Wyjątkowe urodziny dla dzieci z robotami lub minecraftem

Chcesz zorganizować dla swojego dziecka wyjątkowe urodziny? Zastanawiasz się, co zrobić aby wszyscy dobrze się bawili? Postaw na coś nowego! Impreza urodzinowa z robotami czy minecraftem to niezapomniana zabawa dla wszystkich dzieci!

Urodziny dla dziecka. Jaką wybrać atrakcje?

Co roku stajemy przed tym samym pytaniem, czyli jak zorganizować dla dziecka urodziny? Oczywiście zależy nam na tym, aby nasze dziecko było zadowolone i mogło fajnie spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi. Często wybieramy imprezy w domu albo w jakiejś pobliskiej pizzerii, a innym razem wyjście do sali zabaw. Co jednak, gdy nasze dziecko jest już na to za duże? Albo chciałoby coś wyjątkowego i innego niż w poprzednich latach? Postaw na to, co dzieci dzisiaj lubią najbardziej 🙂

Urodziny z robotami lub minecraftem

Każdy z nas doskonale wie, że nasze dzieci kochają nowe technologie, roboty, czy popularne gry. Impreza urodzinowa to właśnie wyjątkowy czas dla naszego dziecka, gdzie możemy jemu podarować spędzenie super czasu z przyjaciółmi w ich stylu! I tutaj proponujemy dwie ciekawe opcje, sprawdzone już przez wiele dzieci! Urodziny z robotami lub z minecraftem.

Gdzie organizujemy urodziny dla dzieci?

Urodziny dla dzieci organizujemy w różnych miastach między innymi w: Brzeziny, Opoczno, Bełchatów, Zielona Góra, Nowa Sól, Lubsko, Gubin, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Gostynin, Tomaszów Mazowiecki i Piotrków Trybunalski. Można nas znaleźć także w innych miastach, ale wtedy warsztaty urodzinowe możemy zorganizować u Was w domu lub w szkole. W wyżej wymienionych miastach możemy zorganizować w wynajętej sali lub u Was w domu.

Jak wyglądają organizowane przez nas urodziny?

Urodziny z robotami lub minecraftem polegają na tym, że organizujemy dzieciom 2-godzinne warsztaty z wybranego tematu. W ramach urodzin z robotami mamy do wyboru 3 tematy, a w ramach urodzin z minecraftem 2. Niech Twoje dziecko zdecyduje co spodoba się jemu i jego przyjaciołom 🙂

Do każdych urodzin dajemy zaproszenia oraz dyplomy na zakończenie. Z naszej strony dekorujemy salę balonami natomiast przekąski i tort zostają już dla Was. Sami decydujecie co dla Waszych dzieci będzie najlepsze 🙂 Dodatkowo jubilat otrzymuje od nas mały upominek! 🙂

Więcej na temat urodzin można dowiedzieć się na naszej stronie urodzinowej lub poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z opiekunem danego miasta.

Urodziny dla dzieci organizujemy w: Brzeziny, Opoczno, Bełchatów, Zielona Góra, Nowa Sól, Lubsko, Gubin, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Gostynin, Tomaszów Mazowiecki i Piotrków Trybunalski.