Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Legionowo

„Półkolonie i zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w Legionowie, które opierają się na programowaniu z robotami lub z minecraftem. Dla dzieci w wieku 5-14 lat!“

Kliknij poniżej i zobacz szczegóły aktualnych półkolonii i zajęć:

programowanie dla dzieci
Maja - koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Maja - koordynator

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Legionowo to lokalne zajęcia z robotyki i programowania oraz półkolonie podczas ferii i wakacji dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Co roku organizujemy zawody SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej! Zapraszamy na nie wszystkich pasjonatów pasjonatów robotów i nowych technologii! Dzieci z całej Polski zjeżdżają się aby wziąć udział w dwóch konkurencjach: Zawody SUMO i Freestyle!

Twoj Robot

Kursy w Legionowie odbywają się w:
Salezjańska Szkoła Podstawowa
ul. Adama Mickiewicza 35a
05-118 Legionowo

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia i Półkolonie Legionowo
roboty, minecraft, programowanie

Akademia TwójRobot.pl Legionowo to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. A to wszystko na naszych półkoloniach lub podczas zajęć pozalekcyjnych.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

NOWOŚĆ!

Zajęcia z programowania z minecraftem. Dzieci poprzez znaną i lubianą grę mogą nauczyć się programowania w scratch lub python. Każde zajęcia to oddzielna misja, która dzieci przechodzą i realizują programując agenta.

W Legionowie organizujemy:

Półkolonie letnie i zimowe. Dedykujemy je dla dzieci w wieku 5-14 lat i zazwyczaj mamy podział na dwie grupy wiekowe, ale także na zainteresowania. Dostępna jest półkolonia, która ma więcej zajęć cyfrowych i dedykowana jest dla fanów LEGO, robotów, minecrafta i innych. Natomiast kolejna propozycja młodzi odkrywcy dedykowana jest dla dzieci, które lubią nowe technologie, ale także chętnie skorzystają z innych zajęć takich, jak: zajęcia kreatywne, artystyczne, sportowe itd. Szczegóły najlepiej sprawdzić w zakładce półkolonie.

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w Legionowie. Organizujemy takie zajęcia w soboty i odbywają się cyklicznie co 2 tygodnie. Zarówno zajęcia z programowania robotów, jak i z programowania w Minecraft. Natomiast można także razem z nami zorganizować zajęcia w szkole lub przedszkolu. Zapraszamy do kontaktu i wtedy możemy zorganizować zajęcia jednorazowe np. w ramach dnia chłopaka, dnia dziecka lub zajęcia cykliczne dla wybranej grupy dzieci.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

4.2024

Półkolonie Letnie Legionowo 2024 z Elementami Technologii

Lato Pełne Zabawy: Sprawdź programy i terminy Półkolonie 2024 Legionowo Niedawno ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat cyfrowych  przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego programisty. W tym roku prezentujemy dwie propozycje zajęć: ’Mali Odkrywcy’ (5-10 lat) ’Cyfrowy Wypas’ (8-14 lat) Czym różni się program półkolonii młodzi odkrywcy…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Legionowo 2024!

Nauka! Ferie zimowe to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. Dwa tygodnie ferii zimowych to czas, gdy dzieci mogą oderwać się od obowiązków szkolnych i naprawdę dobrze się bawić. Jednak organizacja okresu wolnego może być wyzwaniem dla rodziców. Dlatego proponujemy rozwiązanie w postaci półkolonii zimowych dla dzieci.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Legionowo 2023- minecraft, roboty

Nowe ciekawe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Legionowie! Ogłaszamy, że właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl w TWOIM mieście. Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści…

czytaj dalej