Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Lublin

„W prowadzeniu kursów z robotyki w Lublinie dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia z programowania jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Sylwia 508-793-986

Telefon do opiekuna: Sylwia

508-793-986

Super iQ

IQ Studio z Lublina zajmuje się organizacją kursów edukacyjnych dla dzieci: zajęcia z robotyki, półkolonie z robotami, urodziny oraz eventy. Stawiamy na nowoczesne metody nauczania łączące naukę programowania z zabawą. Nasi prowadzący posiadają niezbędne doświadczenie i odpowiednie predyspozycje do pracy z najmłodszymi. W efekcie w naszej ofercie znajdują się ciekawe zajęcia dla dzieci w formie angażujących warsztatów, podczas których Wasze pociechy poznają w praktyce podstawy robotyki, chemii, programowania oraz matematyki.

Twoj Robot

20-301 Lublin
ul. Fabryczna 2 (Galeria GALA IIIp.)

+48 508-793-986
lublin@twojrobot.pl

Budując dzieciństwo, programujesz przyszłość.
Kursy robotyki i programowania to najlepsza przyszłość dla Twojego dziecka!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy z myślą o sowich dzieciach pragnęli stworzyć idealne miejsce do edukacji i wspaniałej zabawy!

Tradycyjne formy nauczania spełniają istotną rolę w edukacji, jednak nie nadążają za tempem zmian społeczno-ekonomicznych oraz rozwojem innowacyjnych technologii. Z tego względu dobrym pomysłem jest uzupełnianie poprzez różnego rodzaju kursy, które rozwiną dodatkowe umiejętności.

To właśnie troska o nasze pociechy i doświadczenie dydaktyczne pozwalają nam na organizację wspaniałych kursów, niezapomnianych półkolonii letnich i zimowych, oraz wyjątkowych urodzin edukacyjnych.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Jak wyglądają zajęcia z robotyki w Lublinie?

Zajęcia z robotyki to połączenie najwspanialszej zabawy z nauką. Z pomocą edukacyjnych klocków LEGO dopasowanych do wieku dzieci nasi młodzi robotycy uczą się programowania najprawdziwszych robotów.

Zestawy klocków do robotyki wyposażone są oprócz tradycyjnych elementów w czujniki i elementy elektromechaniczne, które pozwalają robotowi wykonywać różne skomplikowane czynności np. przewozić tajne ładunki, sortować czy stawać do walki z przeciwnikiem.

Po zbudowaniu robota według instrukcji przygotowanej przez instruktora nasi mali konstruktorzy przechodzą do jego programowania. Doceniając olbrzymią wagę, jaką zyskuje umiejętność programowania w dzisiejszym skomputeryzowanym świecie, przykładamy dużą wagę do zrozumienia przez dzieci sekwencji ruchów (zaprogramowanych czynności), które ma wykonać nasz robot.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen