Twój robot
Olsztyn

„Robotyka i programowanie są przyszłością. Chcę przygotować na nią swoje dzieci. Cieszę się, że uczą się czegoś pożytecznego, a jednocześnie czerpią z tego ogromną radość.“

Anna, mama Piotrka i Kasi

Telefon do opiekuna:

609-152-097

JS Media

Nasi młodzi inżynierowie robotyki budują i PROGRAMUJĄ roboty, które ścigają się, spychają, wyczuwają, zbijają, pokonują labirynt, a nawet same sprzątają! Super-roboty powstają z najnowszych zestawów LEGO Mindstorms EV3.

10-088 Olsztyn
ul. Sikorskiego 23/14

+48 609-152-097
olsztyn@twojrobot.pl

NAUKA NIE MUSI BYĆ TRUDNA, BO MOŻE BYĆ WIELKĄ FRAJDĄ!

Sterowniki, silniki, czujniki, przekładnie, pętle czy switch'e? Młodzi programiści, którzy konstruują z nami roboty mają to w paluszku. Każde warsztaty to NOWY PROJEKT, NOWY ROBOT, NOWE WYZWANIE! Takiej robotyki w Olsztynie jeszcze nie było! Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 8 - 11 lat. Pracujemy z nimi w nielicznych grupach, żeby miały jak najlepsze warunki do pracy, nauki i zabawy. Uczymy ich logicznego myślenia, kreatywności i współpracy, a także cierpliwości i radzenia sobie ze stresem.

Nasze najlepsze "robociaki" wyjeżdżają raz w roku na Zawody Sumo robotów, które odbywają się na Politechnice Warszawskiej, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i z udziałem mediów o zasięgu krajowym. Mamy wypracowane metody edukacyjne, dzięki którym dzieci nabywają kluczowych umiejętności XXI wieku. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć wielką przygodą z robotyką! Weź się do ROBOTA!