Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gryfino

„Uważam , że najlepszą inwestycją w rozwój Naszych Dzieci jest nauka programowania i kodowania poprzez zabawę. Dlatego wraz z żoną , jako rodzice 9-letniej córki stworzyliśmy w Gryfinie takie miejsce, gdzie nauka,zabawa i rozwój osobisty Naszych Milusińskich zawierają się w haśle zajęcia dla dzieci, wakacje dla dzieci czy ferie zimowe to tylko Kursy Robotyki“

Artur, tata Zuzi

Telefon do opiekuna:

885-509-501

Infokorade sp. z o. o.

Twój Robot Gryfino to inicjatywy edukacyjne, które powstały po to, by rozbudzać w najmłodszych pasję do takich dziedzin, jak programowanie oraz robotyka. Organizowane przez nas warsztaty i zajęcia z robotyki dla dzieci to przede wszystkim nauka poprzez zabawę, która odbywa się z wykorzystaniem najlepszych na rynku zestawów edukacyjnych, takich jak LEGO BOOST, EV3, NXT oraz przyjaznej platformy umożliwiającej programowanie z Minecraftem.

74-101 Gryfino
ul. Krasińskiego 82U/25

+48 885-509-501
szczecin@twojrobot.pl

Naszym mottem jest hasło "Kursy robotyki są od tego aby uczyć się i bawić się na całego".

Chcesz wesprzeć rozwój intelektualny dziecka i pokazać mu, jak szerokie możliwości niosą ze sobą inteligentne roboty do programowania? A może pragniesz wzbogacić program placówki oświatowej o pozalekcyjne kursy robotyki dla początkujących? Jeśli tak, Twój Robot Gryfino jest tym, czego szukasz. Jako zespół nauczycieli z pasją i zaangażowaniem realizujemy kreatywne inicjatywy edukacyjne, których celem jest nie tylko budowanie z klocków LEGO, ale także rozwijanie przydatnych kompetencji z zakresu informatyki, elektroniki oraz matematyki.

Nauka programowania dla dzieci, którą proponujemy, odbywa się przede wszystkim poprzez fantastyczną zabawę. Przygotowując dla najmłodszych liczne atrakcje, zadania zespołowe i gry komputerowe Minecraft, zachęcamy ich do wejścia w niesamowity świat robotyki. W trakcie zajęć uczestnicy mają okazję na żywo przekonać się, jak funkcjonuje robot do programowania, jakie może wykonywać czynności, w jakich dziedzinach znajdzie zastosowanie itp. Dopełnieniem przygotowanej przez nas oferty są ferie zimowe, półkolonie oraz wiele innych inicjatyw edukacyjnych, pozwalających najmłodszym poznać fascynujące roboty z LEGO.

Średnia ocena: 4.31 (86.2%)
Na podstawie: 33 ocen

Aktualności

1.2020

Zaczynamy zapisy na Warsztaty z Robotyki w okresie ferii zimowych. Cena tylko 150,00zł za 5 dni!

Zapraszamy wszystkich do zapisów na warsztaty z robotyki w okresie ferii zimowych. Czekają nas wspaniałe wyzwania z robotami i programowaniem. W tym roku 2h nauki, zabawy i rozwoju osobistego to koszt jedynie 150,00zł za 5 dni! W trakcie ferii przygotowaliśmy zajęcia robotyki jak i nauki programowania w takich programach jak Minecraft, Scratch i Scratch Junior. Dla każdego coś dobrego! TwojRobot.pl Gryfino

czytaj dalej