Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Legnica

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Paweł Niemiec - koordynator 724618181

Telefon do opiekuna: Paweł Niemiec - koordynator

724618181

twojrobot.pl Legnica

Twoj Robot

Złotoryjska 89
59-220 Legnica

+48 724618181
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia pozalekcyjne robotyka i programowanie dla dzieci Legnica 2022/2023!

Akademia TwójRobot.pl Legnica to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2022/2023 kursy programowania python i scratch z robotami.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Kursy robotyki i programowania prowadzimy na zestawach LEGO, najnowsze zestawy Wynalazca robotów. Na tych zestawach oferujemy dwa kursy z programowania: Scratch dla młodszych i Python dla starszych.

Kolejny kurs to programowanie w świecie Minecraft, gdzie dzieci programują blokowo robocika :)

Także w wakacje i w ferie zimowe mamy przygotowaną ofertę popularnych półkolonii w tematyce LEGO, robotów i Minecrafta!

Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.60 (92%)
Na podstawie: 62 ocen

Aktualności

8.2022

Programowanie i robotyka z twojrobot.pl w Legnicy

Kursy programowania i robotyki dla dzieci 2022/2023 Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a przy tym i decyzje związane z edukacją pozalekcyjną dzieci! Jakie zajęcia są najlepsze dla dzieci? Na które warsztaty warto zapisać dziecko? Z naszego doświadczenia wiemy, że rodzice stawiają na zajęcia, które będą dla dzieci przydatne w życiu dorosłym, ale także na te które dzieciakom sprawiają radość i satysfakcje! Programowanie i robotyka wpisuje się w te dwa cele idealnie! Programowanie to najbardziej poszukiwana obecnie umiejętność na rynku pracy i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie to się zmieniło! Po drugie dzieciaki kochają klocki LEGO i nowe technologie więc wspólnie daje to rezultat dużego zadowolenia z zajęć z programowania z wykorzystaniem robotów! Kursy programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów! Jak znaleźć fajne kursy z programowania dla dziecka? Spójrzmy na robotykę dla dzieci! Zajęcia z robotyki to nic innego, jak przyjemna nauka programowania dla dzieci i nie tylko! Dlaczego przyjemna? Programowanie to pisanie kodu, z którego powstają następnie gry komputerowe, aplikacje, programy itd. Samo pisanie kodu bywa trudne, wymaga dużej wyobraźni i czasem po prostu jest dla dzieci nudne. Nic dziwnego, bo wielkich efektów nie widać od razu tylko trzeba na nie trochę popracować. Żyjemy w świecie, gdzie dzieci otrzymują ogrom bodźców i są kuszone grami, filmikami, mediami społecznościowymi itd. To oznacza, że ich koncentracja spada i jak mają zmierzyć się z czymś co wymaga dłuższego skupienia i na efekty trzeba poczekać wtedy szybko się nudzą. Dlatego też naszą misją jest nauka w formie dobrej zabawy i […]

czytaj dalej