Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Jarosław

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

atrakcje-dla-dzieci
TwojRobot.pl 882775479

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

882775479

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Jarosław to kolejne miejsce na mapie Polski, gdzie dzieci uczęszczają w ciągu roku na kursy programowania i robotyki, a w trakcie wakacji i ferii zimowych na kultowe półkolonie.

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 882775479
centrala4@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Jarosław dla dzieci 2022 – ruszyły zapisy!

Jarosław półkolonie dla dzieci 2022- startujemy! Już w kwietniu wystartowały zapisy na wakacyjne półkolonie Jarosław z TwójRobot.pl. Wakacje z nami to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych🕹. Program półkolonii dla dzieci w Jarosławiu: 🔹 kursy z robotyki i nowych technologii (w tym programowanie), 🔹 warsztaty w znanym i lubianym przez dzieci świecie MINEGRAFT, 🔹 sport w stylu szpiegowskich animacji, 🔹 kreatywne warsztaty LEGO i do tego tworzenie filmików w stylu Tik-Tok, 🔹 grafika komputerowa. W ofercie znajdują się tez: 🔹 wyżywienie (obiad + słodka przekąska), 🔹 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat), 🔹 grupy max. 12-14 osobowe. Półkolonie Jarosław – plan tygodnia i każdego dnia: 🔹Robotyka na start: rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! 🔹Następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia. A w przerwie pomiędzy blokami dzieci zjedzą obiad serwowany przez firmę cateringową. 🔹Gdy skończymy obiad czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 1-2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. 🔹I już ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. 🔹A na koniec niespodzianka w postaci słodkiej przekąski Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie? Podczas wakacji chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie […]

czytaj dalej