Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gorlice

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA! STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023! KLIKNIJ W PONIŻSZE IKONY I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Maja - koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Maja - koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Gorlice to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Co roku organizujemy zawody SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej! Zapraszamy na nie wszystkich pasjonatów pasjonatów robotów i nowych technologii! Dzieci z całej Polski zjeżdżają się aby wziąć udział w dwóch konkurencjach: Zawody SUMO i Freestyle!

Twoj Robot

Kursy w Gorlicach realizujemy w:
ZSE Gorlice, ul. Węgierska 13

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Zajęcia pozalekcyjne robotyka i programowanie dla dzieci Gorlice 2022/2023

Akademia TwójRobot.pl Gorlice to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2022/2023 kursy programowania python i scratch z robotami.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Szczegóły dotyczące kursu programowania i robotyki w mieście Gorlice:
Nasze kursy trwają cały rok szkolny i składają z 14 spotkań- średnio widzimy się 2 razy w miesiącu (podczas świąt czy ferii zimowych może to być jedno spotkanie). Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne, podczas których budujemy jeden projekt robota. Każde spotkanie to nowy projekt robota i nowy program. 🙂 Czyli łącznie kurs roczny to 28 godzin lekcyjnych! Na każdym poziomie wiekowym mamy przewidziane 2-3 etapy więc naukę z nami można realizować przez kilka lat!

Robotyka Gorlice – gdzie i kiedy odbywają się kursy?
Lokalizacja: ZSE Gorlice, ul. Węgierska 13

Termin: Od 1 października do 27 maja, średnio dwie soboty w miesiącu

Godziny:

9:00-10:30 (soboty) Programowanie z robotami Inventor- Scratch 5-8 lat

10:45-12:15 (soboty) Programowanie z robotami Inventor- Python 9-14 lat

Dwa poziomy: podstawowy i zaawansowany. Pomożemy wybrać odpowiedni poziom dla Twojego dziecka! Zadzwoń 660 411 116

Jak można zapisać dziecko na kurs programowania i robotyki?
Osoby, które jeszcze nie są pewne zapraszamy na lekcje próbne, które odbywają się we wrześniu. Osoby, które już wiedzą, że ich dzieciaki pokochają robotykę i programowanie zapraszamy na naszą stronę kursów rocznych, gdzie po wybraniu swojego miasta pokażą się dokładne terminy!

Terminy darmowej lekcji próbnej w mieście Gorlice:
Lekcja próbna odbędzie się w sobotę 10 września w ZSE Gorlice, ul. Węgierska 13

Godziny:

9:00-10:00 1h LEKCJA PRÓBNA Scratch 5-8 lat

10:30-11:30 1h LEKCJA PRÓBNA Python 9-14 lat

UWAGA! Na lekcje bezpłatną obowiązują zapisy oraz ograniczona liczba miejsc! Zapisu na bezpłatną lekcję można dokonać telefonicznie 660 411 116 lub przez stronę internetową: https://twojrobot.pl/miasto/gorlice/kursy-robotyki/#sprawdz-kursy

Ile kosztują kursy roczne w TwójRobot.pl?
Koszt kursu rocznego to 1050zł w przypadku płatności jednorazowej. Oczywiście mamy także możliwość płatności miesięcznej i półrocznej. Miesięczna płatność wynosi 145zł przez 8 miesięcy, natomiast półroczna to kwota 550zł!

Przy zapisach do 31 sierpnia mamy specjalną promocję 100zł mniej na kurs, a do 9 września 50zł mniej!

Do zobaczenia na naszych kursach!

Więcej informacji 660 411 116

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Gorlice dla dzieci 2022 – lato w mieście!

Wyjątkowe półkolonie w Gorlicach dla dzieci 2022! START zapisów… na letnie półkolonie Gorlice z TwójRobot.pl.  Nasze półkolonie to świetna okazja, aby oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych🕹. Co znajduje się w programie półkolonii dla dzieci w Gorlicach? 🔹 kursy z robotyki, programowania i nowych technologii, 🔹 tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok, 🔹 warsztaty w świecie MINEGRAFT, 🔹 zajęcia sportowe i animacje, 🔹 graficzne warsztaty i dla starszych dzieci z tworzenia stron internetowych. W ofercie znajduje się też: 🔹 wyżywienie (obiad + słodka przekąska), 🔹 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat), 🔹 grupy max. 12-14 osobowe. Lato w mieście Gorlice – Jak wygląda tydzień i każdy dzień podczas półkolonii? Bezpiecznie, kreatywnie, aktywnie i z wieloma atrakcjami! Dlaczego? Bo uczestnicy podczas wakacji w Gorlicach nie będą się nudzić! 🔹dzień rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów (czyli robotyki). Pierwszego dnia, np. zbudujemy roboty w świecie Minecraft! 🔹następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub w niektóre dni mamy warsztaty w świecie Minecraft. Czas na przerwę i na obiad  serwowany przez firmę cateringową. 🔹po zjedzeniu obiadu czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 1-2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. 🔹i przechodzimy do ostatniego blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. 🔹na koniec nagrodaw postaci słodkiej przekąski. Półkolonie Gorlice- dlaczego warto zapisac? To normalne, że […]

czytaj dalej

8.2022

Kursy programowania i robotyki dla dzieci w mieście Gorlice 2022/2023

Kursy programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów w Gorlicach! Jak znaleźć fajne kursy z programowania dla dziecka? Spójrzmy na robotykę dla dzieci! Zajęcia z robotyki to nic innego, jak przyjemna nauka programowania dla dzieci i nie tylko! Dlaczego przyjemna? Programowanie to pisanie kodu, z którego powstają następnie gry komputerowe, aplikacje, programy itd. Samo pisanie kodu bywa trudne, wymaga dużej wyobraźni i czasem po prostu jest dla dzieci nudne. Nic dziwnego, bo wielkich efektów nie widać od razu tylko trzeba na nie trochę popracować. Żyjemy w świecie, gdzie dzieci otrzymują ogrom bodźców i są kuszone grami, filmikami, mediami społecznościowymi itd. To oznacza, że ich koncentracja spada i jak mają zmierzyć się z czymś co wymaga dłuższego skupienia i na efekty trzeba poczekać wtedy szybko się nudzą. Dlatego też naszą misją jest nauka w formie dobrej zabawy i wykorzystywanie nowych technologii do ciekawej i przyjemnej nauki. Tak właśnie jest z robotyką, bo tutaj gdy napiszemy nawet prosty program efekty widać od razu w postaci chociażby jeżdżącego robota! Czy to nie brzmi extra? Szczegóły dotyczące kursu programowania i robotyki w mieście Gorlice: Nasze kursy trwają cały rok szkolny i składają z 14 spotkań- średnio widzimy się 2 razy w miesiącu (podczas świąt czy ferii zimowych może to być jedno spotkanie). Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne, podczas których budujemy jeden projekt robota. Każde spotkanie to nowy projekt robota i nowy program. 🙂 Czyli łącznie kurs roczny to 28 godzin lekcyjnych! Na każdym poziomie wiekowym mamy przewidziane 2-3 etapy więc naukę z nami można realizować przez […]

czytaj dalej