Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Kielce

„Błysk w oku, oraz promienny uśmiech dziecka po każdych zajęciach, sprawiają, że chce się tutaj wracać częściej.“

Sylwia, mama Igora

Telefon do opiekuna:

798-897-761

Akademia Nauki i Rozwoju Piękny Umysł

Twój Robot Kielce to kreatywne warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci, które mają na celu zaszczepienie w najmłodszych pasji do nowych technologii. Działając jako zespół instruktorów, naszą ofertę kierujemy zarówno do młodszych, jak i do starszych dzieci, które pragną odkryć, jak fascynująca może być robotyka. Kursy programowania prowadzimy przy wykorzystaniu najlepszych zestawów edukacyjnych dostępnych na rynku, takich jak klocki LEGO BOOST, EV3 oraz NXT.

Twoj Robot

25-371 Kielce
ul.Prosta 52

+48 798-897-761
kielce@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Pragniesz rozbudzić w dziecku kreatywność i pokazać mu, jak niesamowite może być budowanie robotów z LEGO? A może chcesz wprowadzić do swojej szkoły innowacyjny kurs programowania dla początkujących, dzięki któremu uczniowie będą mogli zaprzyjaźnić się z komputerem i poszerzyć horyzonty? Jeśli tak, Twój Robot Kielce przyjdzie Ci z pomocą! Realizowane przez nas inicjatywy edukacyjne mają na celu wprowadzenie najmłodszych w cyfrowy świat robotyki, stymulowanie wyobraźni oraz zapewnienie swobodnej przestrzeni do rozwoju kreatywności.

W trakcie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów prezentujemy, jak wyglądają roboty do programowania dla dzieci, co potrafią tego rodzaju urządzenia oraz w jakich dziedzinach mogą być wykorzystywane. Co więcej, każdy uczestnik ma szansę na żywo przekonać się, jak działa robot oraz w jaki sposób przebiega jego konstruowanie. Poza tym, że prowadzimy kreatywne programowanie dla dzieci, naszą specjalnością są także różne inne przedsięwzięcia. Z myślą o małych inżynierach organizujemy półkolonie, ferie zimowe oraz urodziny dla dziecka. Wszystkie nasze inicjatywy obfitują w liczne atrakcje i zabawy, zachęcając najmłodszych do odkrywania fascynującego świata robotyki.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Kielce 2024!

Półkolonie w Kielcach to nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu, ale także szansa na odkrycie nowych pasji i zainteresowań dla Twojego dziecka. Nasza oferta jest różnorodna, a naszym celem jest zapewnić Twojemu dziecku ekscytujące i kreatywne ferie!

czytaj dalej

9.2019

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Kielce i okolice!!! Wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze nas nie znają. Chciałbyś zobaczyć na czym polegają nasze zajęcia? Lubisz budować z klocków, a Twoja wyobraźnia nie zna granic? Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? Zapisz się już dzisiaj na bezpłatne zajęcia. Odbędą się one w Kielcach, w naszej placówce, w dniu 21. września. Zapisy możliwe przez stronę internetową lub telefonicznie.

czytaj dalej

9.2019

Ruszyła rekrutacja na zajęcia roczne.

Kielce!!! Oferta dla wszystkich freaków komputerowych. Zapraszamy na kursy z robotyki dla dzieci, połączone z nauką programowania. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Warsztaty z robotyki pozwalają dzieciom na rozwijanie szeregu kompetencji, uczą logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność dzieci, a także uczą współpracy w grupie i pracy metodą projektową. Co czeka na Ciebie na zajęciach? Każde zajęcia to nowy projekt, wymagający…

czytaj dalej