Zdobądź
z nami świat!

Franczyza to rozwój samodzielnego biznesu, w oparciu o uznaną markę i sprawdzone know how. Franczyzobiorca otrzymuje sprawdzony, autorski program działania w wybranym modelu, ułatwiający szybki rozwój biznesu.

Wypełnij formularz i dołącz do nas

Dlaczego Franczyza
Twój robot?

Udzielając wsparcia franczyzowego szukamy zarówno specjalistów nauk ścisłych, jak i niezwiązanych z branżą IT przyszłych przedsiębiorców, zdeterminowanych do stworzenia własnego biznesu i podzielających naszą misję.

Szczególnie chętnie wspieramy przedsiębiorców z mniejszych miejscowości, dzięki którym możliwe jest wyrównywanie szans dzieci w każdym zakątku Polski.

Doświadczenia franczyzobiorców Twój Robot w mniejszych miejscowościach pokazują, że są oni skazani na sukces biznesowy!

Nasi franczyzobiorcy

Sylwia Ginejko

Lublin

Placówkę franczyzową w Lublinie założyłam w roku w czerwcu 2013. Zaczynaliśmy od prowadzenia półkolonii w szkole. W pierwszym sezonie półkolonii letnich zebraliśmy ok. 50 uczestników, dzisiaj to ok. 350- 400 dzieci w wakacje.

Przez te 5 lat działalności bardzo rozszerzyliśmy ofertę firmy oraz jej zasoby. Poza robotyką, programowaniem, kursami elektroniki dla młodzieży, prowadzimy także kursy z matematyki oparte o własny program. Rok temu kupiliśmy salę zabaw o powierzchni 400 m kw, co zdecydowanie wprowadziło firmę na nowe tory biznesowe. Mieścimy się w galerii handlowej w centrum Lublina, gdzie zajmujemy ok 700 m kw. Biznes prowadzę wspólnie z mężem, gdyż jest na tyle absorbujący, że musieliśmy zrezygnować z innych działań.

Jeżeli

Mieszkasz w mieście powyżej 10 tysięcy mieszkańców

Posiadasz 20-40 tysięcy złotych

Checz być własnym szefem

Chcesz zacząć bezpiecznie i skorzystać ze sprawdzonego modelu

Sprawdź nasz model współpracy

Co zyskujesz?

Wprowadzenie
do biznesu

Gotowy program
edukacyjny

Sprawdzony
model sprzedaży

Porady
specjalistów

Oszczędność czasu
i pieniędzy na starcie

Wysoka jakość
oferownaej usługi

Duża liczba
klientów

Pełne wsparcie
biznesu

Kogo szukamy?

Przedsiębiorców związanych
z branżą edukacyjną lub
nowych technologii

Osób ambitnych i zdeterminowanych
do rozpoczęcia własnej przygody
biznesowej

Dysponujących kapitałem
w wysokości 20-50 tysięcy zł,
uzależnionej od miejscowości

Kwota pokrywa koszt licencji,
sprzętu oraz szkolenia.

Kilka słów o nas

Od 10 lat z sukcesami odkrywamy przed dziećmi tajniki programowania, stawiając na rzetelne przekazywanie wiedzy i doskonałą zabawę.

Otrzymaliśmy tytuł Lidera Przedsiębiorczości, a na swoim koncie mamy setki zorganizowanych kursów, eventów, warsztatów oraz odczytów na konferencjach branży IT i biznesu. Starannie dobieramy kluczowych partnerów do współpracy, aby nasi podopieczni mogli uczyć się w od najlepszych – działamy wspólnie ze specjalistami m.in. Politechniki Warszawskiej czy portalu edukacyjnego SQULA. Najwyższa jakość wiedzy naszych franczyzobiorców znajduje odbicie w jakości kursów i sukcesach naszych podopiecznych.

Wypełnij formularz
i otrzymaj cennik oraz folder reklamowy

*
*

Partnerzy