Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kielce

„Błysk w oku, oraz promienny uśmiech dziecka po każdych zajęciach, sprawiają, że chce się tutaj wracać częściej.“

Sylwia, mama Igora

Telefon do opiekuna:

600380780

Twój Robot Kielce to kreatywne warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które mają na celu zaszczepienie w najmłodszych pasji do nowych technologii. Działając jako zespół instruktorów, naszą ofertę kierujemy zarówno do młodszych, jak i do starszych dzieci, które pragną odkryć, jak fascynująca może być robotyka. Kursy programowania prowadzimy przy wykorzystaniu najlepszych zestawów edukacyjnych dostępnych na rynku, takich jak klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT.

Twoj Robot

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Pragniesz rozbudzić w dziecku kreatywność i pokazać mu, jak niesamowite może być budowanie robotów z LEGO? A może chcesz wprowadzić do swojej szkoły innowacyjny kurs programowania dla początkujących, dzięki któremu uczniowie będą mogli zaprzyjaźnić się z komputerem i poszerzyć horyzonty? Jeśli tak, Twój Robot Kielce przyjdzie Ci z pomocą! Realizowane przez nas inicjatywy edukacyjne mają na celu wprowadzenie najmłodszych w cyfrowy świat robotyki, stymulowanie wyobraźni oraz zapewnienie swobodnej przestrzeni do rozwoju kreatywności.

W trakcie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów prezentujemy, jak wyglądają roboty do programowania dla dzieci, co potrafią tego rodzaju urządzenia oraz w jakich dziedzinach mogą być wykorzystywane. Co więcej, każdy uczestnik ma szansę na żywo przekonać się, jak działa robot oraz w jaki sposób przebiega jego konstruowanie. Poza tym, że prowadzimy kreatywne programowanie dla dzieci, naszą specjalnością są także różne inne przedsięwzięcia. Z myślą o małych inżynierach organizujemy półkolonie, ferie zimowe oraz urodziny dla dziecka. Wszystkie nasze inicjatywy obfitują w liczne atrakcje i zabawy, zachęcając najmłodszych do odkrywania fascynującego świata robotyki.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

2.2024

Zabawa, Nauka, Przygoda: Półkolonie letnie dla dzieci Kielce 2024

Kielce: Zobacz, Co Przygotowaliśmy na Półkolonie 2024 Półkolonie letnie TwojRobot.pl to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu przez dzieci, ale także wyjątkowa możliwość odkrywania nowych pasji i zainteresowań. Celem programu jest zapewnienie Twojemu dziecku wyjątkowych i pełnych inspiracji wakacji! 🤩   Oto kilka szczegółów dotyczących naszych półkolonii: Półkolonie będą odbywały się od poniedziałku do piątku przez 5 dni. Grupy max…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Kielce 2024!

Półkolonie w Kielcach to nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu, ale także szansa na odkrycie nowych pasji i zainteresowań dla Twojego dziecka. Nasza oferta jest różnorodna, a naszym celem jest zapewnić Twojemu dziecku ekscytujące i kreatywne ferie!

czytaj dalej

9.2019

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Kielce i okolice!!! Wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze nas nie znają. Chciałbyś zobaczyć na czym polegają nasze zajęcia? Lubisz budować z klocków, a Twoja wyobraźnia nie zna granic? Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? Zapisz się już dzisiaj na bezpłatne zajęcia. Odbędą się one w Kielcach, w naszej placówce, w dniu 21. września. Zapisy możliwe przez stronę internetową lub telefonicznie.

czytaj dalej