Twój robot
Ełk

„Nazywam moich uczniów moimi dziećmi, bo z każdą kolejną lekcją stają się dla mnie kimś więcej, niż tylko uczniami z listy robotyki, stają się częścią mojego serca “

Ela Naruszewicz, nauczyciel przyrody

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Ełku
Ela Naruszewicz 507055980

Telefon do opiekuna: Ela Naruszewicz

507055980

Twój Robot Ełk

Twój Robot Ełk cieszy się ogromną popularnością i ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Zajęcia dla dzieci z Twoim Robot Ełk to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą, konstruowanie i budowanie robotów, nauka programowania. Dołącz do świata robotów! Rozwijamy kluczowe umiejętności XXI wieku w formie dobrej zabawy.

19-300 Ełk
ul. Wileńska 29B/2A

+48 507055980
elk@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w szkołach. Jako Twój Robot Ełk organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki i programowania dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe.
Twój Robot Ełk to nie tylko zajęcia dla dzieci z robotyki, to nie tylko budowanie z klocków i programowanie, ale także wiele akcji i wydarzeń skierowanych do dzieci i ich rodzin. Organizujemy wystawy, wycieczki, eventy, imprezy okolicznościowe. Nasze wakacje dla dzieci i ferie zimowe z robotyką łączymy z zajęciami sportowo-rekreacyjnymi.

Z pasją zarażamy do nauki programowania, logicznego myślenia i robotyki. Każde zajęcia to nowy projekt, który składa się z budowania robotów, programowania i świetnej zabawy.
Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją a w przyszłości zawodem z perspektywami. Uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję poprzez zabawę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki, matematyki i elektroniki, co wpływa na szybsze przyswajanie programu szkolnego.
To wspaniała forma spędzania wolnego czasu, doskonale rozwijająca wyobraźnię, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.
Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, Gminnych Ośrodkach Kultury, ale także na różnych piknikach i eventach. Najlepszych uczestników naszych kursów zapraszamy na Zawody Sumo Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

8.2018

Kursy roczne z robotyki i programowania 2018/2019

Rozpoczęliśmy już zapisy na kursy roczne. Każde warsztaty to nowe wyzwania konstrukcyjne i ciekawe eksperymenty z programowaniem robotów na zestawach Lego Mindstorms EV3,  Lego Boost oraz RoboKids oraz wiele dodatkowych atrakcji!!

czytaj dalej

9.2018

W roku szkolnym 2018/19 wprowadzamy do naszej oferty zajęć najnowszy produkt edukacyjny LEGO BOOST.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-7 lat. Zaczynamy od zbudowania robota z zestawu LEGO według scenariusza zajęć, a następnie przechodzimy do zaprogramowania robotów poprzez łączenie odpowiednich bloczków na tablecie, a na koniec pozostaje super zabawa własnoręcznie zbudowanymi i zaprogramowanymi robotami.

czytaj dalej

4.2019

Kreatywne Półkolonie z robotami w Ełku

Rozpoczęliśmy już zapisy na półkolonie w czasie wakacji 2019.   Zapraszamy do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ełku. I turnus już od 01.07 do 05.07.2019 II turnus – od 22.07 do 26.07.2019 III turnus – od 05.08 do 09.08.2019 (możliwość zmiany terminu) Nasze półkolonie to nie tylko robotyka. Każdego dnia organizujemy zajęcia sportowo-rekreacyjne (m.in. basen, […]

czytaj dalej