Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gubin

„Kursy robotyki i programowania w mieście Gubin to możliwości na jakościową edukację dla dzieci z tego miasta. Kompetencje cyfrowe są jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.“

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Gubin to kursy i półkolonie robotyki i programowania dla dzieci. Jako firma organizujemy takie zajęcia w kilkudziesięciu miastach w Polsce i nadal się rozwijamy. Natomiast klienci z naszych usług mogą korzystać już od ponad 10 lat!

Twoj Robot

GDK Gubin
kordynator Paweł Niemiec

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym celem jest dać dostęp dzieciom w całej Polsce
do najlepszej edukacji cyfrowej, organizując kursy robotyki i programowania.

Dlatego też jako firma TwojRobot.pl nasze kursy robotyki, programowania i półkolonie organizujemy także w mieście Gubin. Nasza oferta zawiera w sobie przede wszystkim zajęcia oparte na dobrej zabawie, bo tak dzieci uczą się najlepiej! Poprzez taką naukę dzieci są zaangażowane, skoncentrowane i w łatwy sposób przyswajają z pozoru skomplikowaną wiedzę.

Nasza metodyka skonstruowana jest tak, że do nauki wykorzystujemy znane i lubiane roboty LEGO oraz świat Minecrafta!

Kursy robotyki i programowania prowadzimy na zestawach LEGO, najnowsze zestawy Wynalazca robotów. Na tych zestawach oferujemy dwa kursy z programowania: Scratch dla młodszych i Python dla starszych.

Kolejny kurs to programowanie w świecie Minecraft, gdzie dzieci programują blokowo robocika :)

Także w wakacje i w ferie zimowe mamy przygotowaną ofertę popularnych półkolonii w tematyce LEGO, robotów i Minecrafta!

Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

8.2022

Programowanie w Gubinie

Drodzy Rodzice! Czy wiecie, że klocki LEGO nie muszą służyć tylko do zabawy? TwójRobot.pl startuje z zapisami na kursy z robotyki i programowania dla dzieci w Gubinie, które są tego doskonałym potwierdzeniem! Jeżeli nie wiesz, czy Twoje dziecko pokocha roboty lego i programowanie to sprawdź to na naszych lekcjach bezpłatnych które odbędą się 10 września 2022 w Gubińskim Domu Kultury ul. Westerplatte 14 UWAGA! Na lekcje bezpłatną obowiązują zapisy oraz ograniczona liczba miejsc! Zapisu na bezpłatną lekcję można dokonać telefonicznie 724 61 81 81 lub przez stronę internetową: Natomiast kiedy, wiesz że te zajęcia są stworzone dla Twojego dziecka i zapisz się już dziś! Skorzystaj z promocyjnej ceny -50zł do 9 września -; Promocja obowiązuje przy wpłacie w ciągu 4 dni od daty zapisu Dwie grupy wiekowe do wyboru: 👉Programowanie z robotami Lego Boost(dzieci 5-8 lat) – sobota, godz. (9:00 – 10:30) 👉Programowanie z robotami Lego EV3 Mindstorms (dzieci 9-14 lat) sobota, godz. (10:45 – 12:15) Poziom podstawowy lub zaawansowany Strat kursu—; 22 października 2022r. Do wyboru 3 rodzaje płatności: jednorazowa 1050zł półroczna 550zł x 2 miesięczna 145zł x 8 Zapisów można dokonać telefonicznie 724618181 lub przez stronę internetową: https://twojrobot.pl/miasto/gubin/kursy-robotyki/ Dzieci pracują w zespołach dwuosobowych i w takim teamie najpierw budują konstrukcję, która np. potrafi jeździć, a następnie przechodzą do jej zaprogramowania. Programowanie odbywa się w języku blokowym lub w scratch lub w python- język programowania dobierany jest do wieku i umiejętności dzieci. Programowanie z robotami to pełna zabawy edukacja- piszemy program, testujemy, poprawiamy, rozpisujemy algorytmy i na koniec oczywiście […]

czytaj dalej