Twój robot
Ełk

„Nazywam moich uczniów moimi dziećmi, bo z każdą kolejną lekcją stają się dla mnie kimś więcej, niż tylko uczniami z listy robotyki, stają się częścią mojego serca “

Ela Naruszewicz, nauczyciel przyrody

Ela Naruszewicz 505065737

Telefon do opiekuna: Ela Naruszewicz

505065737

Twój Robot Ełk

Twój Robot Ełk cieszy się ogromną popularnością i ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Warsztaty dla dzieci z Twoim Robot Ełk to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą, konstruowanie i budowanie robotów, nauka programowania. Dołącz do świata robotów! Rozwijamy kluczowe umiejętności XXI wieku w formie dobrej zabawy.

19-300 Ełk
ul. Wileńska 29B/2A

+48 505065737
elk@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w szkołach. Jako Twój Robot Ełk organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki i programowania dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe.
Twój Robot Ełk to nie tylko kursy robotyki dla dzieci, to nie tylko budowanie z klocków i programowanie, ale także wiele akcji i wydarzeń skierowanych do dzieci i ich rodzin. Organizujemy wystawy, wycieczki, eventy, imprezy okolicznościowe. Nasze wakacje i ferie z robotyką łączymy z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi.

Z pasją zarażamy do nauki programowania, logicznego myślenia i robotyki. Każde zajęcia to nowy projekt, który składa się z budowania robotów, programowania i świetnej zabawy.
Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją a w przyszłości zawodem z perspektywami. Uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję poprzez zabawę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki, matematyki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego.
To wspaniała forma spędzania wolnego czasu, doskonale rozwijająca wyobraźnię, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.
Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, Gminnych Ośrodkach Kultury, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników naszych kursów zapraszamy na Zawody Sumo Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

8.2018

Kursy roczne z robotyki i programowania 2018/2019

Rozpoczęliśmy już zapisy na kursy roczne. Każde warsztaty to nowe wyzwania konstrukcyjne i ciekawe eksperymenty z programowaniem robotów na zestawach Lego Mindstorms EV3,  Lego Boost oraz RoboKids oraz wiele dodatkowych atrakcji!!

czytaj dalej

9.2018

Bezpłatne lekcje próbne

Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne do SP nr 1, SP nr 2, Sp nr 3, SP nr 4, Sp nr 5, SP nr6, Oratorium na „Barankach” oraz MOSiRU Ełk. Harmonogram zajęć: MOSiR Ełk – 22.09.2018, godz. 12.30-14.30 Oratorium Ełk – 22.09.2018, godz.9.30-11.30 Terminy kolejnych bezpłatnych zajęć w szkołach- wkrótce. Zapraszamy

czytaj dalej

9.2018

W roku szkolnym 2018/19 wprowadzamy do naszej oferty zajęć najnowszy produkt edukacyjny LEGO BOOST.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-7 lat. Zaczynamy od zbudowania robota z zestawu LEGO według scenariusza zajęć, a następnie przechodzimy do zaprogramowania robotów poprzez łączenie odpowiednich bloczków na tablecie, a na koniec pozostaje super zabawa własnoręcznie zbudowanymi i zaprogramowanymi robotami.

czytaj dalej