Twój robot
Gryfino

„Uważam , że najlepszą inwestycją w rozwój Naszych Dzieci jest nauka programowania i kodowania poprzez zabawę. Dlatego wraz z żoną , jako rodzice 9-letniej córki stworzyliśmy w Gryfinie takie miejsce, gdzie nauka,zabawa i rozwój osobisty Naszych Milusińskich zawierają się w haśle zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe to tylko Kursy Robotyki“

Artur, tata Zuzi

Telefon do opiekuna:

885-509-501

Infokorade sp. z o. o.

Spółka Infokorade sp. z o. o. powstała po to, aby poprzez swoją działalność bawić i uczyć dzieci. Uważamy, że zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe jako kursy robotyki to inwestycja w przyszłość Naszych dzieci. Jesteśmy przekonani, że Nasi młodzi inżynierowi robotyki w trakcie kursów nabędą umiejętności logicznego myślenia, pracy w zespole, rozwiną swoją wyobraźnię i osobowość. Założyciele firmy Infokorade sp. z o. o. to osoby z ogromnym poczuciem humoru i właściwym podejściem do dzieci. Naszym celem jest pokazanie społeczności szczecińskiej, iż składanie z klocków robotów oraz nauka logicznego myślenia, czy też programowania i kodowania, idą w jednej parze. Zapraszamy do kontaktu z Naszą placówką.

74-101 Gryfino
ul. Krasińskiego 82U/25

+48 885-509-501
szczecin@twojrobot.pl

Naszym mottem jest hasło "Kursy robotyki są od tego aby uczyć się i bawić się na całego".

Jako TwojRobot.pl Gryfino podjęliśmy się realizacji w praktyce naszego motta. W naszej placówce zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe z robotyki to połączenie niczym nieograniczonej fantazji i wyobraźni dzieci z nauką i zabawą. TwojRobot.pl Gryfino organizuje w swojej placówce w Gryfinie
ul. Krasińskiego 82U/25 kursy robotyki dla dzieci już od 5 roku życia. Prowadzimy również małe eventy oraz edukacyjne urodziny.

Jesteśmy przekonani, że TwójRobot.pl Gryfino jako profesjonalna marka edukacyjna na mapie Gryfina przyczyni się do dynamicznego rozwoju wśród dzieci i młodzieży Naszego miasta, nauki programowania , kodowania, logicznego myślenia i robotyki. Możecie Nas spotkać zarówno w naszej placówce w Gryfinie ul. Krasińskiego 82U/25 jak i również w szkołach i przedszkolach, gdzie prowadzimy zajęcia i warsztaty z robotyki dla grup zorganizowanych. Najlepsi uczestnicy naszych kursów, każdego roku mogą brać udział w zawodach SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

5.2019

PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA! DARMOWE WARSZTATY W GRYFINIE!

Zapraszamy wszystkie dzieci na darmowe warsztaty z robotyki i programowania . Zajęcia odbędą się 1 czerwca 2019 roku w naszej placówce w Gryfinie ul.Krasińskiego 82u/25 Warunkiem uczestnictwa jest polubienie naszej strony na facebooku https://www.facebook.com/twojrobotszczecin/ oraz telefoniczny kontakt pod numerem 885 509 501. Zaprasza TwojRobot.pl Szczecin

czytaj dalej

7.2019

Trener programowania i robotyki mile widziany!

TwojRobot.pl Gryfino poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem zajęć z robotyki! Poszukujemy także osób potrafiących prowadzić zajęcia z programowania dla dzieci! Zainteresowani jesteśmy również nauczycielami z przedszkoli i nauczycielami nauczania początkowego(1-3) . CV proszę przesyłać na adres szczecin@twojrobot.

czytaj dalej

8.2019

Ruszamy!!! Zapisy na nowy rok szkolny w Gryfinie czas zacząć!!!

Centrum Nauki i Programowania TwojRobot.pl Gryfino ogłasza nabór na kursy robotyki i programowania! Zajęcia przewidujemy od poniedziałku do soboty. Nie zwlekaj zapisz swoje dziecko do 8 września a otrzymasz rabat 10% na całoroczny kurs!!!

czytaj dalej