Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Garwolin

„Z pasją uczymy dzieci programowania z robotami lub minecraftem, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat na zajęciach i półkoloniach także w Garwolinie.“

Chcesz więcej szczegółów? Zobacz poniżej informacje o zajęciach i półkoloniach w Garwolinie:

TwojRobot.pl 600 380 780

Telefon do opiekuna: TwojRobot.pl

600 380 780

Robocreator Sp. z o.o.

TwojRobot.pl Garwolin to lokalne półkolonie i zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Zapraszamy do nas przez cały rok! Podczas ferii i wakacji na półkolonie, a podczas roku na kursy roczne.

Twoj Robot

Garwolin

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i zajęcia dla dzieci Garwolin
roboty, programowanie, Minecraft i LEGO

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci LEGO dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Podczas tych zajęć dzieci uczą się także umiejętności manualnych, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, pracy zespołowej, a także podstaw robotyki! Półkolonie i zajęcia z robotyki przewidziane są dla dzieci w wieku 5-14 lat i uczą programowania w scratch lub python.

Kolejna propozycja zajęć to programowanie z Minecraftem! Korzystając z zainteresowania dzieci grą Minecraft, wykorzystujemy to do edukacji! Tak właśnie, do edukacji :) W Garwolinie organizujemy półkolonie i zajęcia, gdzie dzieci programują z wykorzystaniem platformy Minecraft. Młodsze dzieci w scratch, a starsze w python :)

W mieście Garwolin organizujemy półkolonie oraz zajęcia pozalekcyjne. Krótko o każdej formie:

Półkolonie to zorganizowane lato lub zima w mieście, które trwają 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zajęcia odbywają się w Garwolinie i lokalizacje na bieżąco można sprawdzać w zakładce półkolonie. Podczas półkolonii oczywiście realizujemy zajęcia z robotyki- budowania i programowania robotów oraz z programowania w Minecraft. W zależności od wybranego programu zajęć tych może być więcej lub mniej. Zawsze oferujemy 2 opcje tak, aby każde dziecko mogło znaleźć najlepszy dla siebie program półkolonii. Oprócz naszych kultowych zajęć podczas półkolonii są także zajęcia sportowe, artystyczne, kreatywne i inne. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Zajęcia pozalekcyjne z programowania w minecraft lub z robotami to zajęcia cykliczne, które odbywają się w soboty- zawsze co 2 sobota. Twoje dziecko może wziąć udział w cyklicznych zajęciach, które organizowane są przez cały rok. Oprócz tego możemy razem z Wami zorganizować zajęcia dla zebranej grupy lub zajęcia pojedyncze np. z okazji mikołajek! Jeżeli jednak sobota Tobie nie pasuje lub nie masz zorganizowanej grupy to zapraszamy także na zajęcia online programowanie z Minecraft, które odbywają się w każdy dzień tygodnia!

Średnia ocena: 4.77 (95.4%)
Na podstawie: 79 ocen

Aktualności

4.2024

Garwolin: Innowacyjne Półkolonie Letnie 2024 – Minecraft i Roboty LEGO dla Twojego Dziecka

NOWOŚĆ w wakacje! Półkolonie dla dzieci Garwolin Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze zajęcia to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat programowania i cyfrowych  przygód oraz rozbudzić ciekawość młodego odkrywcy 🔎 Oto kilka szczegółów dotyczących naszych półkolonii: Półkolonie będą odbywały się od poniedziałku do piątku przez 5 dni. Grupy max 15- osobowe + 1 instruktor. Dzieci…

czytaj dalej

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Garwolin 2024!

Półkolonie w Garwolinie to nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu, ale także szansa na odkrycie nowych pasji i zainteresowań dla Twojego dziecka. Nasza oferta jest różnorodna, a naszym celem jest zapewnić Twojemu dziecku ekscytujące i kreatywne ferie!

czytaj dalej

3.2023

Półkolonie Garwolin dla dzieci z minecraftem i robotami LEGO

Półkolonie w Garwolinie start zapisów! Wyjątkowe 5 dni dla Twojego dziecka z robotami, minecraftem i programowaniem! Jednak jest też opcja dla dzieci młodszych, gdzie będzie więcej zajęć sportowych i kreatywnych! :) Sprawdź ofertę warsztatów i półkolonii w mieście Garwolin! :)

czytaj dalej