Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Międzyrzecz

„Międzyrzecz to miejsce, gdzie dzieci mogą korzystać z innowacyjnych kursów robotyki i programowania organizowanych przez firmę TwojRobot.pl, która zajęcia dla dzieci organizuje już od kilkunastu lat.“

TwojRobot.pl Międzyrzecz

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Międzyrzecz to kolejna na mapie placówka firmy, gdzie organizowane są kursy z programowania, wykorzystując do tego najlepsze zestawy edukacyjne na rynku. Z takich zajęć można skorzystać zarówno podczas roku szkolnego, jak i w wakacje, czy ferie zimowe na kultowych już półkoloniach.

Twoj Robot

Międzyrzecz

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Celem naszych kursów jest przede wszystkim
rozwój wśród dzieci umiejętności programowania i logicznego myślenia.

Dokonujemy tego poprzez organizację kursów z robotyki i programowania podczas roku szkolnego, jak i na półkoloniach w wakacje lub feriach zimowych.

Za każdym razem nasze zajęcia to niesamowita przygoda dla dzieci, bo taka tez jest nasza metodyka. Łączymy trudne z pozoru pojęcia z dobrą zabawą! Żeby tego dokonać wykorzystujemy najnowsze zestawy LEGO: wynalazca robotów oraz świat Minecrafta. Dzieci uwielbiają zarówno LEGO, jak i Minecraft więc wykorzystujemy to do innowacyjnej edukacji!

Uczestnicy podczas zajęć uczą się programowania, młodsi Scratch, a starsi Pythona. Dodatkowo rozwijają umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności manualne. Co ważne! To zajęcia, które wspomagają koncentracje i skupienie, dzięki zaangażowaniu, które wypracowujemy.

Każde zajęcia to nowy projekt i nowa misja do realizacji, zaczynamy od budowania robota, następnie go programujemy i na koniec wszyscy razem dobrze się bawimy!

Zapraszamy wszystkich, dla których ważna jest edukacja dziecka i jego przyszłość!

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Międzyrzecz 2024!

Ferie zimowe to nie tylko czas odpoczynku, ale także doskonała okazja do stymulowania kreatywności i rozwijania zainteresowań dzieci. Półkolonie w Międzyrzeczu mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom strukturyzowany i wartościowy czas wolny poprzez nasze warsztaty.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Międzyrzecz 2023- minecraft, roboty

Już dziś zapraszamy na półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Międzyrzeczu ! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików;…

czytaj dalej

6.2022

Półkolonie w Międzyrzeczu 2022! FAQ – pytania i odpowiedzi na temat półkolonii letnich!

Czym jest robotyka? Robotyka to budowanie i programowanie robotów LEGO.Roboty składają się nie tylko z klocków LEGO ale także z czujników, silników i sterownika – dzięki temu można programować je na tabletach lub komputerach. Zestawy robotów są dobierane do wieku dzieci. Dzieci pracują na zestawach: LEGO Boost, LEGO EV3, LEGO Inventor.  Jakie warsztaty przewidziane są podczas półkolonii? Podczas półkolonii zapewniamy:…

czytaj dalej