Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Nowy Sącz

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

lego-budowanie
TwojRobot.pl 882775479

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

882775479

Robocreator sp. z o.o.

Półkolonie z robotami i programowaniem oraz innymi atrakcjami już w Wieliczce! Nasza firma od kilkunastu już lat organizuje zarówno półkolonie, jak i kursy, które mają na celu popularyzacje nauk ścisłych- robotyki i programowania. Do dzisiaj działamy z sukcesem w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 882775479
centrala4@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Nowy Sącz– lato w mieście 2022

Półkolonie letnie dla dzieci 2022 w Nowym Sączu! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl w Nowym Sączu.  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych. Co przygotowaliśmy w programie półkolonii?  robotyka i nowe technologie- zajęcia z programowania,  zajęcia sportowe i animacje,  tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok,  warsztaty w świecie MINEGRAFT. W ofercie ponadto:  wyżywienie (obiad + słodka przekąska),  2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat),  grupy max. 12-14 osobowe, Półkolonie Nowy Sącz – Jak wygląda dzień podczas wakacji 2022? Kreatywnie, bezpiecznie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! rozpoczynamy od zajęć z robotyki. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!  następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. Na koniec niespodzianka w postaci słodkiej przekąski. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie? Podczas wakacji czy ferii zimowych chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do dziadków, a część spędzi je […]

czytaj dalej