Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gostynin

„Organizowane przez nas kursy i półkolonie dla dzieci to świetna forma spędzania czasu dla dzieci w formie dobrej zabawy i edukacji!“

Szczegóły półkolonii i kursów poniżej:

TwojRobot 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Gostynin organizuje w ciągu roku kursy pozalekcyjne z robotyki i programowania dla dzieci, natomiast podczas wakacji i ferii zimowych półkolonie, które zawierają warsztaty z robotyki.

Twoj Robot

Gostynin

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i kursy Gostynin
roboty, minecraft i programowanie

Kursy Pomiechówek:

Zajęcia z robotyki to budowanie i programowanie robotów dla dzieci 5-14 lat. Pracujemy na najlepszych zestawach do robotyki i korzystamy z naszej autorskiej metodyki: zajęcia zaczynamy od budowania robota zgodnie z isntrukcją, następnie przechodzimy do jego programowania w języku scratch lub python, a na koniec pozostaje nam dobra zabawa. W taki sposób dzieci uczą się cyfrowych kompetencji w formie dobrej zabawy!

Zajęcia programowanie w Minecraft to zajęcia dla dzieci od 6-7 roku życia i nawet do 14! Uczymy się programowania poprzez znaną platformę Minecraft tylko w wersji edukacyjnej. Każde zajęcia to inny projekt, nowa mapka i nowe zadania dla agenta!

W Gostyninie organizujemy:

Półkolonie to organizacja czasu wolnego dla dzieci w wakacje i ferie zimowe przez 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zapraszamy dzieci w wieku 5-15 lat. Przygotowane mamy 2 programy półkolonii: bardziej cyfrowe dla dzieci starszych i bardziej zainteresowanych światem cyfrowym oraz drugi program dla młodych odkrywców, gdzie dzieci mają więcej zajęć zróżnicowanych- jest i sport, i zajęcia artystyczne, czy kreeatywne. Każde półkolonie prowadzone są przez młodą, pełną pasji kadrę, która dobrze rozumie cyfrowy świat. :)

Zajęcia pozalekcyjne z robotyki i programowania to zajęcia, które organizujemy w soboty- co 2 sobota. To zajęcia w ramach kursu rocznego, ale także zapraszamy na kurs online, z którego można skorzystać także w ciagu tygodnia. Oprócz tego chętnie współpracujemy ze szkołami, przedszkolami i możemy przyjechać, gdy tylko zbierze się odpowiednia grupa. Jeżeli chcesz zorganizować także fajne mikołajki lub dzień dziecka to chętnie pomożemy z naszymi warsztatami! Zapraszamy do współpracy :)

Średnia ocena: 4.74 (94.8%)
Na podstawie: 76 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Gostynin 2024!

Półkolonie zimowe w Gostyninie są formą organizowanego wypoczynku dla dzieci podczas ferii zimowych. Oferują one różnorodne zajęcia i atrakcje, które mają za zadanie dostarczyć dzieciom nie tylko rozrywki, ale także rozwijać ich umiejętności i zainteresowania.

czytaj dalej

5.2023

Półkolonie dla dzieci Gostynin 2023- minecraft, roboty

Już dziś zapraszamy na półkolonie letnie dla dzieci 2023 w Gostyninie ! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików;…

czytaj dalej

8.2022

Kursy robotyka i programowanie dla dzieci. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Gostynin 2022/2023.

Kursy z robotyki LEGO i programowania dla dzieci w Gostyninie! Ciekawe zajęcia dodatkowe w mieście Gostynin. Jeśli wciąż zastanawiasz się, na jakie zajęcia dodatkowe zapisać dziecko? A Twoje dziecko uwielbia klocki LEGI? Postaw na programowanie i robotykę LEGO! Programowanie to jedna z najbardziej poszukiwanych obecnie umiejętności na rynku pracy. Czego uczą się dzieci na kursach robotyki i programowania?  Oczywiście kluczowej umiejętności, jaka jest…

czytaj dalej