Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Oleśnica

„Robotyka i programowanie dla dzieci to nie tylko edukacja, ale także świetna zabawa! Półkolonie i zajęcia w Oleśnicy przygotowane są właśnie z wykorzystaniem tych nowoczesnych zajęć.“

Zobacz szczegółu półkolonii i kursów poniżej:

TwojRobot.pl 600380780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600380780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Oleśnica to przede wszystkim organizacja półkolonii podczas wakacji i ferii! Naszym celem jest, aby dzieci spędziły fajnie, ciekawie ale i z odrobiną edukacji czas właśnie na półkoloniach! Zazwyczaj mamy przygotowane dwie oferty- jedna bardziej rozbudowana w zajęcia cyfrowe, a druga bardziej w zajęcia ogólnorozwojowe.

Twoj Robot

Oleśnica

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i zajęcia dla dzieci
pod hasłem Nie pozwól na nudę w Oleśnicy!

Chcesz aby Twoje dziecko spędziło super czas podczas wakacji lub podczas ferii?
Zależy Ci na tym, aby miało dostęp do różnorodnych zajęć?
Chcesz aby zainteresowanie nowymi technologiami wykorzystać w dobrym celu?

Dlatego właśnie zapraszamy na nasze zajęcia oraz półkolonie!

W Oleśnicy organizujemy półkolonie zarówno w wakacje, jak i podczas ferii. Półkolonie zawierają w sobie bogaty program, który ma zawsze różnorodne propozycje. Każde dziecko znajdzie dla siebie coś extra! Zarówno fani cyfrowych rozwiązań, jak i dzieci które dopiero startują z cyfrowym światem i po prostu są nim zainteresowane. Każda półkolonia zawiera w sobie zajęcia z programowania i budowania robotów oraz innych zajęć: sportowych, artystycznych, filmowych, czy graficznych!

Najlepiej na bieżąco śledzić ofertę półkolonii, bo ona ulega zmianie co roku! :) Zawsze mamy przygotowane coś nowego! :)

Poza tym można nas zaprosić na urodziny dla dziecka, gdzie zorganizujemy warsztaty z robotyki lub programowania z Minecraft lub na cykliczne zajęcia właśnie z programowania robotów lub minecrafta.

Średnia ocena: 4.92 (98.4%)
Na podstawie: 94 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Oleśnica 2024!

Ferie zimowe to nie tylko czas odpoczynku, ale także doskonała okazja do stymulowania kreatywności i rozwijania zainteresowań dzieci. Półkolonie zimowe w Oleśnicy mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom strukturyzowany i wartościowy czas wolny.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Oleśnica 2023- minecraft, roboty

Już dziś zapraszamy na warsztaty letnie dla dzieci 2023 w Oleśnicy ! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie zajęć między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i…

czytaj dalej