Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Głogów

„Robotyka, minecraft to świetne zajęcia dla dzieci podczas roku szkolnego, jak i półkolonii! W ciągu roku skupiamy się na edukacji, a podczas półkolonii bardziej na zabawie ale nadal z elementami edukacji!“

Zobacz ofertę półkolonie i zajęcia Głogów:

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

Półkolonie w Głogowie to organizowany przez nas czas dla dzieci, który zawiera świetne zajęcia z programowania z robotami lub minecraft. To rozwijające zajęcia, przy których jest także dużo świetnej zabawy. Jednak oprócz tych zajęć podczas półkolonii stawiamy także na inne zajęcia rozwojowe. Zobaczcie program!

Twoj Robot

Głogów

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i zajęcia dla dzieci
Głogów

W Głogowie organizujemy przede wszystkim półkolonie edukacyjne podczas wakacji i ferii zimowych! Więc jeżeli chcesz zapewnić dziecku fajnie i ciekawie czas wolny- aby było bezpieczne, szczęśliwe i jeszcze mogło czegoś się nauczyć to zapraszamy do nas!

Półkolonie trwają zawsze 5 dni w godzinach 7:45-17:00- w tym są zajęcia zorganizowane, jak i godziny świetlicowe, aby każdy rodzic mógł spokojnie zdążyć do pracy :)

Szczegółowe informacje na temat półkolonii najlepiej szukać w dedykowanej zakładce- można kliknąć w ikonę powyżej. Co roku program ulega zmianom więc ciągle są nowości i każde dziecko może spędzić na nowo super czas!

Oprócz półkolonii organizujemy także urodziny dla dzieci i warsztaty z programowania z robotami lub minecraft. Takie usługi realizujemy już na zamówienie z rodzicami, szkołami, przedszkolami więc zapraszamy do kontaktu z nami. Na pewno znajdziemy termin i będziemy mogli dla Twoich dzieci zorganizować pojedyncze lub cykliczne warsztaty z robotyki i programowania :)

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Głogów 2024!

Podkreślenie aspektu nauki i kreatywności podczas ferii zimowych jest świetnym podejściem. Półkolonie zimowe w Głogowie, które skupiają się na rozwijaniu umiejętności i zainteresowań dziecka, mogą dostarczyć mu nie tylko rozrywki, ale także wartościowego doświadczenia edukacyjnego.

czytaj dalej

3.2023

Półkolonie dla dzieci Głogów 2023- roboty i minecraft!

Nowe półkolonie letnie dla dzieci 2022 w Głogowie! Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych i cyfrowych 🚀 przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy🕹. W programie między innymi: 🔹 robotyka i nowe technologie; 🔹 zajęcia sportowe i animacje; 🔹 tworzenie treści i filmików; 🔹 warsztaty MINEGRAFT; W ofercie:…

czytaj dalej