Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Biłgoraj

„Najlepsza inwestycja w przyszłość mojego dziecka -rozwijanie jego pasji i zainteresowań! Zajecia z robotyki są genialne! Polecam każdemu Rodzicowi naprawdę warto!“

Anna, mama Mikołaja

Telefon do opiekuna:

600 380 780

TwojRobot.pl Biłgoraj (w Szkole LIDER)

Chcesz zaszczepić w swoim dziecku zamiłowanie do programowania? Twój Robot Biłgoraj to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa edukacyjna realizowana przez instruktorów próbujących zarazić najmłodszych pasją do nowych technologii. Organizowane przez nas kursy i zajęcia z robotyki dla dzieci kształcą małych inżynierów, pokazując im, że programowanie daje mnóstwo frajdy i radości, a przy tym zapewnia ciekawe perspektywy na przyszłość.

Twoj Robot

23-400 Biłgoraj
ul. Nadstawna 56a

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jako zespół pasjonatów od kilkunastu lat prowadzimy kreatywne warsztaty z robotyki dla początkujących, w których mogą uczestniczyć dzieci już od piątego roku życia. Wykorzystując wypracowane metody i najlepsze zestawy edukacyjne, pokazujemy najmłodszym, że nowe technologie są nie tylko niezwykle fascynujące, ale też dają wiele możliwości. W trakcie zajęć proponujemy uczestnikom rozmaite gry ruchowe, a także budowanie konstrukcji przy wykorzystaniu takich zestawów edukacyjnych, jak LEGO EV3, BOOST, czy NXT.

Twój Robot Biłgoraj to nie tylko kreatywne warsztaty i zajęcia odbywające się w placówkach oświatowych. Organizujemy także półkolonie, ferie zimowe, urodziny oraz różne inne atrakcje dla dzieci, które mogą urozmaicić praktycznie każdy event. Motywem przewodnim realizowanych przed nas przedsięwzięć jest oczywiście robotyka i wszystko to, co jest z nią związane. Nasze inicjatywy edukacyjne to doskonała okazja do fantastycznej zabawy, eksperymentów naukowych i rozwijania kompetencji z zakresu nauk ścisłych.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen