Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Olsztyn

„Robotyka i programowanie są przyszłością. Chcę przygotować na nią swoje dzieci. Cieszę się, że uczą się czegoś pożytecznego, a jednocześnie czerpią z tego ogromną radość.“

Anna, mama Piotrka i Kasi

Telefon do opiekuna:

600 380 780

JS Media

Nasi młodzi inżynierowie robotyki budują i PROGRAMUJĄ roboty, które ścigają się, spychają, wyczuwają, zbijają, pokonują labirynt, a nawet same sprzątają! Super-roboty powstają z najnowszych zestawów LEGO Mindstorms EV3.

Twoj Robot

10-088 Olsztyn
ul. Sikorskiego 23/14

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

NAUKA NIE MUSI BYĆ TRUDNA, BO MOŻE BYĆ WIELKĄ FRAJDĄ!

Sterowniki, silniki, czujniki, przekładnie, pętle czy switch'e? Młodzi programiści, którzy konstruują z nami roboty mają to w paluszku. Każde warsztaty to NOWY PROJEKT, NOWY ROBOT, NOWE WYZWANIE! Takiej robotyki w Olsztynie jeszcze nie było! Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 8 - 11 lat. Pracujemy z nimi w nielicznych grupach, żeby miały jak najlepsze warunki do pracy, nauki i zabawy. Uczymy ich logicznego myślenia, kreatywności i współpracy, a także cierpliwości i radzenia sobie ze stresem.

Nasze najlepsze "robociaki" wyjeżdżają raz w roku na Zawody Sumo robotów, które odbywają się na Politechnice Warszawskiej, pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji i z udziałem mediów o zasięgu krajowym. Mamy wypracowane metody edukacyjne, dzięki którym dzieci nabywają kluczowych umiejętności XXI wieku. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą przeżyć wielką przygodą z robotyką! Weź się do ROBOTA!

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

2.2024

Lato z Technologią: Półkolonie dla dzieci 2024 Olsztyn

Lato Pełne Zabawy: Sprawdź programy i terminy Półkolonie 2024 Olsztyn Na półkoloniach letnich TwojRobot.pl dzieci świetnie się bawią, ale także mają okazję do rozwijania swoich zainteresowań. Celem naszego programu jest zapełnienie wakacji Twojego dziecka pasją, radością i nauką! W tym roku przygotowaliśmy 2 programy zajęć: Mali Odkrywcy (5-10 lat) Cyfrowy Wypas (8-14 lat) Czym różni się program półkolonii młodzi odkrywcy i cyfrowy…

czytaj dalej