Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Lubsko

„Kursy robotyki i programowania dla dzieci to przyszłościowe zajęcia, które uczą przy okazji wielu innych kompetencji oraz wspomagają koncentrację.“

TwojRobot.pl

Maja - koordynator 660 411 116

Telefon do opiekuna: Maja - koordynator

660 411 116

Robocreator Sp. z o.o.

Firma Twojrobot.pl już od kilkunastu lat zajmuje się organizacją kursów robotyki i programowania dla dzieci oraz półkoloniami. Znaleźć można nas także w Lubsko, gdzie prowadzimy grupy zajęciowe dla dzieci w wieku 5-15 lat.

Twoj Robot

Lubsko

+48 660 411 116
centrala3@twojrobot.pl

Robotyka i programowanie Lubsko
to idealne kursy dla dzieci, które chcą rozwijać kluczowe kompetencje

Firma TwojRobot.pl od kilkunastu lat zajmuje się rozwojem kompetencji cyfrowych wśród dzieci w całej Polsce. W ramach naszej misji organizujemy kursy robotyki, kursy programowania i kursy minecrafta oraz półkolonie dla dzieci. Jesteśmy w wielu miastach, także w mieście Lubsko. Zależy nam na tym, aby dzieci w każdym możliwym miejscu miały dostęp do jakościowej edukacji przyszłości.

Znaleźć nas można w szkołach i wyznaczonych punktach. Oferujemy kursy z programowania scratch oraz python podczas roku szkolnego, wykorzystując do tego najnowsze zestawy robotów LEGO "Wynalazca robotów" Inventor, komputery i tablety. Natomiast dla fascynatów minecrafta mamy opcję prostego programowania blokowego właśnie w tym świecie.

Dla najlepszych kursantów mamy także możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskich zawodach robotów na Politechnice Warszawskiej. Twoja pociecha także może pokazać się na jednej z najlepszych uczelni w Polsce!

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen