Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Mszczonów

„Kursy robotyki dla dzieci w Mszczonowie właśnie wystartowały. Nasze 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z robotyki w całej Polsce chcemy zaszczepić także w Mszczonowie.“

Kamil, organizator

Kamil 600-380-780

Telefon do opiekuna: Kamil

600-380-780

Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat uczymy dzieci robotyki i programowania w całej Polsce! Nasze kursy z robotyki są znane z jakości oraz dobrze przygotowanego programu edukacyjnego, który zawarty jest także w podręcznikach, dołączanych do zajęć dla dzieci. Nasi instruktorzy na pewno zarażą pasją do robotyki i programowania dzieci w Mszczonowie

Twoj Robot

Szkoła Podstawowa w Mszczonowie
ul. Warszawska 27
96-320 Mszczonów

+48 600-380-780
sekretariat@twojrobot.pl

Mottem kursów robotyki dla dzieci
jest dobra zabawa oraz metoda prób i błędów!

Kursy z robotyki dla dzieci charakteryzują się innowacyjnym podejściem do edukacji- co to oznacza?

Na naszych zajęciach dzieci samodzielnie rozwiązują postawione przed nimi zadania i projekty, poprzez stosowanie metody prób i błędów oraz obserwacji. To najlepsza nauka, która uruchamia naturalną ciekawość świata.

Gdy mamy za zadanie obliczyć drogę przejazdu robota z Ziemi na Marsa to sprawdzamy to kilkukrotnie i wyciągamy wnioski z tego, co udało się nam już zrealizować.

Taki sposób zajęć z robotyki w Mszczonowie spowoduje, że trudne i skomplikowane pojęcia staną się łatwe i zrozumiałe!

Zajmujemy się popularyzacją nauk ścisłych, programowania, logicznego i kreatywnego myślenia poprzez wykorzystanie zestawów edukacyjnych robotów LEGO Boost oraz LEGO Ev3.

Każde zajęcia z robotyki to NOWY robot do zbudowania i zaprogramowania! Zaczynamy za każdym razem od przedstawienia tematu, następnie zbudowania robota z dostępnych klocków i elementów takich, jak silniki, czujniki oraz sterownik. Drugim etapem zajęć jest już programowanie, czyli zastanawianie się nad tym, jak robot powinien działać, i w jaki sposób to jemu przekazać? Przy tym etapie stosujemy zasadę burzy mózgów oraz próbowania! Ostatnim etapem to już najbardziej wyczekiwana przez dzieci zabawa i zawody!

Dla najbardziej zaangażowanych uczestników mamy przewidziany udział w ogólnopolskiej imprezie- Zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej!

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

8.2019

Zapisy na bezpłatną lekcję pokazową!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną lekcję pokazową! Wybierz odpowiednią dla siebie godzinę, zapisz swoją pociechę i sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia. : )   Informacje: Kiedy: 21.09.2019 Godzina: od 9:00 do 18:00 Czas trwania: 60 minut   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia na zajęciach  : )

czytaj dalej

8.2019

Zapisy na kurs roczny 2019/2020!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z robotyki i programowania w nowym roku szkolnym 2019/2020 w Mszczonowie! Zajęcia rozpoczynają się 5 października!   Dla dzieci w wieku 6-8 lat prowadzimy zajęcia LEGO BOOST. Czas trwania 2x45min. Dla dzieci w wieku 8-12 lat prowadzimy zajęcia LEGO EV3. Czas trwania 3x45min.   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się…

czytaj dalej