Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kórnik

„Kursy robotyki, programowania i minecraft dla dzieci pod marką TwojRobot.pl organizowane są w Polsce i Kórniku od ponad 10 lat!“

Telefon do opiekuna:

600380780

Robocreator sp. z o.o.

Firma TwojRobot.pl aktualnie poszukuje partnera do prowadzenia zajęć z robotyki i programowania dla dzieci w mieście Kórnik. Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas!

Twoj Robot

Kórnik

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem.

Masz pod swoim dachem małego inżyniera, który od pierwszych lat życia wykazuje zaciekawienie robotyką? A może interesuje Cię nauka programowania dla dzieci, która mogłaby odbywać się w Twojej szkole? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem może okazać się Twój Robot Kórnik. Działając jako zespół instruktorów – pasjonatów, prowadzimy kreatywne zajęcia z robotyki, w których mogą uczestniczyć maluchy już od piątego roku życia. Naszą misją jest nauka poprzez zabawę, do której zachęcamy dzieci, proponując im wspólne budowanie robotów z LEGO i wprawianie ich w ruch.

To, co wyróżnia realizowane przez nas inicjatywy, to przede wszystkim starannie przemyślany program oraz najlepsze zestawy edukacyjne. Podczas warsztatów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone pomoce naukowe, do których należą między innymi klocki LEGO BOOST, EV3, NXT oraz gry komputerowe stworzone przez twórców Minecraft. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie, ferie zimowe, urodziny dla dzieci, a także różne inne atrakcje. Motywem przewodnim naszych przedsięwzięć jest oczywiście robotyka, do której zamiłowanie staramy się zaszczepić już od najmłodszych lat.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Kórnik 2024!

Już teraz zapoznaj się z programem półkolonii w Kórniku. Zapewnienie różnorodnej oferty, która uwzględnia różne zainteresowania dzieci, może sprawić, że te ferie zimowe staną się dla nich nie tylko czasem odpoczynku, ale także fascynującą przygodą pełną odkryć.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Kórnik 2023- minecraft, roboty

Już dziś zapraszamy na warsztaty letnie dla dzieci 2023 w Kórniku ! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie zajęć między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i…

czytaj dalej

8.2018

Rok szkolny 2018/2019

Zaczynamy rekrutację na zajęcia w nowym roku szkolnym!

czytaj dalej