Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Grodzisk Mazowiecki

„Zajęcia i półkolonie Grodzisk Mazowiecki to nauka programowania i robotyki poprzez dobrą zabawę! Z pasją uczymy dzieci programowania z wykorzystaniem robotów lub minecrafta.“

Półkolonie i zajęcia pozalekcyjne w Grodzisku- zobacz szczegóły poniżej:

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Grodzisk Mazowiecki to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym, które organizujemy poprzez półkolonie i zajęcia pozalekcyjne.

Twoj Robot

Grodzisk Mazowiecki

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie Grodzisk Mazowiecki
i zajęcia z robotyki i programowania

Podczas półkolonii i zajęć TwójRobot.pl Grodzisk Mazowiecki dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę.

Programowanie z minecraftem to zajęcia dla dzieci, które uwielbiają grę Minecraft! Tą grę wykorzystujemy w wersji edukacyjnej i dzięki niej uczymy dzieci programowania w scratch lub w python.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci natomiast uczą nie tylko programowania, ale i podstaw robotyki oraz mechaniki. Dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Półkolonie Grodzisk Mazowiecki?

Organizujemy je zarówno w wakacje, jak i w ferie zimowe. Przygotowana oferta półkolonii dotyczy dzieci w wieku 5-14 lat i zazwyczaj mamy dwie oddzielne propozycje. Każda propozycja zawiera nasze kultowe zajęcia z programowania robotów i programowania Minecraft, ale różnią się ich ilością i poziomem zaawansowania. Oferta bardziej cyfrowa ma codziennie dwa bloki tych zajęć, natomiast oferta półkolonii dla młodych odkrywców ma 1 taki blok tematyczny, a więcej zajęć kreatywnych i sportowych.

Półkolonie organizowane są w godzinach 7:45-17:00 i dzielą się na część zorganizowaną w godzinach 9:00-16:00 i godziny świetlicowe po to, aby każdy rodzic na spokojnie mógł połączyć półkolonie z pracą. Dzieci podczas półkolonii mają zapewnione wyżywienie oraz napoje. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce półkolonie.

Zajęcia pozalekcyjne w Grodzisku?
Organizujemy zajęcia cykliczne z budowania i programowania robotów oraz z programowania w Minecraft. Zajęcia te odbywają się w soboty, co 2 tygodnie. Natomiast mamy także ofertę online, która dostępna jest w tygodniu. Szczegóły w zakładce kursy.

Oczywiście można także razem z nami zorganizować zajęcia jednorazowe np. z okazji dnia dziecka lub zajęcia cykliczne dla zorganizowanej grupy dzieci. Zapraszamy do współpracy.

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

4.2024

Półkolonie Letnie 2024 Grodzisk Mazowiecki: Programowanie w Minecraft i Robotyka LEGO dla dzieci

Bełchatów: Twoje miejsce na technologiczną przygodę tego lata! Półkolonie letnie 2024 Lato to idealny czas, by dzieci mogły rozwijać swoje pasje i umiejętności w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Półkolonie letnie 2024 w Mińsku Mazowieckim oferują unikalną okazję do poznania świata technologii i programowania poprzez zabawę i twórcze projekty. W naszej ofercie znajduje się programowanie na platformie edukacyjnej Minecraft oraz konstruowanie i…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Grodzisk Mazowiecki 2024!

Zapisz się na zajęcia w Grodzisku Maz. już dziś! Wykorzystanie okresu ferii zimowych do stymulowania ciekawości i rozwijania umiejętności dziecka jest doskonałym pomysłem. Półkolonie zimowe mogą dostarczyć struktury, edukacyjnych wyzwań i jednocześnie zapewnić dzieciom radość z czasu wolnego.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Grodzisk Mazowiecki 2023- minecraft, roboty

Nowe ciekawe półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Grodzisku Mazowieckim! Ogłaszamy, że właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl w TWOIM mieście. Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie…

czytaj dalej