Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gubin

„Kursy robotyki i programowania w mieście Gubin to możliwości na jakościową edukację dla dzieci z tego miasta. Kompetencje cyfrowe są jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.“

TwojRobot.pl Gubin

Maja - koordynator 660411116

Telefon do opiekuna: Maja - koordynator

660411116

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Gubin to kursy i półkolonie robotyki i programowania dla dzieci. Jako firma organizujemy takie zajęcia w kilkudziesięciu miastach w Polsce i nadal się rozwijamy. Natomiast klienci z naszych usług mogą korzystać już od ponad 10 lat!

Twoj Robot

Gubin

+48 660411116
centrala3@twojrobot.pl

Naszym celem jest dać dostęp dzieciom w całej Polsce
do najlepszej edukacji cyfrowej, organizując kursy robotyki i programowania

Dlatego też jako firma TwojRobot.pl nasze kursy robotyki, programowania i półkolonie organizujemy także w mieście Gubin. Nasza oferta zawiera w sobie przede wszystkim zajęcia oparte na dobrej zabawie, bo tak dzieci uczą się najlepiej! Poprzez taką naukę dzieci są zaangażowane, skoncentrowane i w łatwy sposób przyswajają z pozoru skomplikowaną wiedzę.

Nasza metodyka skonstruowana jest tak, że do nauki wykorzystujemy znane i lubiane roboty LEGO oraz świat Minecrafta!

Kursy robotyki i programowania prowadzimy na zestawach LEGO Inventor, najnowsze zestawy Wynalazca robotów. Na tych zestawach oferujemy dwa kursy z programowania: Scratch dla młodszych i Python dla starszych.

Kolejny kurs to programowanie w świecie Minecraft, gdzie dzieci programują blokowo robocika :)

Także w wakacje i w ferie zimowe mamy przygotowaną ofertę popularnych półkolonii w tematyce LEGO, robotów i Minecrafta!

Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.62 (92.4%)
Na podstawie: 64 ocen

Aktualności

1.2022

Ferie zimowe 2022 w Gubinie – Zimowe wyzwania z robotami, LEGO i minecraftem!

Półkolonie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, na które ferie w Twoim mieście zapisać swoje dziecko? Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą dziecku na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta!  Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym- minecraft i robotyka. Przed nami wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny! Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę.  Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość rozwijania nowych umiejętności takich jak: logiczne myślenie, analityczne podejście do zagadnień, współpraca w grupie wnioskowanie i wiele innych! Podczas naszych półkolonii zapewniamy: Całodzienną aktywność przez pięć dni w godzinach 8.30-16.30 Nasze zajęcia organizowane są od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy rodziców. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest idealne, kiedy rodzic nie jest w stanie zapewnić opieki w tym okresie. Dodatkowo będzie to czas spędzony produktywnie i nauce w nowym otoczeniu. Na specjalne życzenie dajemy możliwość wydłużenia czasu odbioru i przyprowadzania dzieci na nasze zajęcia. Wyżywienie (obiad i podwieczorek) Ze względu na fakt, że dzieci podczas półkolonii większość dnia spędzają poza domem ważne jest zadbanie o zdrowe i zbilansowane posiłki. Na naszych półkoloniach dostarczamy catering od najlepszych lokalnych firm. Dodatkowo dbamy o dzieci, które mają alergie i nietolerancje […]

czytaj dalej