Twój robot
Gostyń

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Tomasz Grobelny 665-895-638

Telefon do opiekuna: Tomasz Grobelny

665-895-638

ATOM Tomasz Grobelny

Jesteśmy po to, aby poprzez swoją działalność bawić i uczyć dzieci. Uważamy, że kursy robotyki to inwestycja w przyszłość Naszych dzieci. Nasi kursanci to osoby z ogromnym poczuciem humoru i odpowiednim podejściem do dzieci. Naszym celem jest pokazanie, iż składanie z klocków robotów oraz nauka logicznego myślenia, czy też programowania, idą w parze. Zapraszamy do kontaktu z Naszą placówką.

63-830 Pępowo
ul. Ludwika Mycielskiego 1B

+48 665-895-638
gostyn@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów - rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze edukacyjne miejsce ! Jako Twój Robot Gostyń organizujemy w szkołach kursy z robotyki dla dzieci już od 6 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe!

Z pasją zarażamy do nauki programowania, logicznego myślenia i robotyki!
Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy z zaangażowaniem i pasją ! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.