Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Góra Kalwaria

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Telefon do opiekuna:

600 380 780

Twój Robot Góra Kalwaria

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Twoj Robot

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza
ul. Kalwaryjska 3
05-530 Góra Kalwaria

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą miłośników robotyki i programowania, którzy chcą zarazić swoją pasją dzieci oraz stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Góra Kalwaria organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia. Każde zajęcia dla dzieci to nowy projekt na który składa się: ciekawa misja, budowanie i programowanie robotów oraz dobra zabawa.

Zapewniamy również całodzienną aktywność z robotami w czasie wolnym od nauki. Zajęcia w wakacje dla dzieci oraz ferie zimowe realizujemy w formie półkolonii letnich i zimowych.

Popularyzujemy naukę przez zabawę na terenie Góry Kalwarii. Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 10 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Każdego roku najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.36 (87.2%)
Na podstawie: 38 ocen

Aktualności

4.2024

NOWOŚĆ! Półkolonie letnie 2024 Góra Kalwaria

Półkolonie Letnie 2024 Góra Kalwaria: Programowanie w Minecraft i Robotyka LEGO dla dzieci Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze zajęcia to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat programowania i cyfrowych  przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy 🔎   Wprowadzamy dwie nowości: ’Mali Odkrywcy’ (5-10 lat) ’Cyfrowy Wypas’ (8-14 lat) Dla ’Młodych Odkrywców’ – codzienna dawka…

czytaj dalej

8.2019

Zapisy na bezpłatną lekcję pokazową!

Zapraszamy do zapisów na bezpłatną lekcję pokazową! Wybierz odpowiednią dla siebie godzinę, zapisz swoją pociechę i sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia.  : )   Kiedy: 28.09.2019 Godzina: od 9:00 do 18:00 Czas trwania: 60 minut   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Do zobaczenia na zajęciach  : )

czytaj dalej

8.2019

Zapisy na kurs roczny 2019/2020!

Zapraszamy do zapisów na zajęcia z robotyki i programowania w nowym roku szkolnym 2019/2020! Zajęcia rozpoczynają się 12 października!   Dla dzieci w wieku 6-8 lat prowadzimy zajęcia LEGO BOOST. Czas trwania 2x45min. Dla dzieci w wieku 8-12 lat prowadzimy zajęcia LEGO EV3. Czas trwania 3x45min.   Kliknij w OBRAZEK, wybierz godzinę zajęć i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Państwem…

czytaj dalej