Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Poszukujesz sprawdzonego sposobu na nudę w trakcie festynu, imprezy urodzinowej lub pikniku szkolnego? Postaw na robotykę i zaproś do współpracy naszych animatorów! Wiemy, jak wymagająca jest organizacja udanego eventu dla dzieci. Wydarzenia, które tworzymy, przyciągają osoby w każdym wieku. Uczestnicy wydarzeń przy naszym stoisku eventowym mają okazję zbudować robota z klocków Lego, zaprogramować go i bawić się nim do woli!

Jako zespół animatorów z wieloletnim stażem, zapewniamy niezwykłe połączenie nauki i zabawy. Podczas zajęć, na których wspólnie z dziećmi tworzymy roboty, pozwalamy maluchom kształtować ich wyobraźnię, rozwijać kreatywność, jednocześnie ucząc logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Wszystko to w niezwykłej atmosferze, pełnej uśmiechu i fantastycznej zabawy. Szukasz pomysłu na ciekawy event dla dzieci w Koninie lub okolicy? Robotyka to idealne rozwiązanie! Nasze atrakcje przypadną do gustu nawet najbardziej znudzonym uczestnikom imprezy!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym jest robotyka. Stworzą i zaprogramują własnego robota. Całości dopełnia beztroska niczym nieskrępowana zabawa zbudowanymi postaciami. Bloki tematyczne: Wyścigi Robotów, Walki Robotów w Ringu, Robo Minecraft, Robo Mikołaj Dowożący Słodycze.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Program obejmuje animacje z wykorzystaniem gigantycznego robota o wysokości 170 cm. Postać potrafi ruszać głową i strzela krążkami sprężonego powietrza. Zmienia kolory w ciemnościach i wydaje dźwięki.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Warsztaty obejmują walki robotów na specjalnie przygotowanym ringu. Wygrywa ten, kto jako pierwszy wypchnie przeciwnika poza matę. Dodatkowo organizujemy również przebijanie przez roboty balonów na czas.

Robo fun

4 zdalnie sterowane maszyny o wymiarach 20 x 30 cm stworzone, by beztrosko bawić się nimi w specjalnej strefie Robo fun. Animatorzy zachęcają do wspólnej zabawy, organizując konkursy i dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Pokazy naukowe

Coś dla wszystkich fanów eksperymentowania! Płonące dłonie, czary-mary z mikrofali, plazmowa kula, znikająca woda czy iluzje optyczne, to tylko niektóre przykłady niezwykłych doświadczeń, wykonywanych przez dzieci pod opieką animatorów!

Warsztaty działo powietrzne

Dedykowane najmłodszym uczestnikom eventu zajęcia z tworzenia działa powietrznego. W ramach warsztatów maluchy stoczą bitwę o zdobycie bazy oraz wezmą udział w zawodach na najlepszy strzał chmurką dymu do wyznaczonego celu.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »