Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gostyń

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłem to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Tomasz, tata Maksa i Kajetana

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Gostyniu
Tomasz Grobelny 665 895 638

Telefon do opiekuna: Tomasz Grobelny

665 895 638

ATOM Tomasz Grobelny

Twój Robot Gostyń to pierwsze i niepowtarzalne na rynku zajęcia z robotyki dla dzieci, w których mogą uczestniczyć maluchy już od piątego roku życia. Zdając sobie sprawę, jak wiele korzyści daje nauka przez zabawę, zachęcamy najmłodszych do odkrywania fascynującego świata programowania. Nasze półkolonie, ferie i warsztaty dla początkujących to wspólne budowanie konstrukcji z LEGO, eksperymenty naukowe oraz mnóstwo fantastycznej zabawy!

Twoj Robot

63-830 Pępowo
ul. Ludwika Mycielskiego 1B

+48 665 895 638
gostyn@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Chcesz pokazać uczniom, jakie możliwości daje robotyka? A może masz w domu małego informatyka, który wykazuje zainteresowanie programowaniem i nowymi technologiami? Jeśli tak, kursy robotyki organizowane przez Twój Robot Gostyń mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Jako zespół nauczycieli – pasjonatów od kilkunastu lat realizujemy kreatywne inicjatywy naukowe, poprzez które uczymy najmłodszych programowania. Nasze zajęcia i atrakcje dla dzieci pozwalają nie tylko posiąść podstawową wiedzę z zakresu robotyki, ale także uczą logicznego myślenia, pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów metodą prób i błędów.

Prowadząc warsztaty, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody oraz najlepsze zestawy edukacyjne. Podczas lekcji dzieci mogą samodzielnie konstruować roboty do programowania, posługując się między innymi zestawami kreatywnymi LEGO BOOST, EV3 oraz NXT. Co więcej, nasze zajęcia dają możliwość przekonania się na własne oczy, w jaki sposób działa robot, jakie czynności może wykonywać itp. To także niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się, że programowanie dla dzieci może być fascynującą zabawą, rozbudzającą wyobraźnię i chęć do bliższego poznania robotyki!

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen