Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Mielec

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

TwojRobot.pl 882775479

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

882775479

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl w Mielcu organizuje półkolonie dla dzieci zarówno w wakacje, jak i w ferie zimowe. Firma ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu półkolonii ponieważ organizuje je w całej Polsce od ponad 10 lat.

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 882775479
centrala4@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Mielec dla dzieci 2022 – ruszyły zapisy!

Wyjątkowe półkolonie w Mielcu dla dzieci 2022! Ciekawe wakacje w Mielcu? To możliwe z półkolonie Mielec TwójRobot.pl Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych🕹. Co znajdziesz w programie półkolonii dla dzieci w Mielcu? 🔹 kursy z robotyki i nowych technologii (w tym programowanie), 🔹 tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok, 🔹 warsztaty w świecie MINEGRAFT, 🔹 zajęcia sportowe i animacje, 🔹 graficzne warsztaty. Ponadto w ofercie: 🔹 wyżywienie (obiad + słodka przekąska), 🔹 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat), 🔹 grupy max. 12-14 osobowe. Półkolonie Mielec– Jak wygląda plan dnia i tygodnia podczas wakacji 2022? 🔹Startujemy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! 🔹Następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. Dalej w przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. 🔹I po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. 🔹A ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. 🔹Na koniec niespodzianka w postaci słodkiej przekąski Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie? Podczas wakacji chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do dziadków, a część spędzi je także w mieście. Czas spędzony w […]

czytaj dalej