Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kielce

„Błysk w oku, oraz promienny uśmiech dziecka po każdych zajęciach, sprawiają, że chce się tutaj wracać częściej.“

Sylwia, mama Igora

Telefon do opiekuna:

798-897-761

Akademia Nauki i Rozwoju Piękny Umysł

Twój Robot Kielce to kreatywne warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które mają na celu zaszczepienie w najmłodszych pasji do nowych technologii. Działając jako zespół instruktorów, naszą ofertę kierujemy zarówno do młodszych, jak i do starszych dzieci, które pragną odkryć, jak fascynująca może być robotyka. Kursy programowania prowadzimy przy wykorzystaniu najlepszych zestawów edukacyjnych dostępnych na rynku, takich jak klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT.

25-371 Kielce
ul.Prosta 52

+48 798-897-761
kielce@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Pragniesz rozbudzić w dziecku kreatywność i pokazać mu, jak niesamowite może być budowanie robotów z LEGO? A może chcesz wprowadzić do swojej szkoły innowacyjny kurs programowania dla początkujących, dzięki któremu uczniowie będą mogli zaprzyjaźnić się z komputerem i poszerzyć horyzonty? Jeśli tak, Twój Robot Kielce przyjdzie Ci z pomocą! Realizowane przez nas inicjatywy edukacyjne mają na celu wprowadzenie najmłodszych w cyfrowy świat robotyki, stymulowanie wyobraźni oraz zapewnienie swobodnej przestrzeni do rozwoju kreatywności.

W trakcie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów prezentujemy, jak wyglądają roboty do programowania dla dzieci, co potrafią tego rodzaju urządzenia oraz w jakich dziedzinach mogą być wykorzystywane. Co więcej, każdy uczestnik ma szansę na żywo przekonać się, jak działa robot oraz w jaki sposób przebiega jego konstruowanie. Poza tym, że prowadzimy kreatywne programowanie dla dzieci, naszą specjalnością są także różne inne przedsięwzięcia. Z myślą o małych inżynierach organizujemy półkolonie, ferie zimowe oraz urodziny dla dziecka. Wszystkie nasze inicjatywy obfitują w liczne atrakcje i zabawy, zachęcając najmłodszych do odkrywania fascynującego świata robotyki.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

9.2018

Współpraca przy realizacji projektów unijnych

Zapraszamy szkoły oraz jednostki samorządowe do współpracy podczas realizacji projektów finansowanych z Funduszy Unijnych. Pomagamy zarówno w trakcie trwania projektu, jak również na etapie pisania i składania wniosków.

czytaj dalej

9.2018

Nowoczesna Szkoła Zawodowa Nowoczesny Region

W końcem czerwca zakończyliśmy realizację zajęć z robotyki w ramach projektu Nowoczesna Szkoła Zawodowa Nowoczesny Region realizowanego przez Urząd Marszałkowski Miasta Kielce. Zrealizowaliśmy ponad 200 godzin zajęć w 28 szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego.

czytaj dalej

9.2019

Ruszyła rekrutacja na zajęcia roczne.

Kielce!!! Oferta dla wszystkich freaków komputerowych. Zapraszamy na kursy z robotyki dla dzieci, połączone z nauką programowania. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Warsztaty z robotyki pozwalają dzieciom na rozwijanie szeregu kompetencji, uczą logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność dzieci, a także uczą współpracy w grupie i pracy metodą projektową. Każde zajęcia to nowy projekt, wymagający zastosowanie dotychczas poznanej wiedzy, ale przede wszystkim zapoznanie z nowymi sposobami rozwiązywania danego przez instruktora zadania. Nasi doświadczeni instruktorzy przeprowadzą dzieci przez meandry programowania w specjalnie dedykowanym do tego celu programie dla klocków LEGO. W Kielcach oferujemy zajęcia dla młodszych dzieci z klockami Lego WeDo oraz dla dzieci starszych z klockami Lego Mindstorms EV3.

czytaj dalej