Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Nowa Sól

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl to marka już od kilkunastu lat istniejąca w Polsce. Uczymy dzieci programowania, robotyki i to wszystko w formie dobrej zabawy. Teraz już znaleźć można nas także w Nowa Sól i okolicach na półkoloniach i zajęciach.

Twoj Robot

Nowa Sól

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia pozalekcyjne robotyka i programowanie dla dzieci Nowa Sól 2022/2023!

Jesteśmy grupą pasjonatów edukacji i nauk ścisłych. Wierzymy, że każdy z nas może nauczyć się programowania, robotyki, czy innych nauk ścisłych. I wiemy, że one są niezbędne na obecnym rynku pracy!
Ponadto wiemy, że możemy ich się uczyć w formie dobrej zabawy!

Dlatego tez zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-14 lat do nauki programowania i robotyki w Nowej Soli z firmą TwojRobot.pl

Znaleźć można nas na półkoloniach letnich, zimowych, na zajęciach pozalekcyjnych, kursach i szkoleniach okazjonalnych dla dzieci i młodzieży.

Na zajęciach korzystamy z robotów LEGO, Minecrafta, komputerów i tabletów- wszystko po to, aby nauka była jak najprzyjemniejsza dla dzieci.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

4.2024

Zabawa, Nauka, Przygoda: Półkolonie letnie dla dzieci Nowa Sól 2024

Nowa Sól: Zobacz, Co Przygotowaliśmy na Półkolonie letnie 2024 Na letnich półkoloniach TwojRobot.pl dzieci nie tylko świetnie spędzają czas, ale również mają możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań. Nasza oferta to podróż w świat nowoczesnych technologii, gdzie dzieci będą miały okazję eksperymentować i tworzyć. Celem naszego programu jest zapewnienie wakacji, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale także pozwolą dzieciom poszerzyć swoje horyzonty edukacyjne  Przedstawiamy…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Nowa Sól 2024!

Zapewnienie różnorodnej oferty półkolonii zimowych w Nowej Soli, która uwzględnia różne zainteresowania dzieci, może sprawić, że te ferie staną się dla nich nie tylko czasem odpoczynku, ale także fascynującą przygodą pełną odkryć.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Nowa Sól 2023- minecraft, roboty

Zapraszamy na półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Nowej Soli ! Drodzy Rodzice, Informujemy, że właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie…

czytaj dalej