Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Grodzisk Mazowiecki

„Kursy z robotyki dla dzieci w Grodzisku Mazowieckim wystartowały! Już od 12 lat uczymy dzieci programowania przy pomocy robotów LEGO- to zabawa połączona z nauką!“

Monika, organizator

Michał 606-299-977

Telefon do opiekuna: Michał

606-299-977

Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat uczymy dzieci robotyki i programowania w całej Polsce! Nasze kursy z robotyki są znane z jakości oraz dobrze przygotowanego programu edukacyjnego, który zawarty jest także w podręcznikach, które otrzymują dzieci podczas zajęć z robotyki. Wyszkolona kadra instruktorów na pewno zarazi Twoje dziecko pasją do robotyki!

Twoj Robot

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Kursy robotyki dla dzieci prowadzimy
pod hasłem niezapomnianej zabawy!

Prowadzenie zajęć z robotyki w formie dobrej zabawy pozwala wyzwolić wśród dzieci naturalną pasję do nauki! Trudne i skomplikowane pojęcia, które kryją się pod hasłami- silniki, czujniki, sterownik zamieniamy na praktykę, która okazuje się szybko przyswajalna dla dzieci! Dzięki temu nasze kursy cieszą się taką popularnością wśród dzieci!

Każde zajęcia z robotyki to nowy temat, czyli kolejny robot do zbudowania i zaprogramowania!

Programowanie robotów to najprzyjemniejszy sposób na naukę logicznego myślenia, algorytmów, wyobraźni przestrzennej czy umiejętności manualnych!

Które dziecko nie zna klocków LEGO? A teraz podczas zajęć dodatkowo powstałe konstrukcje z klocków LEGO można ożywić i stworzyć konstrukcje, które się poruszają, w sposób jaki tylko je zaprogramujemy!

Programowanie odbywa się w prosty sposób, ponieważ najpierw przygotowujemy wspólnie algorytm, a później przy użyciu graficznego języka układamy je w odpowiedni sposób!

Na koniec każdych zajęć mamy misję wypełnioną pełnią emocji i zabawy!

Natomiast dla najbardziej zaangażowanych dzieci podczas kursów z robotyki mamy dodatkową atrakcję, jaką jest udział w ogólnopolskich zawodach SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej!

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

8.2019

Zapisy na kurs roczny 2019/2020!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z robotyki i programowania w nowym roku szkolnym 2019/2020 w Grodzisku! Zajęcia rozpoczynają się 5 października!   Dla dzieci w wieku 6-8 lat prowadzimy zajęcia LEGO BOOST. Czas trwania 2x45min. Dla dzieci w wieku 8-12 lat prowadzimy zajęcia LEGO EV3. Czas trwania 3x45min.   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia na zajęciach : )

czytaj dalej

8.2019

Zapisy na bezpłatną lekcję pokazową!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną lekcję pokazową w Grodzisku! Wybierz odpowiednią dla siebie godzinę, zapisz swoją pociechę i sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia. : )   Kiedy: 21.09.2019 Godzina: od 9:00 do 18:00 Czas trwania: 60 minut   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia na zajęciach  : )

czytaj dalej