Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Grójec

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych poprzez półkolonie i kursy. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystaniem robotów i minecraft.“

Zobacz szczegóły poniżej: półkolonie i kursy Grójec

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Grójec to lokalne półkolonie podczas wakacji oraz ferii zimowych, a także zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym.

Twoj Robot

Grójec

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie LEGO, roboty, minecraft Grójec
kursy robotyki i programowania

W mieście Grójec organizujemy półkolonie oraz zajęcia pozalekcyjne. Krótko o każdej formie:

Półkolonie to zorganizowane lato lub zima w mieście, które trwają 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zajęcia odbywają się w Grójcu i lokalizacje na bieżąco można sprawdzać w zakładce półkolonie. Podczas półkolonii oczywiście realizujemy zajęcia z robotyki- budowania i programowania robotów oraz z programowania w Minecraft. W zależności od wybranego programu zajęć tych może być więcej lub mniej. Zawsze oferujemy 2 opcje tak, aby każde dziecko mogło znaleźć najlepszy dla siebie program półkolonii. Oprócz naszych kultowych zajęć podczas półkolonii są także zajęcia sportowe, artystyczne, kreatywne i inne. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Zajęcia pozalekcyjne z programowania w minecraft lub z robotami to zajęcia cykliczne, które odbywają się w soboty- zawsze co 2 sobota. Twoje dziecko może wziąć udział w cyklicznych zajęciach, które organizowane są przez cały rok. Oprócz tego możemy razem z Wami zorganizować zajęcia dla zebranej grupy lub zajęcia pojedyncze np. z okazji mikołajek! Jeżeli jednak sobota Tobie nie pasuje lub nie masz zorganizowanej grupy to zapraszamy także na zajęcia online programowanie z Minecraft, które odbywają się w każdy dzień tygodnia!

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci LEGO dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Podczas tych zajęć dzieci uczą się także umiejętności manualnych, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, pracy zespołowej, a także podstaw robotyki! Półkolonie i zajęcia z robotyki przewidziane są dla dzieci w wieku 5-14 lat i uczą programowania w scratch lub python.

Kolejna propozycja zajęć to programowanie z Minecraftem! Korzystając z zainteresowania dzieci grą Minecraft, wykorzystujemy to do edukacji! Tak właśnie, do edukacji :) W Garwolinie organizujemy półkolonie i zajęcia, gdzie dzieci programują z wykorzystaniem platformy Minecraft. Młodsze dzieci w scratch, a starsze w python :)

Średnia ocena: 4.74 (94.8%)
Na podstawie: 76 ocen

Aktualności

4.2024

Półkolonie Letnie 2024 Grójec: Programowanie w Minecraft i Robotyka LEGO dla dzieci

Letnie Przygody w Grójcu: Sprawdź Nasze Półkolonie Grójec– Terminy i Programy Na półkoloniach letnich TwojRobot.pl dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także mają szansę odkryć nowe zainteresowania. Nasza oferta jest paletą kreatywnych opcji, a celem naszego programu jest stworzenie dla Twojego dziecka niezapomnianych i pełnych pasji wakacji! Oto kilka szczegółów dotyczących naszych półkolonii: Półkolonie będą odbywały się od poniedziałku do piątku przez 5…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Grójec 2024!

Półkolonie zimowe w Grójcu są formą organizowanego wypoczynku dla dzieci podczas ferii zimowych. Oferują one różnorodne zajęcia i atrakcje, które mają za zadanie dostarczyć dzieciom nie tylko rozrywki, ale także rozwijać ich umiejętności i zainteresowania.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Grójec 2023- minecraft, roboty

Nowe ciekawe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Grójcu ! Ogłaszamy, że właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl w TWOIM mieście. Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie…

czytaj dalej