Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Nowa Sól

„Programowanie dla dzieci to kluczowa umiejętność XXI wieku. Robotyka to nauka zarówno programowania, jak i innych ważnych dla dzieci umiejętności, a przy okazji dobra zabawa! Zapraszamy do Nowa Sól“

TwojRobot.pl

TwojRobot.pl 606299977

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

606299977

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl to marka już od kilkunastu lat istniejąca w Polsce. Uczymy dzieci programowania, robotyki i to wszystko w formie dobrej zabawy. Teraz już znaleźć można nas także w Nowa Sól i okolicach na półkoloniach i zajęciach.

Twoj Robot

Nowa Sól

+48 606299977
centrala3@twojrobot.pl

Naszym mottem jest nauka programowania
i robotyki w formie dobrej zabawy dla dzieci!

Jesteśmy grupą pasjonatów edukacji i nauk ścisłych. Wierzymy, że każdy z nas może nauczyć się programowania, robotyki, czy innych nauk ścisłych. I wiemy, że one są niezbędne na obecnym rynku pracy!
Ponadto wiemy, że możemy ich się uczyć w formie dobrej zabawy!

Dlatego tez zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-15 lat do nauki programowania i robotyki w Nowej Soli z firmą TwojRobot.pl

Znaleźć można nas na półkoloniach letnich, zimowych, na zajęciach pozalekcyjnych, kursach i szkoleniach okazjonalnych dla dzieci i młodzieży.

Na zajęciach korzystamy z robotów LEGO, Minecrafta, komputerów i tabletów- wszystko po to, aby nauka była jak najprzyjemniejsza dla dzieci.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen