy mogą tworzyć inteligentne roboty, jednocześnie przekonując się o ich ogromnym potencjale.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen