Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kórnik

„„ Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem.““

Konfucjusz

Telefon do opiekuna:

605-148-626

EDUMAN Maciej Janicki

Twój Robot Kórnik to unikalne na rynku warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci. Nasze kursy dla początkujących są skierowane zarówno do kilkulatków, jak i do młodzieży, która pragnie zgłębiać tajniki tak fascynującej dziedziny, jaką jest programowanie z Minecraftem. Każdego dnia szkolimy dziesiątki kursantów, pokazując im, w jaki sposób działają roboty do programowania, a także rozwijając podstawowe kompetencje z zakresu nauk ścisłych.

Twoj Robot

EDUCARIUM
pl. 20-go Października 27
63-100 Śrem

+48 605-148-626
kornik@twojrobot.pl

Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem.

Masz pod swoim dachem małego inżyniera, który od pierwszych lat życia wykazuje zaciekawienie robotyką? A może interesuje Cię nauka programowania dla dzieci, która mogłaby odbywać się w Twojej szkole? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem może okazać się Twój Robot Kórnik. Działając jako zespół instruktorów – pasjonatów, prowadzimy kreatywne zajęcia z robotyki, w których mogą uczestniczyć maluchy już od piątego roku życia. Naszą misją jest nauka poprzez zabawę, do której zachęcamy dzieci, proponując im wspólne budowanie robotów z LEGO i wprawianie ich w ruch.

To, co wyróżnia realizowane przez nas inicjatywy, to przede wszystkim starannie przemyślany program oraz najlepsze zestawy edukacyjne. Podczas warsztatów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone pomoce naukowe, do których należą między innymi klocki LEGO BOOST, EV3, NXT oraz gry komputerowe stworzone przez twórców Minecraft. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie, ferie zimowe, urodziny dla dzieci, a także różne inne atrakcje. Motywem przewodnim naszych przedsięwzięć jest oczywiście robotyka, do której zamiłowanie staramy się zaszczepić już od najmłodszych lat.

Średnia ocena: 4.9 (98%)
Na podstawie: 11 ocen

Aktualności

8.2018

Rok szkolny 2018/2019

Zaczynamy rekrutację na zajęcia w nowym roku szkolnym!

czytaj dalej