Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Mielec

„Kursy i półkolonie Mielec! Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych wykorzystując narzędzia takie, jak roboty, LEGO i Minecraft“

Poniżej zobaczysz informacje o półkoloniach i kursach:

Mateusz 600380780

Telefon do opiekuna: Mateusz

600380780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl w Mielcu organizuje kursy roczne z programowania i robotyki LEGO oraz półkolonie letnie i zimowe. Jesteśmy ogólnopolską firmą, która od ponad 10 lat organizuje półkolonie, jak i kursy robotyki i programowania dla dzieci, także w Mielcu

Twoj Robot

ul. Niepodległości 12
39-300 Mielec

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie z robotami i minecraftem w Mielcu

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej! Dlatego też stawiamy na edukację kluczowych kompetencji jakimi są programowanie, logiczne myślenie, wyobraźnia przestrzenna i inne! A to wszystko przeprowadzamy w formie najlepszej zabawy dla dzieci, wykorzystując zestawy do robotyki znanej firmy LEGO, także w mieście Mielcu!

Na naszych zajęciach mali konstruktorzy mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda budowanie robotów, przyswajając w ten sposób wiedzę informatyczną i rozwijając kreatywne myślenie. Wspólnie z uczestnikami tworzymy proste roboty do programowania, krok po kroku wyjaśniając ich sposób funkcjonowania i nieograniczone możliwości działania. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie Minercraft, ferie zimowe oraz różne inne edukacyjne atrakcje dla dzieci, które jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu w Polsce.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5 – 15 lat. Kurs robotyki i programowania przewidują wspólną naukę i zabawę przez kilka dobrych lat :) można zarówno programować i budować roboty wybierając odpowiednie dla dzieci kursu.

Warsztaty robotyki prowadzimy również podczas organizowanych przez nas półkolonii - to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje dla dzieci lub ferie zimowe bez nudy.

Półkolonie to zorganizowane lato lub zima w mieście, które trwają 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zajęcia odbywają się w Mielcu i lokalizacje na bieżąco można sprawdzać w zakładce półkolonie. Podczas półkolonii oczywiście realizujemy zajęcia z robotyki- budowania i programowania robotów oraz z programowania w Minecraft. W zależności od wybranego programu zajęć tych może być więcej lub mniej. Zawsze oferujemy 2 opcje tak, aby każde dziecko mogło znaleźć najlepszy dla siebie program półkolonii. Oprócz naszych kultowych zajęć podczas półkolonii są także zajęcia sportowe, artystyczne, kreatywne i inne. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Mielec 2024!

Zapisz się na zajęcia w Mielcu już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Mielec 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Mielcu!       Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty…

czytaj dalej

5.2022

Półkolonie Mielec dla dzieci 2022 – ruszyły zapisy!

Wyjątkowe półkolonie w Mielcu dla dzieci 2022! Ciekawe wakacje w Mielcu? To możliwe z półkolonie Mielec TwójRobot.pl Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych🕹. Co przygotowaliśmy w programie półkolonii?  robotyka i nowe technologie- zajęcia z programowania,  zajęcia sportowe i animacje,  tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok,  warsztaty w świecie…

czytaj dalej