Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Grodzisk Mazowiecki

„Kursy z robotyki dla dzieci w Grodzisku Mazowieckim wystartowały! Już od 12 lat uczymy dzieci programowania przy pomocy robotów LEGO- to zabawa połączona z nauką!“

Monika, organizator

Agata 606-299-977

Telefon do opiekuna: Agata

606-299-977

Robocreator sp. z o.o.

Od 12 lat uczymy dzieci robotyki i programowania w całej Polsce! Nasze kursy z robotyki są znane z jakości oraz dobrze przygotowanego programu edukacyjnego, który zawarty jest także w podręcznikach, które otrzymują dzieci podczas zajęć z robotyki. Wyszkolona kadra instruktorów na pewno zarazi Twoje dziecko pasją do robotyki!

Twoj Robot

ul. Głogowska 31, lok 33
60-702 Poznań, Polska
NIP: 7822619344

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Kursy robotyki dla dzieci prowadzimy
pod hasłem niezapomnianej zabawy! Półkolonie wakacyjne 2022 realizujemy w Milanówku w SP2!

Prowadzenie zajęć z robotyki w formie dobrej zabawy pozwala wyzwolić wśród dzieci naturalną pasję do nauki! Trudne i skomplikowane pojęcia, które kryją się pod hasłami- silniki, czujniki, sterownik zamieniamy na praktykę, która okazuje się szybko przyswajalna dla dzieci! Dzięki temu nasze kursy cieszą się taką popularnością wśród dzieci!

Każde zajęcia z robotyki to nowy temat, czyli kolejny robot do zbudowania i zaprogramowania!

Programowanie robotów to najprzyjemniejszy sposób na naukę logicznego myślenia, algorytmów, wyobraźni przestrzennej czy umiejętności manualnych!

Które dziecko nie zna klocków LEGO? A teraz podczas zajęć dodatkowo powstałe konstrukcje z klocków LEGO można ożywić i stworzyć konstrukcje, które się poruszają, w sposób jaki tylko je zaprogramujemy!

Programowanie odbywa się w prosty sposób, ponieważ najpierw przygotowujemy wspólnie algorytm, a później przy użyciu graficznego języka układamy je w odpowiedni sposób!

Na koniec każdych zajęć mamy misję wypełnioną pełnią emocji i zabawy!

Natomiast dla najbardziej zaangażowanych dzieci podczas kursów z robotyki mamy dodatkową atrakcję, jaką jest udział w ogólnopolskich zawodach SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej!

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

4.2022

PÓŁKOLONIE I WARSZTATY DLA DZIECI Z ROBOTAMI I MINECRAFTEM W MILANÓWKU! Wakacje 2022

Półkolonie letnie 2022 w MILANÓWKU -Lato w mieście 2022 Wakacje Milanówek 2022 Rozpoczynamy zapisy na półkolonie, szczegóły 606 299 977 lub MILANÓWEK Mamy nowe bloki tematyczne – Półkolonie letnie dla dzieci wakacje 2022! NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych  przygód oraz gier znanych i lubianych. Wiemy, że program półkolonii ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ich atrakcyjność, dlatego na nasze wakacyjne półkolonie przygotowaliśmy DWA bloki tematyczne, podczas których dzieci angażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi: Budowa i programowanie robotów z klocków LEGO. Budowa robotów w świecie MINECRAFT. Kursy z grafiki komputerowej lub pisania stron internetowych. Zajęcia sportowe – rozruch w stylu zabaw szpiegowskich, każdego dnia 1-2 godziny! Tworzenie kreatywnych filmów w świecie Tik Toka. W ofercie:  wyżywienie (obiad + słodka przekąska)  2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat)  grupy max. 14 osobowe W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. Na koniec po aktywnym dniu będzie czas na słodką niespodziankę! Przy zapisie pobieramy tylko zaliczkę w wysokości 250zł, a pozostała kwota płatna tuż przed półkoloniami. Plan półkolonii w Milanówku:   W Milanówku organizujemy 2 turnusy półkolonii. Każdy taki turnus to, aż 5 dni wspólnych zabaw i warsztatów. W tym roku każdy dzień półkolonii dla dzieci to warsztaty w ramach 2 bloków tematycznych. Pierwszy blok tematyczny to robotyka i warsztaty komputerowe. Następnie dzieci mają obiad, aby uzupełnić siły. Drugi etap dnia to zabawy sportowe i zajęcia Tik-Tokowe. Pragniemy, aby dzieci nie tylko […]

czytaj dalej