Twój robot
Mińsk Mazowiecki

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

606-299-977

Mińsk Mazowiecki Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Studium Języków Obcych
ul. Mała 6
05-300 Mińsk Mazowiecki

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

9.2018

Rozpoczęliśmy zapisy na kursy roczne 2018/2019!

Od października 2018 rozpoczynamy kursy roczne misję RoboDo!  Są to niesamowite zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci w formie dobrej, galaktycznej zabawy. Każde warsztaty to nowe wyzwania konstrukcyjne i nauka programowania robotów z zestawów Lego Boost i Lego EV3. Zajęcia dla dzieci co drugą sobotę. Zaczynamy już 06.10.2018r.  Zapraszamy do zapisów.

czytaj dalej

12.2018

Półkolonie zimowe z robotami!

Nie pozwól na nudę w ferie!   Zapraszamy do zapisów na półkolonie zimowe z robotyki i programowania w Mińsku Mazowieckim! Do wyboru dwa bloki tematyczne: Minecraft i Robotyka oraz Mistrzowie Efektów Specjalnych. Półkolonie w terminie 04.-08.02 zapewniają dzieciom całodzienną aktywność przez pięć dni w tygodniu podczas ferii zimowych.   Zapisz się już dzisiaj: https://twojrobot.pl/miasto/minsk-mazowiecki/polkolonie/#sprawdz-kursy Gwarantujemy podróż […]

czytaj dalej