Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kraków

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Twoj Robot

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

2.2024

Zabawa, Nauka, Przygoda: Półkolonie Kraków 2024 dla dzieci

Terminy i Plan Zajęć: Półkolonie Kraków 2024 Zapisy wystartowały… 🚀 Witajcie w przestrzeni, gdzie półkolonie stają się magiczną przygodą dla dzieci i wybawieniem dla zapracowanych rodziców. To nie tylko doskonała szansa na aktywne spędzenie czasu przez najmłodszych, ale także możliwość odkrywania nowych pasji i zainteresowań. Celem naszego programu jest dostarczenie Twojemu dziecku wakacyjnej dawki ekscytacji i kreatywności! Przygotujcie się na…

czytaj dalej