Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Nowy Dwór Mazowiecki

„Programowanie dla dzieci poprzez nauki robotyki? To możliwe, a na dodatek jest to najefektywniejsza forma nauki i oprócz konkretnej wiedzy jest też świetną zabawą dla dzieci.“

TwojRobot.pl

TwojRobot.pl 606 299 977

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

606 299 977

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl to znana i rozpoznawalna marka na rynku, która już od ponad 10 lat organizuje kursy programowania i robotyki dla dzieci. Znaleźć nas można także w Nowy Dwór Mazowiecki na kursach i półkoloniach.

Twoj Robot

Nowy Dwór Mazowiecki

+48 606 299 977
centrala@twojrobot.pl

Naszym mottem jest nauka programowania
i robotyki dla dzieci w formie dobrej zabawy

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej! Dlatego też stawiamy na edukację kluczowych kompetencji jakimi są programowanie, logiczne myślenie, wyobraźnia przestrzenna i inne! A to wszystko przeprowadzamy w formie najlepszej zabawy dla dzieci, wykorzystując zestawy do robotyki znanej firmy LEGO!

Szukajcie nas Nowym Dworze Mazowieckim podczas kursów pozalekcyjnych, półkolonii letnich i zimowych, specjalnych warsztatów i zajęć okazjonalnych!

Nowy Dwór Mazowiecki także ma świetną ofertę dla dzieci, wystarczy że sprawdzisz nasze najbliższe terminy.

Razem rozwijamy wśród dzieci umiejętności programowania w Scratch i Python!

Średnia ocena: 4.61 (92.2%)
Na podstawie: 63 ocen

Aktualności

1.2022

Zapisy na ZIMOWE FERIE – półkolonie 2022!

Nie pozwól na nudę w ferie zimowe w Nowym Dworze Mazowieckim! Ferie zimowe 2022 : Wyzwania z robotami, kreatywnym LEGO i minecraftem! Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, jak Twoje dziecko spędzi ten czas w Nowym Dworze Mazowieckim? Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą mu na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta. Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym: minecraft, robotyka, przed nami  także wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny! Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę.  Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te ferie będą mogły się odbywać. Zapraszamy do zapisów na nasze ferie zimowe w Nowym Dworze Mazowieckim: https://twojrobot.pl/miasto/nowy-dwor-mazowiecki/polkolonie/#sprawdz-kursy OPŁATY Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zapisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem się półkolonii. […]

czytaj dalej