Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Marki

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

600 380 780

TwojRobot.pl Międzyrzecz to kolejna na mapie placówka firmy, gdzie organizowane są kursy z programowania, wykorzystując do tego najlepsze zestawy edukacyjne na rynku. Z takich zajęć można skorzystać zarówno podczas roku szkolnego, jak i w wakacje, czy ferie zimowe na kultowych już półkoloniach.

Twoj Robot

Marki

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.136 (82.72%)
Na podstawie: 138 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Marki 2024!

Półkolonie zimowe w Markach są formą organizowanego wypoczynku dla dzieci podczas ferii zimowych. Oferują one różnorodne zajęcia i atrakcje, które mają za zadanie dostarczyć dzieciom nie tylko rozrywki, ale także rozwijać ich umiejętności i zainteresowania.

czytaj dalej