Twój robot
Kielce

„Błysk w oku, oraz promienny uśmiech dziecka po każdych zajęciach, sprawiają, że chce się tutaj wracać częściej.“

Sylwia, mama Igora

Telefon do opiekuna:

798-897-761

Akademia Nauki i Rozwoju Piękny Umysł

Od kilku lat realizujemy szereg zajęć rozwijających dla dzieci i młodzieży. Swoją ofertę kierujemy zarówno do najmłodszych - zajęcia z robotyki, rozwijające logiczne myślenie - Matmalandia, Techniki pamięci, czy też zajęcia językowe, ale także do starszych uczniów - egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny czy też przygotowanie do egzaminów maturalnych. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji nas odwiedzić, to zrób to jak najszybciej i poznaj naszą Akademię Nauki i Rozwoju "Piękny umysł"

25-371 Kielce
ul.Prosta 52

+48 798-897-761
kielce@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Z nami Twoje dziecko będzie bezpiecznie podróżowało po świecie ROBOTÓW. Każde zajęcia to nowy projekt, nowy robot. Krok po kroku nauczymy Twoje dziecko zasad działania robota i programowania. Prowadzimy kursy dla dzieci już od 6 roku życia. Organizujemy także urodziny z robotami i różnego rodzaju eventy.

Nasz zespół składa się z młodych, pełnych pasji i zaangażowania ludzi. Indywidualne podejście i rozmowa z każdym dzieckiem są dla nas najważniejsze. Chcemy aby na zajęciach panowała fajna, swobodna i życzliwa atmosfera. Najlepsi nasi kursanci będą mieli możliwość udziału w Zawodach SUMO organizowanych na Politechnice Warszawskiej pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Pozwól nam rozwijać umiejętności swojego dziecka. Niech razem z nami wyruszy w podróż na Planetę Kreatywności !!!

Aktualności

9.2018

Współpraca przy realizacji projektów unijnych

Zapraszamy szkoły oraz jednostki samorządowe do współpracy podczas realizacji projektów finansowanych z Funduszy Unijnych. Pomagamy zarówno w trakcie trwania projektu, jak również na etapie pisania i składania wniosków.

czytaj dalej

9.2018

Nowoczesna Szkoła Zawodowa Nowoczesny Region

W końcem czerwca zakończyliśmy realizację zajęć z robotyki w ramach projektu Nowoczesna Szkoła Zawodowa Nowoczesny Region realizowanego przez Urząd Marszałkowski Miasta Kielce. Zrealizowaliśmy ponad 200 godzin zajęć w 28 szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego.

czytaj dalej

9.2019

Ruszyła rekrutacja na zajęcia roczne.

Kielce!!! Oferta dla wszystkich freaków komputerowych. Zapraszamy na kursy z robotyki dla dzieci, połączone z nauką programowania. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Warsztaty z robotyki pozwalają dzieciom na rozwijanie szeregu kompetencji, uczą logicznego myślenia, rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność dzieci, a także uczą współpracy w grupie i pracy metodą projektową. Każde zajęcia to nowy projekt, wymagający zastosowanie […]

czytaj dalej