Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Międzyrzecz

„Międzyrzecz to miejsce, gdzie dzieci mogą korzystać z innowacyjnych kursów robotyki i programowania organizowanych przez firmę TwojRobot.pl, która zajęcia dla dzieci organizuje już od kilkunastu lat.“

TwojRobot.pl Międzyrzecz

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Międzyrzecz to kolejna na mapie placówka firmy, gdzie organizowane są kursy z programowania, wykorzystując do tego najlepsze zestawy edukacyjne na rynku. Z takich zajęć można skorzystać zarówno podczas roku szkolnego, jak i w wakacje, czy ferie zimowe na kultowych już półkoloniach.

Twoj Robot

Międzyrzecz

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Celem naszych kursów jest przede wszystkim
rozwój wśród dzieci umiejętności programowania i logicznego myślenia.

Dokonujemy tego poprzez organizację kursów z robotyki i programowania podczas roku szkolnego, jak i na półkoloniach w wakacje lub feriach zimowych.

Za każdym razem nasze zajęcia to niesamowita przygoda dla dzieci, bo taka tez jest nasza metodyka. Łączymy trudne z pozoru pojęcia z dobrą zabawą! Żeby tego dokonać wykorzystujemy najnowsze zestawy LEGO: wynalazca robotów oraz świat Minecrafta. Dzieci uwielbiają zarówno LEGO, jak i Minecraft więc wykorzystujemy to do innowacyjnej edukacji!

Uczestnicy podczas zajęć uczą się programowania, młodsi Scratch, a starsi Pythona. Dodatkowo rozwijają umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności manualne. Co ważne! To zajęcia, które wspomagają koncentracje i skupienie, dzięki zaangażowaniu, które wypracowujemy.

Każde zajęcia to nowy projekt i nowa misja do realizacji, zaczynamy od budowania robota, następnie go programujemy i na koniec wszyscy razem dobrze się bawimy!

Zapraszamy wszystkich, dla których ważna jest edukacja dziecka i jego przyszłość!

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

6.2022

Półkolonie w Międzyrzeczu 2022! FAQ – pytania i odpowiedzi na temat półkolonii letnich!

Czym jest robotyka? Robotyka to budowanie i programowanie robotów LEGO.Roboty składają się nie tylko z klocków LEGO ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor.  Jakie warsztaty przewidziane są podczas półkolonii? Podczas półkolonii zapewniamy: 5 warsztatów z robotyki i programowania: dzieci będą budować roboty z zestawów do robotyki LEGO, a następnie je programować „ożywiać”.  Każdy warsztat to inny projekt robota. Młodsze dzieci uczą się programować na tabletach (aplikacja intuicyjna blokowa – nie wymaga umiejętności czytania). Starsze dzieci na komputerach. W grupie starszej 9-14 lat będziemy uczyć programować w Pythonie. warsztaty pracy zespołowej z minecraftem, dzieci będą realizować wspólnie misję w świecie gry Minecraft 5 warsztatów sportowo-animacyjnych po 2 godziny dziennie. Na naszych półkoloniach nie zapominamy o aktywności fizycznej i grach zespołowych! 5 warsztatów kreatywnych LEGO – wspólnie puścimy wodze naszej wyobraźni tworząc kreatywne projekty z klocków LEGO warsztaty graficzne – będziemy robić zdjęcia naszych projektów, następnie nauczymy dzieci prostej obróbki graficznej. Stworzymy niezapomniany plakat z naszych półkolonii. warsztaty filmowe – będziemy nagrywać filmy z naszymi projektami, następnie będziemy uczyć dzieci prostych efektów specjalnych, a także stworzymy filmy w stylu Tik Tok Czym są warsztaty Minecraft? Warsztaty minecraft to warsztaty rozwijające umiejętności pracy zespołowej. Dzieci mają zadania na platformie minecraft – np. zbudowanie wspólnie wioski. Ich zadaniem jest podzielić się pracą pomiędzy sobą, wybranie lidera itd. Co 20 minut praca jest przerywana, aby dzieci wyciągnęły […]

czytaj dalej