Twój robot
Biłgoraj

„Najlepsza inwestycja w przyszłość mojego dziecka -rozwijanie jego pasji i zainteresowań! Zajecia z robotyki są genialne! Polecam każdemu Rodzicowi naprawdę warto!“

Anna, mama Mikołaja

Telefon do opiekuna:

728-942-650

TwojRobot.pl Biłgoraj (w Szkole LIDER)

Nasi młodzi inżynierowie robotyki budują i PROGRAMUJĄ roboty, które ścigają się, wyczuwają, zbijają, pokonują labirynt, a nawet same sprzątają! Super roboty powstają z najnowszych zestawów LEGO!

23-400 Biłgoraj
ul. Nadstawna 56a

+48 728-942-650
bilgoraj@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Sterowniki, silniki, czujniki, przekładnie, petle czy switch'e? Młodzi programiści, którzy uczęszczają na nasze zajęcia mają to w jednym paluszku. Każde warsztaty to Nowy Projekt, Nowe Wyzwanie, Nowy ROBOT! Takiej Robotyki w Biłgoraju jeszcze nie było! Prowadzimy zajecia dla dzieci w wieku 5-14 lat. Uczymy ich logicznego myślenia, kreatywności, konsekwencji a także radzenia sobie ze stresem! To wszystko w formie świetnej zabawy pod okiem profesjonalnych Instruktorów, którzy z pasją zarażają do nauki programowania i robotyki!

Mamy wypracowane metody edukacyjne, dzięki którym dzieci nabywają kluczowych umiejętności edukacyjnych na miarę XIX wieku. Indywidualne podejście i rozmowa z każdym dzieckiem są dla nas najważniejsze. Chcemy aby na zajęciach panowała fajna, swobodna i życzliwa atmosfera. Najlepsi nasi kursanci będą mieli możliwość udziału w Zawodach SUMO organizowanych na Politechnice Warszawskiej pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji. Pozwól nam rozwijać umiejętności swojego dziecka. Niech razem z nami wyruszy w podróż na Planetę Kreatywności !!! W ofercie naszej placówki znajdą Państwo unikatowe zajęcia z eksperymentów naukowych, technik sprawnego uczenia się, matematyki oraz szachów!

Aktualności

8.2018

ZAJĘCIA POKAZOWE 22/09 sobota godz.10.00 zapisz się już teraz! tel. 728 942 650

Zapraszamy wszystkich małych Konstruktorów na jedyne takie w Biłgoraju zajęcia z robotyki ! Dla kogo ? Dzieci 5-14 l. Kiedy ? 22.09.2018-sobota godz. 10.00-12.00Gdzie ? w Szkole LIDER ul. Nadstawna 56A Biłgoraj Koszt ? zajęcia pokazowe są bezpłatne O co właściwie w tym chodzi ? 🙂 Na warsztatach Dzieci  konstruują, budują programują i wprawiają w […]

czytaj dalej