Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Ełk

„Nazywam moich uczniów moimi dziećmi, bo z każdą kolejną lekcją stają się dla mnie kimś więcej, niż tylko uczniami z listy robotyki, stają się częścią mojego serca “

Ela Naruszewicz, nauczyciel przyrody

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Ełku
Ela Naruszewicz 507055980

Telefon do opiekuna: Ela Naruszewicz

507055980

Twój Robot Ełk

Twój Robot Ełk cieszy się ogromną popularnością i ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania Ełk to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą, konstruowanie i budowanie robotów, nauka programowania. Dołącz do świata robotów! Rozwijamy kluczowe umiejętności XXI wieku w formie dobrej zabawy.

Twoj Robot

19-300 Ełk
ul. Wileńska 29B/2A

+48 507055980
elk@twojrobot.pl

Mottem zajęć z robotyki
to połączenie zabawy z edukacją!

Jesteśmy nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w szkołach. Jako Twój Robot Ełk organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki i programowania dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe.
Twój Robot Ełk to nie tylko zajęcia dla dzieci z robotyki, to nie tylko budowanie z klocków i programowanie, ale także wiele akcji i wydarzeń skierowanych do dzieci i ich rodzin. Organizujemy wystawy, wycieczki, eventy, imprezy okolicznościowe. Nasze wakacje dla dzieci i ferie zimowe z robotyką łączymy z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi.

Z pasją zarażamy do nauki programowania, logicznego myślenia i robotyki. Każde zajęcia to nowy projekt, który składa się z budowania robotów, programowania i świetnej zabawy.
Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją a w przyszłości zawodem z perspektywami. Uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję poprzez zabawę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki, matematyki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego.
To wspaniała forma spędzania wolnego czasu, doskonale rozwijająca wyobraźnię, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.
Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, Gminnych Ośrodkach Kultury, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników naszych kursów zapraszamy na Zawody Sumo Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen

Aktualności

12.2020

Półkolonie

Bogaty program warsztatów obejmuje różnorodne atrakcje dla dzieci, w tym aktywność na świeżym powietrzu. Każdy dzień pełen jest zabaw. Zajęcia z robotyki i pozostałe warsztaty zaprojektowane są tak, aby bawić i przy okazji uczyć. Zapewniamy profesjonalną opiekę oraz wyżywienie Twojego dziecka.

czytaj dalej

9.2019

TWÓJ ROBOT EŁK – BUDUJ – PROGRAMUJ –BAW SIĘ z LEGO

Zapraszamy dzieci i młodzież na kursy budowania i programowania robotów z klocków Lego w Ełku. Zajęcia odbywać się będą od października w Szkołach Podstawowych w Ełku, Olecku oraz sąsiadujących gminach. Każde zajęcia to nowy projekt, który składa się z budowania robotów, programowania i świetnej zabawy. Kursy robotyki prowadzą ełccy nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w szkołach. Celem…

czytaj dalej

8.2019

Kursy roczne robotyki i programowania w nowym roku szkolnym 2019/2020

Kolejny ROBOtyczny  rok szkolny rozpoczęty. Cześć 🖐 ROBOtyczni rodzice 🤖❗ Zapraszamy Wasze pociechy na zupełnie ➡ darmowe ⬅ zajęcia z robotyki i programowania💻. Nie możliwe❓ A jednak❗⬇ Zanim zapiszecie młodych kursantów 🙅♂🙅♀ na zajęcia, we wrześniu macie możliwość sprawdzenia, czy robotyka i programowanie to ich miłość życia❤Wierzymy, że tak jest❗ Sprawdź, gdzie możesz nas znaleźć w Ełku, Olecku, Prostkach, a…

czytaj dalej