Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Gorlice

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

programowanie-dla-dzieci
TwojRobot.pl 882775479

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

882775479

Robocreator sp. z o.o.

Półkolonie z robotami i programowaniem oraz innymi atrakcjami już w Gorlicach! Nasza firma od kilkunastu już lat organizuje zarówno półkolonie, jak i kursy, które mają na celu popularyzacje nauk ścisłych- robotyki i programowania. Do dzisiaj działamy z sukcesem w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Twoj Robot

kod pocztowy miasto,
ulica

+48 882775479
centrala4@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.”

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

5.2022

Półkolonie Gorlice dla dzieci 2022 – lato w mieście!

Wyjątkowe półkolonie w Gorlicach dla dzieci 2022! START zapisów… na letnie półkolonie Gorlice z TwójRobot.pl.  Nasze półkolonie to świetna okazja, aby oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych🕹. Co znajduje się w programie półkolonii dla dzieci w Gorlicach? 🔹 kursy z robotyki, programowania i nowych technologii, 🔹 tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok, 🔹 warsztaty w świecie MINEGRAFT, 🔹 zajęcia sportowe i animacje, 🔹 graficzne warsztaty i dla starszych dzieci z tworzenia stron internetowych. W ofercie znajduje się też: 🔹 wyżywienie (obiad + słodka przekąska), 🔹 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat), 🔹 grupy max. 12-14 osobowe. Lato w mieście Gorlice – Jak wygląda tydzień i każdy dzień podczas półkolonii? Bezpiecznie, kreatywnie, aktywnie i z wieloma atrakcjami! Dlaczego? Bo uczestnicy podczas wakacji w Gorlicach nie będą się nudzić! 🔹dzień rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów (czyli robotyki). Pierwszego dnia, np. zbudujemy roboty w świecie Minecraft! 🔹następnie czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub w niektóre dni mamy warsztaty w świecie Minecraft. Czas na przerwę i na obiad  serwowany przez firmę cateringową. 🔹po zjedzeniu obiadu czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 1-2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. 🔹i przechodzimy do ostatniego blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów. 🔹na koniec nagrodaw postaci słodkiej przekąski. Półkolonie Gorlice- dlaczego warto zapisac? To normalne, że […]

czytaj dalej