Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Bochnia

„Misją naszej firmy jest nauka programowania i robotyki wśród najmłodszych. Z pasją uczymy dzieci programowania poprzez wykorzystanie robotów, odkrywając przed nimi nowe technologie już od ponad 10 lat. “

Zapisy na wakacje 2023 ruszyły! Zapraszamy na półkolonie w Bochni- 2 tematy przewodnie półkolonii. Sprawdź poniżej

Maja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Maja - Koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl Bochnia to lokalne zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci oparte na sprawdzonym programie edukacyjnym. Co roku organizujemy zawody SUMO robotów na Politechnice Warszawskiej! Zapraszamy na nie wszystkich pasjonatów pasjonatów robotów i nowych technologii! Dzieci z całej Polski zjeżdżają się aby wziąć udział w dwóch konkurencjach: Zawody SUMO i Freestyle!

Twoj Robot

Kursy w Bochni realizujemy w:
Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Kazimierza Wielkiego 71

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Półkolonie i zajęcia z robotyki, minecrafta, programowania dla dzieci w Bochni

Akademia TwójRobot.pl Bochnia to miejsce wyjątkowe, w którym dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice świata programowania, robotyki, logicznego myślenia poprzez dobrą zabawę. Nowość od roku szkolnego 2022/2023 kursy programowania python i scratch z robotami. A podczas wakacji 2023 nowe programy półkolonii dla dzieci.

Zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

- najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO (Boost, inventor, EV3),
- następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku (blokowym, scratch lub python),
- a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym robotem!

Jak można zapisać dziecko na kurs programowania i robotyki?

Osoby, które jeszcze nie są pewne zapraszamy na lekcje próbne, które odbywają się we wrześniu. Osoby, które już wiedzą, że ich dzieciaki pokochają robotykę i programowanie zapraszamy na naszą stronę kursów rocznych, gdzie po wybraniu swojego miasta pokażą się dokładne terminy!

Na półkolonie można zapisać się pod podanym numerem telefonu lub poprzez formularz na naszej stronie: https://twojrobot.pl/miasto/bochnia/polkolonie/#sprawdz-kursy

Czego jeszcze uczą się dzieci na kursach robotyki i programowania w Bochni?
Oczywiście kluczową umiejętnością to programowanie! W zależności od wieku dziecka jest to albo nauka logicznego myślenia i programowania blokowego albo uczenia języka scratch albo już dla starszych uczestników nawet nauka języka programowania python!

Jednak to nie tylko! Podczas półkolonii oraz zajęć z robotyki i programowania dzieci rozwijają swoją wyobraźnie przestrzenną, umiejętności manualne, a także ćwiczą cierpliwość i koncentracje podczas budowania robotów. Ponadto nasza metodyka zakłada pracę w zespołach dwuosobowych, aby dzieci uczyły się pracy zespołowej i realizacji projektów w grupach. Wiemy, że każdy projekt, który realizujemy w dorosłym życiu przyjemniejszy i łatwiejszy jest gdy realizujemy go zespołowo! 🙂

Do zobaczenia na naszych kursach i półkoloniach w Bochni!

Średnia ocena: 4.92 (98.4%)
Na podstawie: 94 ocen

Aktualności

11.2023

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Bochnia 2024!

Ferie zimowe w Bochni to nie tylko czas odpoczynku, ale także doskonała okazja do stymulowania kreatywności i rozwijania zainteresowań dzieci. Półkolonie zimowe mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom strukturyzowany i wartościowy czas wolny.

czytaj dalej

3.2023

Półkolonie 2023 Bochnia- ruszamy z zapisami!

Półkolonie w Bochni start zapisów! Wyjątkowe 5 dni dla Twojego dziecka z robotami, minecraftem i programowaniem! Jednak jest też opcja dla dzieci młodszych, gdzie będzie więcej zajęć sportowych i kreatywnych! :) Sprawdź ofertę warsztatów i półkolonii w mieście Bochnia! :)

czytaj dalej