Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Lubin

„Kursy i półkolonie w Lubienie- Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów i minecrafta.“

Zobacz półkolonie i kursy w Lubinie poniżej:

Koordynator 600380780

Telefon do opiekuna: Koordynator

600380780

TwojRobot.pl Lubin

TwojRobot.pl Lubin to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Organizujemy w Lubinie przede wszystkim półkolonie podczas wakacji i ferii zimowych oraz zajęcia .pozalekcyjne w ciągu roku. Można nas także zaprosić na zajęcia pojedyncze lub cykliczne.

Twoj Robot

ul. Marii Skłodowskiej - Curie 84,
59-301 Lubin

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy i półkolonie LUBIN
programowanie, minecraft, LEGO

TwójRobot.pl Lubin to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2022/2023 kursy programowania python i scratch z robotami.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Kursy robotyki i programowania prowadzimy na zestawach LEGO, najnowsze zestawy Wynalazca robotów. Na tych zestawach oferujemy dwa kursy z programowania: Scratch dla młodszych i Python dla starszych.

Kolejny kurs to programowanie w świecie Minecraft, gdzie dzieci programują blokowo robocika :)

Także w wakacje i w ferie zimowe mamy przygotowaną ofertę popularnych półkolonii w tematyce LEGO, robotów i Minecrafta! Więcej informacji na temat półkolonii można znaleźć w zakładce półkolonie. Zawsze mamy gotowe dwie propozycje tak, aby każde dziecko znalazło coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy!

Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Lubin 2024!

Półkolonie zimowe w Lubinie są formą organizowanego wypoczynku dla dzieci podczas ferii zimowych. Oferują one różnorodne zajęcia i atrakcje, które mają za zadanie dostarczyć dzieciom nie tylko rozrywki, ale także rozwijać ich umiejętności i zainteresowania.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Lubin 2023- minecraft, roboty

Zapraszamy na półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Lubinie ! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT;…

czytaj dalej

9.2022

Programowanie i robotyka z twojrobot.pl w Lubinie

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023 Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Jakie zajęcia są najlepsze dla dzieci? Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Z naszego doświadczenia wiemy, że rodzice stawiają na zajęcia, które będą dla dzieci przydatne w życiu dorosłym, ale także na te które dzieciakom sprawiają…

czytaj dalej