Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gubin

„Kursy robotyki i programowania w mieście Gubin to możliwości na jakościową edukację dla dzieci z tego miasta. Kompetencje cyfrowe są jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.“

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Gubin to kursy i półkolonie robotyki i programowania dla dzieci. Jako firma organizujemy takie zajęcia w kilkudziesięciu miastach w Polsce i nadal się rozwijamy. Natomiast klienci z naszych usług mogą korzystać już od ponad 10 lat!

Twoj Robot

GDK Gubin
kordynator Paweł Niemiec

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym celem jest dać dostęp dzieciom w całej Polsce
do najlepszej edukacji cyfrowej, organizując kursy robotyki i programowania.

Dlatego też jako firma TwojRobot.pl nasze kursy robotyki, programowania i półkolonie organizujemy także w mieście Gubin. Nasza oferta zawiera w sobie przede wszystkim zajęcia oparte na dobrej zabawie, bo tak dzieci uczą się najlepiej! Poprzez taką naukę dzieci są zaangażowane, skoncentrowane i w łatwy sposób przyswajają z pozoru skomplikowaną wiedzę.

Nasza metodyka skonstruowana jest tak, że do nauki wykorzystujemy znane i lubiane roboty LEGO oraz świat Minecrafta!

Kursy robotyki i programowania prowadzimy na zestawach LEGO, najnowsze zestawy Wynalazca robotów. Na tych zestawach oferujemy dwa kursy z programowania: Scratch dla młodszych i Python dla starszych.

Kolejny kurs to programowanie w świecie Minecraft, gdzie dzieci programują blokowo robocika :)

Także w wakacje i w ferie zimowe mamy przygotowaną ofertę popularnych półkolonii w tematyce LEGO, robotów i Minecrafta!

Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

8.2022

Programowanie w Gubinie

Drodzy Rodzice! Czy wiecie, że klocki LEGO nie muszą służyć tylko do zabawy? TwójRobot.pl startuje z zapisami na kursy z robotyki i programowania dla dzieci w Gubinie, które są tego doskonałym potwierdzeniem! Jeżeli nie wiesz, czy Twoje dziecko pokocha roboty lego i programowanie to sprawdź to na naszych lekcjach bezpłatnych które odbędą się 10 września 2022 w Gubińskim Domu Kultury…

czytaj dalej