Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Mińsk Mazowiecki

„Kursy z robotyki dla dzieci to nauka nie tylko programowania, ale także logicznego i kreatywnego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej. Naszym zdaniem każde dziecko powinno mieć możliwość rozwoju tych umiejętności.“

Agata, koordynator

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Sulejówku i Mińsku Mazowieckim
Agata 606-299-977

Telefon do opiekuna: Agata

606-299-977

Robocreator sp. z o.o.

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki w Mińsku Mazowieckim i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3. Jako firma już od 12 lat zarażamy dzieci pasją do robotyki w całej Polsce!

Twoj Robot

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Motto naszych kursów z robotyki
to przede wszystkim dobra zabawa!

Nasza firma powstała w oparciu o ludzi, którzy zamiłowanie i pasję do robotów i programowania od 12 lat przekazują dzieciom w całej Polsce. W zeszłym roku dołączyliśmy do tego grona Mińsk Mazowiecki, w którym teraz organizujemy kursy robotyki i programowania dla dzieci już od 5-go roku życia.

W naszej ofercie rodzice mogą znaleźć kursy dla 2 grup kursantów:

-dzieci 5- 7 lat, zajęcia z robotyki na zestawach LEGO Boost,
-dzieci 8-12 lat, kursy z robotyki na zestawach LEGO Ev3.

Na czym polegają warsztaty z robotyki w Mińsku Mazowieckim?

Każde zajęcia z robotyki to nowy projekt robota do realizacji! Zaczynamy od robotów kosmicznych, aby następnie przejść do robotów, które występują w fabrykach, czy tych opartych na średniowieczu!

Zawsze zajęcia zaczynamy od zbudowania podstawowej konstrukcji, która jest rozbudowana o silniki, czujniki oraz sterownik. Dzięki dołączeniu do robota tych elementów, kursanci mogą następnie przejść do programowania robota- czyli jego ożywiania! Każda konstrukcja zaczyna realizować algorytm, który wraz z dziećmi tworzymy podczas burzy mózgów! Na koniec oczywiście zabawa i podsumowanie każdej misji.

Dodatkowo każdego roku najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej! Podczas tego ogólnopolskiego eventu w jednym miejscu mogą spotkać się pasjonaci kursów z robotyki z całej Polski!

Średnia ocena: 4.14 (82.8%)
Na podstawie: 16 ocen

Aktualności

3.2021

Zapisy na letnie półkolonie 2021!

Nie pozwól na nudę w wakacje! WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!! Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować je naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić także z dziadkami, jest to wygodne rozwiązanie, tylko to będzie kolejny czas spędzony z dorosłymi. Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Ten rok to pokazał i coraz częściej mierzymy się z jego konsekwencjami. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje. Warto uzupełnić plany wakacyjne o czas spędzony w mieście w gronie rówieśników. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku wakacyjnego, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te wakacje półkolonie będą mogły się odbywać. Zapraszamy do zapisów na nasze półkolonie letnie w Mińsku Mazowieckim! Do wyboru cztery nowe bloki tematyczne: Minecraft Minecraft: wyzwania z robotami LEGO Inventor (7-13 lat) Minecraft: wyzwania z robotami LEGO ev3 (7-13 lat) Kosmiczne klocki i roboty LEGO (5-10 lat) Superbohater w świecie LEGO i robotów (5-10 lat) OPŁATY Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zpisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem się półkolonii. Zadbaliśmy o […]

czytaj dalej

8.2021

Zapisy na bezpłatną lekcję pokazową!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną lekcję pokazową! Wybierz odpowiednią dla siebie godzinę, zapisz swoją pociechę i sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia. : ) https://twojrobot.pl/miasto/minsk-mazowiecki/kursy-robotyki/#sprawdz-kursy Kiedy: 11.09.2021 Godzina: od 9:00 do 13:00 Czas trwania: 60 minut Gdzie: Zespół Szkól Ekonomicznych, ul. Zygmunta Kazikowskiego 18 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! ZAPRASZAMY!   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia : )

czytaj dalej

8.2021

Zapisy na kurs roczny 2021/2022!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z robotyki i programowania w nowym roku szkolnym 2021/2022 w Mińsku Mazowieckim! Dla dzieci w wieku 6-8 lat prowadzimy zajęcia LEGO BOOST. Czas trwania 2x45min. Dla dzieci w wieku 8-12 lat prowadzimy zajęcia LEGO EV3. Czas trwania 3x45min. Zajęcia odbywają się w co drugą sobotę i czwartek! Startujemy 4.10.2021 We wrześniu zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe: 11.09! Szczegóły 606 299 977 Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia na zajęciach : )

czytaj dalej