Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Opoczno

„Rodzice na naszych kursach programowania i robotyki przede wszystkim doceniają to, że ich dzieci w przystępny sposób uczą się z pozoru trudnych pojęć!“

TwojRobot.pl

Patrycja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Patrycja - Koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Opoczno to kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie dzieci uczęszczają w ciągu roku na kursy programowania i robotyki, a w trakcie wakacji i ferii zimowych na kultowe półkolonie.

Twoj Robot

+48 600 380 780
centrala2@twojrobot.pl

Kursy programowania i robotyki w mieście Opoczno
to szansa na lepszą edukację dla dzieci

Naszym celem jest tworzyć miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać kluczowe kompetencje XXI wieku. Jednymi z nich są kompetencje cyfrowe oraz umiejętności programistyczne. Dlatego też od kilkunastu lat organizujemy w różnych miastach w Polsce nasze zajęcia, a w tym i w mieście Opoczno.

Kursy robotyki i programowania uczą dzieci logicznego myślenia, tworzenia algorytmów, podstaw programowania. Natomiast też polepszają koncentracje i skupienie wśród dzieci, a także wpływają dobrze na pracę zespołową. Dodatkowo budowanie robotów wspomaga wyobraźnie przestrzenną i umiejętności manualne.

Nasza metodyka rozwija te umiejętności ponieważ zajęcia składają się z kilku częsci:
-budowania robota,
-wspólnego rozpisania algorytmów,
-zaprogramowania,
- a następnie wykonania misji.
Każde zajęcia to nowy projekt robota i nowe umiejętności programistyczne. Dzieci młodsze programują w Scratch, a dzieci starsze w języku Python.

Dodatkowo organizujemy kursy programowania w świecie Minecraft, co jest atrakcyjną formą nauki dla dzieci młodszych. Programowanie odbywa się w języku blokowym.

Na więcej zabawy natomiast zapraszamy do Opoczna na półkolonie letnie i zimowe. Podczas nich nie tylko sie edukujemy, ale także dobrze bawimy. Mamy warsztaty kreatywnego budowania LEGO, zabawy na świeżym powietrzu i inne.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

1.2022

Ferie zimowe 2022 w Opocznie-Zimowe wyzwania z robotami, LEGO i minecraftem!

Półkolonie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, na które ferie w Twoim mieście zapisać swoje dziecko? Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą dziecku na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta!  Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym- minecraft i robotyka. Przed nami wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny! Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę.  Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość rozwijania nowych umiejętności takich jak: logiczne myślenie, analityczne podejście do zagadnień, współpraca w grupie wnioskowanie i wiele innych! Podczas naszych półkolonii zapewniamy: Całodzienną aktywność przez pięć dni w godzinach 8.30-16.30 Nasze zajęcia organizowane są od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy rodziców. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest idealne, kiedy rodzic nie jest w stanie zapewnić opieki w tym okresie. Dodatkowo będzie to czas spędzony produktywnie i nauce w nowym otoczeniu. Na specjalne życzenie dajemy możliwość wydłużenia czasu odbioru i przyprowadzania dzieci na nasze zajęcia. Wyżywienie (obiad i podwieczorek) Ze względu na fakt, że dzieci podczas półkolonii większość dnia spędzają poza domem ważne jest zadbanie o zdrowe i zbilansowane posiłki. Na naszych półkoloniach dostarczamy catering od najlepszych lokalnych firm. Dodatkowo dbamy o dzieci, które mają alergie i nietolerancje pokarmowe, […]

czytaj dalej

4.2022

Półkolonie letnie Opoczno – lato w mieście 2022

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2022 w Opocznie! Szukasz kreatywnych półkolonii z wieloma atrakcjami dla Twojego dziecka? To oznacza, że jesteś w dobrym miejscu i o dobrym czasie. Nasze wakacyjne półkolonie to różne bloki tematyczne, podczas których dzieci zaangażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi: 🔹budowanie i programowanie LEGO robotów  🔹warsztaty MINECRAFT  🔹kursy grafiki komputerowej 🔹zajęcia sportowo-animacyjne  🔹tworzenie kreatywnych filmów w świecie TikToka   Półkolonie Opoczno – Jak wygląda dzień podczas wakacji 2022? Kreatywnie, bezpiecznie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! 🔹rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!  🔹czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. w przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. 🔹po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. 🔹ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. 🔹niespodzianka w postaci słodkiej przekąski Terminy i ceny- półkolonie Opoczno W Opocznie półkolonie letnie, odbędą się w podanych terminach:  18-22.07, 16-22.08. Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do 6 maja obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 730 zł.  Dodatkową mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/ rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na […]

czytaj dalej