Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gryfino

„Uważam , że najlepszą inwestycją w rozwój Naszych Dzieci jest nauka programowania i kodowania poprzez zabawę. Dlatego wraz z żoną , jako rodzice 9-letniej córki stworzyliśmy w Gryfinie takie miejsce, gdzie nauka,zabawa i rozwój osobisty Naszych Milusińskich zawierają się w haśle zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe to tylko Kursy Robotyki“

Artur, tata Zuzi

Telefon do opiekuna:

885-509-501

Infokorade sp. z o. o.

Twój Robot Gryfino to inicjatywy edukacyjne, które powstały po to, by rozbudzać w najmłodszych pasję do takich dziedzin, jak programowanie oraz robotyka. Organizowane przez nas warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci to przede wszystkim nauka poprzez zabawę, która odbywa się z wykorzystaniem najlepszych na rynku zestawów edukacyjnych, takich jak LEGO BOOST, EV3, NXT oraz przyjaznej platformy umożliwiającej programowanie z Minecraftem.

Twoj Robot

74-101 Gryfino
ul. Krasińskiego 82U/25

+48 885-509-501
szczecin@twojrobot.pl

Naszym mottem jest hasło "Kursy robotyki są od tego aby uczyć się i bawić się na całego".

Chcesz wesprzeć rozwój intelektualny dziecka i pokazać mu, jak szerokie możliwości niosą ze sobą inteligentne roboty do programowania? A może pragniesz wzbogacić program placówki oświatowej o pozalekcyjne kursy robotyki dla początkujących? Jeśli tak, Twój Robot Gryfino jest tym, czego szukasz. Jako zespół nauczycieli z pasją i zaangażowaniem realizujemy kreatywne inicjatywy edukacyjne, których celem jest nie tylko budowanie z klocków LEGO, ale także rozwijanie przydatnych kompetencji z zakresu informatyki, elektroniki oraz matematyki.

Nauka programowania dla dzieci, którą proponujemy, odbywa się przede wszystkim poprzez fantastyczną zabawę. Przygotowując dla najmłodszych liczne atrakcje, zadania zespołowe i gry komputerowe Minecraft, zachęcamy ich do wejścia w niesamowity świat robotyki. W trakcie zajęć uczestnicy mają okazję na żywo przekonać się, jak funkcjonuje robot do programowania, jakie może wykonywać czynności, w jakich dziedzinach znajdzie zastosowanie itp. Dopełnieniem przygotowanej przez nas oferty są ferie zimowe, półkolonie oraz wiele innych inicjatyw edukacyjnych, pozwalających najmłodszym poznać fascynujące roboty z LEGO.

Średnia ocena: 4.31 (86.2%)
Na podstawie: 33 ocen

Aktualności

7.2022

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 – START

Zapraszamy do zapisów na zajęcia edukacyjne z: – robotyki LEGO BOOST I LEGO EV3 – programowania w Minecraft Education Edition – nauki matematyki w Matematyka Minecraft dla dzieci klas 1-3 – tworzenia i projektowania stron internetowych i blogów w WORDPRESS – nauki latania i programowania DRONÓW w Scratch – grafiki komputerowej PHOTOSHOP Startujemy 10.09.2022 We wrześniu zapraszamy na bezpłatne lekcje…

czytaj dalej