Atrakcje i zajęcia dla dzieci
Bełchatów

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

TwojRobot.pl

Patrycja - Koordynator 600 380 780

Telefon do opiekuna: Patrycja - Koordynator

600 380 780

Robocreator sp. z o.o.

TwojRobot.pl to ogólnopolska firma, organizująca kursy z programowania i robotyki dla dzieci. Podczas roku szkolnego dbamy o jakościową edukację dzieci w zakresie programowania i nowych technologii natomiast podczas wakacji i ferii na półkoloniach bawimy się robotami i LEGO.

Twoj Robot

ul. Głogowska 31, lok 33
60-702 Poznań, Polska
NIP: 7822619344

+48 600 380 780
sekretariat@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

... a dokonujemy tego poprzez wykorzystywanie najlepszych zestawów edukacyjnych robotów LEGO i świat Minecrafta, który jest dobrze dzieciom znany. Nasze zajęcia w Bełchatowie dostarczają dzieciom szereg kompetencji i umiejętności takich, jak:
-logiczne myślenie,
-podstawy programowania,
-rozwój wyobraźni przestrzennej,
-praca ze skupieniem i koncentracją,
-prace zespołową
- i wiele innych.

Każde zajęcia programowania czy robotyki to dla dzieci niesamowita przygoda, ponieważ zawsze przychodzimy z nową misją do realizacji! Zaczynamy od budowania robota, następnie jego programowania, a gdy już to skończymy to jest wielka wspólna zabawa!

Nasza metodyka została przygotowana w taki sposób, aby maksymalnie angażować dzieci, motywować je, a co najważniejsze aby z chęcią wracały na kolejne zajęcia.

Oprócz zajęć podczas roku szkolnego zapraszamy dzieci na półkolonie TwojRobot.pl z bogatą ofertą tematów i warsztatów: klocki LEGO, programowanie robotów, zabawy na świezym powietrzu, robotyka, Minecraft i wiele innych!

Średnia ocena: 4.78 (95.6%)
Na podstawie: 80 ocen

Aktualności

1.2022

Ferie zimowe 2022 w Bełchatowie-Zimowe wyzwania z robotami, LEGO i minecraftem!

Półkolonie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, na które ferie w Twoim mieście zapisać swoje dziecko? Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą dziecku na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta!  Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym- minecraft i robotyka. Przed nami wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny! Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę.  Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość rozwijania nowych umiejętności takich jak: logiczne myślenie, analityczne podejście do zagadnień, współpraca w grupie wnioskowanie i wiele innych! Podczas naszych półkolonii zapewniamy: Całodzienną aktywność przez pięć dni w godzinach 8.30-16.30 Nasze zajęcia organizowane są od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy rodziców. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest idealne, kiedy rodzic nie jest w stanie zapewnić opieki w tym okresie. Dodatkowo będzie to czas spędzony produktywnie i nauce w nowym otoczeniu. Na specjalne życzenie dajemy możliwość wydłużenia czasu odbioru i przyprowadzania dzieci na nasze zajęcia. Wyżywienie (obiad i podwieczorek) Ze względu na fakt, że dzieci podczas półkolonii większość dnia spędzają poza domem ważne jest zadbanie o zdrowe i zbilansowane posiłki. Na naszych półkoloniach dostarczamy catering od najlepszych lokalnych firm. Dodatkowo dbamy o dzieci, które mają alergie i nietolerancje pokarmowe, […]

czytaj dalej

8.2022

Kursy robotyka i programowanie dla dzieci. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Bełchatów 2022/2023.

Kursy programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów LEGO w Bełchatowie! Ciekawe zajęcia pozalekcyjne w mieście Bełchatów. Zastanawiasz się, na jakie zajęcia dodatkowe zapisać dziecko? Postaw na programowanie i robotykę! Programowanie to najbardziej poszukiwana obecnie umiejętność na rynku pracy. Czego uczą się dzieci na kursach robotyki i programowania?  Oczywiście kluczową umiejętnością to programowanie! W zależności od wieku dziecka jest to albo nauka  języka Scratch albo już dla starszych uczestników nawet nauka języka programowania Python! Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci Bełchatów – jak wyglądają kursy robotyki i programowania dla dzieci w mieście Bełchatów? A zatem zajęcia dodatkowe z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części: najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO INVENTOR, następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku ( scratch lub python), a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym przez siebie robotem! W jakim w wieku można uczestniczyć w zajęciach z robotyki i programowania? Kogo zapraszamy na nasze zajęcia dodatkowe w Bełchatowie? Zajęcia pozalekcyjne w Bełchatowie są skierowane dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Dlatego, też zapraszamy na nasze kursy z robotyki i programowania wszystkie dzieci, które maja 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13 i 14 lat! Zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania w Bełchatowie skierowane są dla dziewczynek i chłopców! Jeżeli nie wiesz, czy Twoje dziecko pokocha robotkę lego i programowanie, to sprawdź to na naszych bezpłatnych lekcjach próbnych w Bełchatowie! Gdzie i kiedy można przyjść na bezpłatną lekcję próbną z robotyki i […]

czytaj dalej