Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Mińsk Mazowiecki

„Kursy z robotyki dla dzieci to nauka nie tylko programowania, ale także logicznego i kreatywnego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej. Naszym zdaniem każde dziecko powinno mieć możliwość rozwoju tych umiejętności.“

Agata, koordynator

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Sulejówku i Mińsku Mazowieckim
Agata 606-299-977

Telefon do opiekuna: Agata

606-299-977

Robocreator sp. z o.o.

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki w Mińsku Mazowieckim i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3. Jako firma już od 12 lat zarażamy dzieci pasją do robotyki w całej Polsce!

Twoj Robot

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Motto naszych kursów z robotyki
to przede wszystkim dobra zabawa!

Nasza firma powstała w oparciu o ludzi, którzy zamiłowanie i pasję do robotów i programowania od 12 lat przekazują dzieciom w całej Polsce. W zeszłym roku dołączyliśmy do tego grona Mińsk Mazowiecki, w którym teraz organizujemy kursy robotyki i programowania dla dzieci już od 5-go roku życia.

W naszej ofercie rodzice mogą znaleźć kursy dla 2 grup kursantów:

-dzieci 5- 7 lat, zajęcia z robotyki na zestawach LEGO Boost,
-dzieci 8-12 lat, kursy z robotyki na zestawach LEGO Ev3.

Na czym polegają warsztaty z robotyki w Mińsku Mazowieckim?

Każde zajęcia z robotyki to nowy projekt robota do realizacji! Zaczynamy od robotów kosmicznych, aby następnie przejść do robotów, które występują w fabrykach, czy tych opartych na średniowieczu!

Zawsze zajęcia zaczynamy od zbudowania podstawowej konstrukcji, która jest rozbudowana o silniki, czujniki oraz sterownik. Dzięki dołączeniu do robota tych elementów, kursanci mogą następnie przejść do programowania robota- czyli jego ożywiania! Każda konstrukcja zaczyna realizować algorytm, który wraz z dziećmi tworzymy podczas burzy mózgów! Na koniec oczywiście zabawa i podsumowanie każdej misji.

Dodatkowo każdego roku najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej! Podczas tego ogólnopolskiego eventu w jednym miejscu mogą spotkać się pasjonaci kursów z robotyki z całej Polski!

Średnia ocena: 4.14 (82.8%)
Na podstawie: 16 ocen

Aktualności

3.2021

Zapisy na ZIMOWE FERIE – półkolonie 2022!

Nie pozwól na nudę w ferie zimowe w MIŃSKU MAZOWIECKIM! WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!! Ferie zimowe 2022 : Wyzwania z robotami, kreatywnym LEGO i minecraftem! Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, jak Twoje dziecko spędzi ten czas? Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą mu na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta!  Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym: minecraft, robotyka, przed nami  także wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny! Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę.  Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te ferie będą mogły się odbywać. Zapraszamy do zapisów na nasze ferie zimowe w Mińsku Mazowieckim: https://twojrobot.pl/miasto/minsk-mazowiecki/polkolonie/#sprawdz-kursy OPŁATY Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zapisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem się półkolonii. […]

czytaj dalej