Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Legnica

„Naszą misją jest nauka programowania i robotyki wśród dzieci w formie półkolonii i kursów. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów i minecrafta.“

Półkolonie i kursy w Legnicy- szczegóły poniżej:

TwojRobot 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

Twoj Robot

Złotoryjska 89
59-220 Legnica

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Kursy i półkolonie z robotami i minecraftem w Legnicy

Akademia TwójRobot.pl Legnica to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę.

Każde dziecko i rodzic doskonale zna zestawy LEGO i wie, jak wielki mają one wpływ na rozwój dziecka! Wyobraźcie sobie teraz, jak może to pobudzić umiejętności dziecka, gdy te konstrukcje możemy także ożywić!

Właśnie to robimy na naszych zajęciach z robotyki w Legnicy- ożywiamy stworzone przez nas konstrukcje takie, jak wyścigówki, łaziki marsjańskie, wózki widłowe i inne! A przy tym oczywiście ucząc się programowania!

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Na naszych kursach dzieci otrzymują także wartościowe materiały edukacyjne, a podczas półkolonii z robotami wyżywienie i dodatkowe atrakcje.

Legnica, co tutaj organizujemy:

Półkolonie to organizacja czasu wolnego dla dzieci w wakacje i ferie zimowe przez 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat. Przygotowane mamy 2 programy półkolonii: bardziej cyfrowe dla dzieci starszych i bardziej zainteresowanych światem cyfrowym oraz drugi program dla młodych odkrywców, gdzie dzieci mają więcej zajęć zróżnicowanych- jest i sport, i zajęcia artystyczne, czy kreeatywne. Każde półkolonie prowadzone są przez młodą, pełną pasji kadrę, która dobrze rozumie cyfrowy świat. :)

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki i programowania to zajęcia, które organizujemy w soboty- co 2 sobota. To zajęcia w ramach kursu rocznego, ale także zapraszamy na kurs online, z którego można skorzystać także w ciagu tygodnia. Oprócz tego chętnie współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i możemy przyjechać, gdy tylko zbierze się odpowiednia grupa. Jeżeli chcesz zorganizować także fajne mikołajki lub dzień dziecka to chętnie pomożemy z naszymi warsztatami! Zapraszamy do współpracy :)

Średnia ocena: 4.60 (92%)
Na podstawie: 62 ocen

Aktualności

4.2024

Półkolonie dla dzieci- Legnica! Lato Pełne zabawy i nauki :)

Programowanie plus zabawa: Półkolonie letnie 2024 Legnica Sprawdź Terminy, ceny i bogaty program zajęć! Zapisy wystartowały….  Witajcie w przestrzeni, gdzie półkolonie stają się magiczną przygodą dla dzieci i wybawieniem dla zapracowanych rodziców. To nie tylko doskonała szansa na aktywne spędzenie czasu przez najmłodszych, ale także możliwość odkrywania nowych pasji i zainteresowań. Celem naszego programu jest dostarczenie Twojemu dziecku wakacyjnej dawki…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Legnica 2024!

Półkolonie w Legnicy to nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu, ale także szansa na odkrycie nowych pasji i zainteresowań dla Twojego dziecka. Nasza oferta jest różnorodna, a naszym celem jest zapewnić Twojemu dziecku ekscytujące i kreatywne ferie!

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Legnica 2023- minecraft, roboty

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Legnicy!         Ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie: 🔹 wyżywienie…

czytaj dalej