Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Międzychód

„Kursy robotyki i programowanie dla dzieci to najnowsze zajęcia, które uczą je tak ważnych dzisiaj kompetencji cyfrowych. Dlatego też firma TwojRobot.pl swoją ofertę prezentuję także w mieście Międzychód“

TwojRobot.pl Międzychód

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

Placówka TwojRobot.pl Międzychód powstała w związku z zapotrzebowaniem na nowoczesną edukację dzieci kluczowych cyfrowych kompetencji. Wszyscy dobrze wiemy, jak one są ważne w dzisiejszych czasach. W związku z tym zapraszamy na kursy robotyki, programowania i półkolonie w mieście Międzychód.

Twoj Robot

Międzychód

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy robotyki i programowania w mieście Międzychód
to innowacyjna edukacja dla dzieci...

która jest potrzebna w dzisiejszych czasach do rozwoju kompetencji cyfrowych i nie tylko. Podczas zajęć z robotyki i programowania dzieci rozwijają umiejętności logicznego myślenia, pracy projektowej, trenują swoją koncentracje i skupienie. Ponadto uczą się pracy zespołowej, rozwijają umiejętności manualne i wyobraźnie przestrzenną, a także dbamy o to, aby otwarcie dzieliły się swoimi pomysłami.

Metodyka TwojRobot.pl została opracowana już kilkanaście lat temu i dzisiaj co roku dociera do kilkunastu tysięcy kursantów w całej Polsce, także w mieście Międzychód.

Oferta zajęć jest bogata...

zapraszamy dzieci już na wakacje lub ferie zimowe na nasze kultowe półkolonie. Podczas nich dobrze się bawimy, ale i uczymy! Codziennie przewidziane są warsztaty z robotyki, programowania, zabaw w świecie Minecraft oraz z budowali LEGO w kosmosie, czy w tematyce superbohaterów.

Natomiast podczas roku szkolnego organizujemy kursy pozalekcyjne dla dzieci z programowania z robotami. I to nie byle jakimi robotami! Bo z najnowszą serią LEGO- wynalazca robotów. To zestawy, dzięki którym zapraszamy na dwa kursy programowania. Dla młodszych na programowanie ze scratcha, a dla starszych na programowanie w python.

Doceniamy także najlepszych i zapraszamy tych uczestników co roku na nasze ogólnopolskie zawody SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen