Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Dębica

„Półkolonie i kursy w Dębicy. Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych poprzez wykorzystanie robotów i Minecrafta!“

Sprawdź szczegóły kursy i półkolonie dla dzieci:

Mateusz 600380780

Telefon do opiekuna: Mateusz

600380780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl w Dębicy organizuje kursy roczne z programowania i robotyki LEGO oraz półkolonie letnie i zimowe. Jesteśmy ogólnopolską firmą, która od ponad 10 lat organizuje półkolonie, jak i kursy robotyki i programowania dla dzieci, także w Dębica

Twoj Robot

ul. Bojanowskiego 18
39-200 Dębica

+48 600380780
sekretariat@twojrobot.pl

Roboty, LEGO, Minecraft
na kursach i półkoloniach w Dębicy!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci jak najlepiej! Dlatego też stawiamy na edukację kluczowych kompetencji jakimi są programowanie, logiczne myślenie, wyobraźnia przestrzenna i inne! A to wszystko przeprowadzamy w formie najlepszej zabawy dla dzieci, wykorzystując zestawy do robotyki znanej firmy LEGO, także w mieście Dębica!

Na naszych zajęciach mali konstruktorzy mogą na własne oczy przekonać się, jak wygląda budowanie robotów, przyswajając w ten sposób wiedzę informatyczną i rozwijając kreatywne myślenie. Wspólnie z uczestnikami tworzymy proste roboty do programowania, krok po kroku wyjaśniając ich sposób funkcjonowania i nieograniczone możliwości działania. Dopełnieniem naszej oferty są półkolonie Minercraft, ferie zimowe oraz różne inne edukacyjne atrakcje dla dzieci, które jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu w Polsce.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5 – 15 lat. Kurs robotyki i programowania przewidują wspólną naukę i zabawę przez kilka dobrych lat :) można zarówno programować i budować roboty wybierając odpowiednie dla dzieci kursu.

Warsztaty robotyki prowadzimy również podczas organizowanych przez nas półkolonii - to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje dla dzieci lub ferie zimowe bez nudy.

Półkolonie to zorganizowane lato lub zima w mieście, które trwają 5 dni w godzinach 7:45-17:00. Zajęcia odbywają się w Dębicy i lokalizacje na bieżąco można sprawdzać w zakładce półkolonie. Podczas półkolonii oczywiście realizujemy zajęcia z robotyki- budowania i programowania robotów oraz z programowania w Minecraft. W zależności od wybranego programu zajęć tych może być więcej lub mniej. Zawsze oferujemy 2 opcje tak, aby każde dziecko mogło znaleźć najlepszy dla siebie program półkolonii. Oprócz naszych kultowych zajęć podczas półkolonii są także zajęcia sportowe, artystyczne, kreatywne i inne. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Średnia ocena: 4.80 (96%)
Na podstawie: 82 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Dębica 2024!

Ferie zimowe to doskonała okazja, by zapewnić Twojemu dziecku ciekawe i kreatywne spędzenie czasu. Jednak organizacja okresu wolnego może być wyzwaniem dla rodziców. Dlatego proponujemy rozwiązanie w postaci półkolonii zimowych dla dzieci w Dębicy.

czytaj dalej

3.2023

Półkolonie Dębica dla dzieci z minecraftem i robotami!

Półkolonie w Dębicy start zapisów! Wyjątkowe 5 dni dla Twojego dziecka z robotami, minecraftem i programowaniem! Jednak jest też opcja dla dzieci młodszych, gdzie będzie więcej zajęć sportowych i kreatywnych! :) Sprawdź ofertę warsztatów i półkolonii w mieście Dębica! :)

czytaj dalej

5.2022

Półkolonie Dębica dla dzieci – lato w mieście 2022

Wyjątkowe półkolonie w Dębicy dla dzieci 2022! Zapisy wystartowały… na wakacyjne półkolonie Dębica z TwójRobot.pl Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat gier znanych i lubianych🕹. Co znajduje się w programie półkolonii dla dzieci w Dębicy? 🔹 kursy z robotyki i nowych technologii (w tym programowanie), 🔹 zajęcia sportowe i animacje, 🔹…

czytaj dalej